@ConfickerBelasi hakkında düşünceleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Yoksaydınsa bu konuya yazmamalıydın. Hemde Hakaret mesajlı.

Belki kendi başın dolu ondan böyle tavır sergiliyorsun. :D
Alıntıladığın içeriği bir daha okuman gerekiyor, anlamadığında ise sorman. Ceza alacağımı söyleme sebebim küfredeceğimden değildi(çocuksu tavırları ile ilgiliydi ama görüldüğü gibi söylemeden de bir şekilde degale edilebiliyor yorum) lakin sanırım biri şikayet etti ve huzur bozucu mesaj olarak değerlendirilip kaldırılmış. Kişi hakkında açılmış bir sayfa var, sınırlar çerçevesinde kurallara uyarak yorum yapma hakkım var. Sonuçta bu adam profilime kadar çocuksu tavırla surat ifadesi atabiliyor, şahsi mesaj kısmından da öyle. Hiçbir açıklama yok. Öte yandan bu adamın bu hakkı var yok değil ama benimde bu başlığa yazma hakkım var. Ne yazık ki bunu senin sorgulaman da akabinde hakkın değil.

Araba konusu açıyorsun araba ile ilgili olumsuz yorum yapmak yasak, içerisinde küfür yokken bile. İstediği yeri düzenleyebilecekken komple silen arkadaşa selam olsun. Yoksay konusunu surat ifadelere de dahil etsinler istedik olmadı oda huzur bozucu bir davranış ama işte.. Yoksaydığın kişinin sadece textlerini engelleyebiliyorsun, özel mesajı ve surat ifadeleri serbest :) ama aşağıdaki serbest

Son düzenleyen moderatör:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,173
Alıntıladığın içeriği bir daha okuman gerekiyor, anlamadığında ise sorman. Ceza alacağımı söyleme sebebim küfredeceğimden değildi(çocuksu tavırları ile ilgiliydi ama görüldüğü gibi söylemeden de bir şekilde degale edilebiliyor yorum) lakin sanırım biri şikayet etti ve huzur bozucu mesaj olarak değerlendirilip kaldırılmış. Kişi hakkında açılmış bir sayfa var, sınırlar çerçevesinde kurallara uyarak yorum yapma hakkım var. Sonuçta bu adam profilime kadar çocuksu tavırla surat ifadesi atabiliyor, şahsi mesaj kısmından da öyle. Hiçbir açıklama yok. Öte yandan bu adamın bu hakkı var yok değil ama benimde bu başlığa yazma hakkım var. Ne yazık ki bunu senin sorgulaman da akabinde hakkın değil.

Araba konusu açıyorsun araba ile ilgili olumsuz yorum yapmak yasak, içerisinde küfür yokken bile. İstediği yeri düzenleyebilecekken komple silen arkadaşa selam olsun. Yoksay konusunu surat ifadelere de dahil etsinler istedik olmadı oda huzur bozucu bir davranış ama işte.. Yoksaydığın kişinin sadece textlerini engelleyebiliyorsun, özel mesajı ve surat ifadeleri serbest :) ama aşağıdaki serbest
O mesajı ben şikayet ettim. Kimseye durduk yere başı boş gibi gibi şeyler yazmaya kiminse hakkı yok. Kendini haklı görüyorsan cevabını da alırsın, gereken uyarıyı da.
Haydi iyi forumlar.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
? yüzünden ban yiyen ve sonra hatasını düzeltip aramıza giren arkadaş bazıları onun kötü olduğunu düşünüyor ama ben iyi kalpli biri olduğunu düşünüyorum bu arada sorumu sorayım bu kızgın emojilerini neden attınız @ConfickerBelasi hocam? Olgun bir insan bildiği konulara cevap atıyor genelde.

NOT: Lütfen benim adıma da konu açın demeyin her şeyin bir zamanı var belki bir gün sizin adınıza konu açılır.
Çok kızgın birisi ama sevdim bide bazen neye kızdığını söylese daha sevecek beni kara kara düşündürüyor niye kızdı diye ??

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
O mesajı ben şikayet ettim. Kimseye durduk yere başı boş gibi gibi şeyler yazmaya kiminse hakkı yok. Kendini haklı görüyorsan cevabını da alırsın, gereken uyarıyı da.
Haydi iyi forumlar.
Başı boş diye bir ibarem yok başka kişilerin text'ini okumayalım.
Bir kişinin hakkında fikirler başlıklı yazıda kurallar çerçevesinde yazılar yazılabilir doğaldır. Ama güzel forumumun yandaş dostlukları iş başında.

Neyse "al birini" hesabında olduğu gibi takibi bıraktım.
İyi forumlar

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,173
Başı boş diye bir ibarem yok başka kişilerin text'ini okumayalım.
Bir kişinin hakkında fikirler başlıklı yazıda kurallar çerçevesinde yazılar yazılabilir doğaldır. Ama güzel forumumun yandaş dostlukları iş başında.

