Çok beğenilen yorumlar

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Konuyu yanlis bolume actiysam duzeltin.Herkes bir başkasının çok beğendiği 1 adet yorumunu bu konuda paylassin.Sdn ise alintilasin.Baska sitede ise sadece kullanıcının adını yazsın link ekleme yok reklam olmasın.
Ben başlıyorum;
Anonim olarak yazılan yorumdur:"
Kardeş birşey bilmiyorsan yazma.Çok bilmişlik hiç yapma.Apple kendi işletim sistemini kendi üretiyor.o yuzden beklemenize gerek yok.Ama android google in ürettiği bir sistem ve en sade halini telefon yapımcı firmalara sunuyor.açık kaynak kodlu olduğu için her marka kendi arayüzü ile uyumlu hale getirmek için belli başlı düzenlemeler yapıyor.Samsung Touchwiz,HTC Sense vs. gibi her markanın kendi bir arayüzü var ve her markanın tuş sekmeleri farklı.samsungda secenek tuşu varken diğer markalarda o yok.onlar üst bölgeye tıklayınca secenekleri görebiliyor.Bu nedenlerden dolayı herkes bir düzenleme yapmak zorunda ve teset etmek zorunda.bu yuzden gec geliyor güncellemeler.umarım o küçük beynine girmiştir bunlar.apple ilk telefonunda da son cıkanda da herşey aynı sadece tasarım farklı bu yuzden beklemesine gerek yok.Kendin diyorsun 3s ile herşeyi sorunsuzca yapabiliyorum.iphone 5 in ne kadar gereksiz oldugunu bir apple kullanıcısı dolaylı yoldan kabul etmiş oluyor.bence bu arkadaşın yorumunu diger markalar reklam olarak kullanmalı.daha iyi bir itiraf olamazdı."

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Konuyu boşuna mi açtım ben şimdi :D

mseyitsahin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:D bakayım ne yazmışlar acaba diye girdim bende meraktan ama boş çıktı :D

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups