Soru Conquerors 2.0 oynamalık telefon

No_Nqme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Soru başlıkta belirtilmiştir. Ben sıfır telefon almak istiyorum ama conquerors 2.0 (age of history 2 modu) kaldırabilecek bir telefon arıyorum. Tur geçişleri hızlı olsun istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçem belli değil telefondan conquerors 2.0 oynatmalık bir performans istiyorum ve bunu ucuza elde etmek istiyorum. Bütçeyi önerileriniz belirleyecek.

Lypidia084

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Soru başlıkta belirtilmiştir. Ben sıfır telefon almak istiyorum ama conquerors 2.0 (age of history 2 modu) kaldırabilecek bir telefon arıyorum. Tur geçişleri hızlı olsun istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçem belli değil telefondan conquerors 2.0 oynatmalık bir performans istiyorum ve bunu ucuza elde etmek istiyorum. Bütçeyi önerileriniz belirleyecek.
Sadece conquerors 2.0 oynamak için mi alıyorsunuz?
7/24 mü oynayacaksınız?
Sizin için kamera önemli mi,batarya önemli mi?
Bunları söyleyin ona göre yorum yapalım.(oyunu bilmiyorum ama iyi bir cihaz rahat kaldırır gibi gözüküyor grafiklerden)

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
678
redmi 10 2022 ile oynuyorum akıyor

No_Nqme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sadece conquerors 2.0 oynamak için mi alıyorsunuz?
7/24 mü oynayacaksınız?
Sizin için kamera önemli mi,batarya önemli mi?
Bunları söyleyin ona göre yorum yapalım.(oyunu bilmiyorum ama iyi bir cihaz rahat kaldırır gibi gözüküyor grafiklerden)
Her zaman oynamam aralıksız 4 saat max. Kamera önemli değil. Batarya benim için önemli. Sadece conquerors 2.0 oynamayacağım ama oynadığım en ağır oyun bu olur.

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
678
Bütçe tam belli değil bana bu performansı vercek telefonlar ne kadar bilmiyorum... Conquerors 2.0'ın sistem gereksinimleri internette yok. Oyunusiz de bilmiyorsanız işimiz zor...
ben de oynuyorum oyunu ama ben genelde 1.5.1 oynuyorum buglar yüzünden redmi 10 2022 ile oynuyorum ben akıyor oyun

No_Nqme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben de oynuyorum oyunu ama ben genelde 1.5.1 oynuyorum buglar yüzünden redmi 10 2022 ile oynuyorum ben akıyor oyun
Eyvallah reis teşekkürler. Senin isteğini alacağız o zaman. Başka bir yerden veri alamadığım için sana güvenmek zorundayım.

Lypidia084

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Almayın redmi 10 modelini.
Realme c55 veya redmi note 10s çok çok daha iyi olacaktır.