Cooler Master vs Rampage vs Gamepower

Bu konuyu okuyanlar

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Selamlar 500 TL bütçem var ve bu bütçede çok iyi klavyeler yok. Yaklaşık 4 aydır araştırıyorum ve bu üç klavye arasında kaldım.
Cooler Master CK350
Rampage KB-R96.
Gamepower Calypso Blue Switch RGB.
Tabii ki herkesin CK350 diyeceğini biliyorum fakat elimde olmayan nedenlerden dolayı sadece Trendyol'dan alışveriş yapıyorum ve CK350'yi gökkuşağı bilgisayar diye bir yer satıyor ve güvenemedim açıkçası önceki ay alan olmuş ve bir tuşu bozuk gelmiş. Belki İtopya'dan alabilirim çok zor ihtimal fakat İtopya ya da güvenemiyorum bazıları kötü diyor bazıları iyi diyor arada kaldım açıkçası. Önerilere açığım en fazla 600 TL'ye kadar bütçem var.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Hocam Calyspo'da güzel. Rampage'e para verilmez.

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Ben normalde Cooler Master CK350'yi önerirdim ama satıcısından dolayı Gamepower'i önerdim. Bence itopya.com'dan CK350'yi alabilirsiniz.
itopya'dan alabilirim belki güvenilirdir dimi ? Bozuk falan gelirse bir yere ulaşmak istiyorum.Ve müşteri temsilcisi kötüymüş itopyanın.

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Ben normalde Cooler Master CK350'yi önerirdim ama satıcısından dolayı Gamepower'i önerdim. Bence itopya.com'dan CK350'yi alabilirsiniz.
selamlar razer ornata öneriyor bazı arkadaşlar,yarı mekanik olmasına rağmen diğerlerinden daha kalitelidir diyor.