Neyse "al birini" hesabında olduğu gibi takibi bıraktım.
İyi forumlar
Bunuda yazmadığını iddia ediyorsun hani?
Yaptığı şeyin yada yazdığı yazının arkasında durmayanlarla işim olmaz benim.
Çokta iyi davranış şekli değil bu.
Söylediği sözü boynuna almayan bir iş arkadaşım yüzünden Haklıyken haksız duruma düşen adamım. Ondan artık sizin karakterde insanlara dediği sözlerini kendine kanıtlamak lazım.

Ne kiminse yandaşıyım nede kimlese bir düşmanlığım var. Yazdığınız bu düşüncede yazının kötü bir şey olduğunu hatırlatmak isterim.

Screenshot_2020-09-01-11-53-20-979_mark.via.gp.jpg

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Ben engelledim vallaha. Forumda engellediğim TEK KİŞİ. ( Normalde her görüşe söze söyleme saygılıyımdır ama bu çocuk normal değil bana göre. )

Forumda 50 bin mesajı geçmiş bir üyenin bu tarz halen inatla herkese çocuk gibi KIZGIN SURAT atması yanlış bir tutum bence. Okumadan bakmadan dinlemeden körlemesine böyle davranması çok yanlış bir davranıyor. Engellediğime artık bildirim gelmiyor rahatım ama arada denk geliyom halen inatla devam atmaya devam ediyor :D

Ekli dosyayı görüntüle 114394

Ekli dosyayı görüntüle 114394
Benim de engellediğim tek kişi.
Forumda en sevmediğim kişi açıkçası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızgın attığı için ban yemedi.

Adamın dibidir konfi abi
ConfickerBelasi kızgın emoji atmaktan ban yemedi ama ben yedim:
IMG_20200901_192758.jpg

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,560
Söylediği sözü boynuna almayan bir iş arkadaşım yüzünden Haklıyken haksız duruma düşen adamım. Ondan artık sizin karakterde insanlara dediği sözlerini kendine kanıtlamak lazım.

Ne kiminse yandaşıyım nede kimlese bir düşmanlığım var. Yazdığınız bu düşüncede yazının kötü bir şey olduğunu hatırlatmak isterim.

Ekli dosyayı görüntüle 114487

Sakla screenshotı gelir zamanı diye boşuna dememişler ?
Kendime ait devletim olsa yargı dağıtıcısı olarak başına seni koyarım ?

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Yazmayacaktım ama yazayım dedim :))
Öncelikle konu başlığı yoksaydığım bir üye üzerine yorum yapacakken ucu büyük sivri okları kendi üstüne niye alıyorsun ki ? Konunun amacı değil seninle atışmak cidden ceza yedirteceksin insana :))

"Başı boş" diye bir yazı yazdığımı hatırlamadım önceki mesajları okudum. Silinmiş olan mesajımı hangi zihniyetle saklama gereği duydun çok merak ediyorum :)) Hayatı bu kadar sevme :)) Foruma ne senin iş arkadaşının tirrek hikayesinden :)) Siz karakter nedir öte yandan ?? Ben karakter ?? İşten sonra biraz dinlen sen en iyisi forum morum çok şey yapma.

Yapacaksan da muhterem hocam, lütfen beni alıntılama. Bir şekilde o canım fikirlerini, benden uzak tut. :) lütfen. Ne yaşıyorsan içinde yaşa..

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,173
Yazmayacaktım ama yazayım dedim :))
Öncelikle konu başlığı yoksaydığım bir üye üzerine yorum yapacakken ucu büyük sivri okları kendi üstüne niye alıyorsun ki ? Konunun amacı değil seninle atışmak cidden ceza yedirteceksin insana :))

"Başı boş" diye bir yazı yazdığımı hatırlamadım önceki mesajları okudum. Silinmiş olan mesajımı hangi zihniyetle saklama gereği duydun çok merak ediyorum :)) Hayatı bu kadar sevme :)) Foruma ne senin iş arkadaşının tirrek hikayesinden :)) Siz karakter nedir öte yandan ?? Ben karakter ?? İşten sonra biraz dinlen sen en iyisi forum morum çok şey yapma.

Yapacaksan da muhterem hocam, lütfen beni alıntılama. Bir şekilde o canım fikirlerini, benden uzak tut. :) lütfen. Ne yaşıyorsan içinde yaşa..
Önce zaten mesaj yazmamıştın bu konuda direk ilk o mesajı yazmıştın.
Bu kadarda bilmemezlik yapıyorsun daha sözüm yok.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
10 yıllık yolculuk sona erdi. Bazı mesajlarında devrik veya kompleks cümleler kurabiliyor. Cümlenin sonuna sürekli ... koyuyor. Bitmeyen cümlelerde üç nokta koyman elzemdir ama bunu her postta yapması da biraz garip geldi.

Vurgu anlamı katıyor herhalde. Bu arada Confick gitmeden önce bana da bir iki kızgın hediye etti. Şimdi nerede, ne yapıyor diye merak ettim.