Com 'lu site nasıl açılır?

Mert Ekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bir site açmak istiorum .com lu nasıl açarım?:huh:

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Öncelikle .com domainini alman lazım. Birde yanında hosting alman lazım.

www.guzel.net.tr burayı tavsiye ederim, hiç bir bilgin olmasa bile gayet iyi ilgileniyorlar. 1 yılı aşkındır hizmet alıyorum hem ucuz hem kaliteli. Bir kez olsun sorun çıkmadı.

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bana ulasırsanız sıze fıyatlar ve sıte acma konusunda bılgı verebılırım.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Site işinden anlamıyorsan önce ücretsiz sitelerde ve bloglarda kendini dene. Ne neymiş, ne değilmiş kurcala. Sonra kurmanı tavsiye ederim.

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Site işinden anlamıyorsan önce ücretsiz sitelerde ve bloglarda kendini dene. Ne neymiş, ne değilmiş kurcala. Sonra kurmanı tavsiye ederim.

Arkadaş doğru söylüyor.Cpanel di Worpress di bilmem html,phb,asp bilmem ne arasında boğulmak da var yani.:)

Mert Ekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam arkadaşlar teşşekkür ederim bir de internet(html) sayfasını Microsoft Office Publisher 2007 dan yapıorum sekmeler falan çok rahatça yapıorum sonra kaydet dediğimde web sayfası yapıyorum onu .com nasıl çeviririm diye düşünmüştüm ama herkese çok teşekkür ederim konuyla ilgiliendikleri için.

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her türlü düzenleme ve tasarımını Dreamweaver cs5 kullanarak yapmanı tavsiye ederim.:)

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Her türlü düzenleme ve tasarımını Dreamweaver cs5 kullanarak yapmanı tavsiye ederim.:)

katılıyorum.:thumbup:
ayrıca bir hosting alıp direk ftp upload yapabilirsin
ücretsiz sitelerde dene kendini ornek t35.com gibi
sonra kendi domainini alır hosting alır siteni koyarsın.
sormak istedigin herhangi bir konu olursa direk ulaşabilirsin.

ileride bir gün hosting ve domain almak istersen i2dizayn ismini unutma ;)
her konuda yardımcı oluruz.

Mert Ekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
katılıyorum.:thumbup:
ayrıca bir hosting alıp direk ftp upload yapabilirsin
ücretsiz sitelerde dene kendini ornek t35.com gibi
sonra kendi domainini alır hosting alır siteni koyarsın.
sormak istedigin herhangi bir konu olursa direk ulaşabilirsin.

ileride bir gün hosting ve domain almak istersen i2dizayn ismini unutma ;)
her konuda yardımcı oluruz.

çok sağol kardeş

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
şöyle özetleyebilirim.

önce dreamweaver yada yada microsoft expression web gibi programlarla siteyi tasarlıyorsun. dreamweaver tasarımcılar arasında daha çok tercih edilen program expression web ise daha kolay gibi. ana sayfa tasarımı için artisteer'i tavsiye ederim bir kaç dakikada ana sayfa tasarımı yapabilirsin.

daha sonra bir site adı ve alan adı satın alacaksın veya bedava alan adı ve yer veren siteler var ordan alacaksın. http://www.free-webhosts.com/webhosting-01.php bu adreste bedava alan adı veren sitelerin yerleri var.
alan adı ve site aldığında mail adresine kullanıcı adı ve şifre gönderecekler.
daha sonra cute ftp, filezilla gibi programlar aracılığı ile bu şifre ve kullanıcı adını kullanarak tasarlamış olduğun siteyi bu adrese yerleştireceksin.
kolay gelsin.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Local'de hazırlanan dosyalar .com domain'e yönlendirilmiş bir hostinge bir FTP programı(FileZilla) kullanılarak atılır. Bu şekilde açılmış olur.

Mert Ekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şöyle özetleyebilirim.

önce dreamweaver yada yada microsoft expression web gibi programlarla siteyi tasarlıyorsun. dreamweaver tasarımcılar arasında daha çok tercih edilen program expression web ise daha kolay gibi. ana sayfa tasarımı için artisteer'i tavsiye ederim bir kaç dakikada ana sayfa tasarımı yapabilirsin.

daha sonra bir site adı ve alan adı satın alacaksın veya bedava alan adı ve yer veren siteler var ordan alacaksın. http://www.free-webhosts.com/webhosting-01.php bu adreste bedava alan adı veren sitelerin yerleri var.
alan adı ve site aldığında mail adresine kullanıcı adı ve şifre gönderecekler.
daha sonra cute ftp, filezilla gibi programlar aracılığı ile bu şifre ve kullanıcı adını kullanarak tasarlamış olduğun siteyi bu adrese yerleştireceksin.
kolay gelsin.

çok teşekkür ederim kardeşim senin sayende anladım.