Oyun Çok Merak Edilen Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YusfarsLn10

Asistan
şimdi bu oyun benim sistemde kaldırır mı?

i3 9100f - gtx 1650 4gb oc - 8gb 2666mhz ram - 480gb ssd (243gb boş) - windows 10

-Uncar_Blood-

Profesör
vay be 1050 bile kurtarmıyor bir devir çok değişti gtx 860 m bir kaç yıl önce iyi ekran kartı iken şuan çöp durumuna kadar düştü ben bu ekran kartı ile witcher 3 oynadım orta yüksek ayar karışımında ama şuan cyberpunk bizi bitirdin be (leptop ekran kartı)

Optikiyaza

Asistan
...............................................................................................

Son düzenleme:

Fakehero

Profesör
Benim sistem hayli yetiyor bakalım nasıl bir fiyatla çıkacak. 400-500 TL civarında olacağına eminim. Ancak indirimleri bekleyip alacağım birkaç ay sonra nasıl olsa Steamde indirimlere girer bu oyunda.

KNMX

Dekan
GTX 1650 ve i5 10300H ile oynayabilir miyim? Ekran kartı birazcık geride kalıyor. Bir de laptop olduğunu düşünürsek.

Mr_Ahmet

Doçent
GTX 1650 ve i5 10300H ile oynayabilir miyim? Ekran kartı birazcık geride kalıyor. Bir de laptop olduğunu düşünürsek.
Minumum gereksinimlerin üstünde olduğu için oynayabilmen lazım. En kötü düşük - orta ayarlarda 60fps alırsın herhalde. Ama kesin sonuçlar oyun çıktıktan sonra belli olur. Kısa sürede oyun testleri paylaşılır.