Corona Virüsüne Türk Usulü Korunma Yöntemi

Bu konuyu okuyanlar

Erdogan46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İnsanları tedirgin eden Corona virüsü için her geçen gün yeni yöntemler icat ediliyor. İnternette Corona virüsünden korunma yöntemlerini araştırırken çok farklı bir korunma yöntemiyle karşılaştım. Aslında yazı da faydalı bir çok yöntemden bahsedilmiş. Buna benzer yüzlerce yazı okumuştum zaten. Lakin bu yazı da farklı olan bir şey dikkatimi çekti. Bağışıklık sisteminin güçlendirilerek virüse karşı önlem almayı ısrarla vurguluyordu. Bağışıklık sistemini güçlendirmenin en etkili yönteminin ise hacamat olduğu belirtiliyordu.

Siz ne dersiniz Türk usulü olan bu yöntem virüsler için etkili midir ?
Hacamat ile virüse karşı savaşmak mümkün müdür ?

Kaynak: Virüslerden Korunmak İçin Neden Hacamat ?

Mr. Joker

Asistan
Reaksiyon puanı
51
İnsanları tedirgin eden Corona virüsü için her geçen gün yeni yöntemler icat ediliyor. İnternette Corona virüsünden korunma yöntemlerini araştırırken çok farklı bir korunma yöntemiyle karşılaştım. Aslında yazı da faydalı bir çok yöntemden bahsedilmiş. Buna benzer yüzlerce yazı okumuştum zaten. Lakin bu yazı da farklı olan bir şey dikkatimi çekti. Bağışıklık sisteminin güçlendirilerek virüse karşı önlem almayı ısrarla vurguluyordu. Bağışıklık sistemini güçlendirmenin en etkili yönteminin ise hacamat olduğu belirtiliyordu.

Siz ne dersiniz Türk usulü olan bu yöntem virüsler için etkili midir ?
Hacamat ile virüse karşı savaşmak mümkün müdür ?

Kaynak: Virüslerden Korunmak İçin Neden Hacamat ?
Ben olsam sirke ile yıkarım en iyisi.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Gençlerin bu konuda çok acayip korkmasına gerek yok çünkü nefes darlığı çeken aslım hastalarını çok etkiliyor onla bareber bilincin kapanıyor onun için 45 ve üstleri için çok daha kötü bir durum.