Çok arada kaldım yardım eder misiniz?

?

• Nova 5T

Kullanılan: 0 0.0%
  • Realme 6 Pro

Kullanılan: 7 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Realme 6 pro ve Nova 5T arasında kaldım. Fiyat farkı ne olacak bilemiyorum. Nova 5T'nin eksileri:
IPS LCD olması
Kulaklık girişinin olmaması
Gorilla glass koruması yok
Bataryası 3750 mAh düşük geldi bana
Artısı da fazla ama 3400 liraya biraz zayıf kalıyor
Realme 6 Pro 2500 3000 TL gibi bir fiyatla çıkacak diye düşünüyorum. Fiyat farkıyla özellikleri de farklı oluyor.
Eksileri:
IPS LCD olması
Ön kamera çözünürlüğünün düşük olması
Daha düşük performanslı yonga seti
Daha düşük piksel yoğunluğu

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Realme 6 pro ve Nova 5T arasında kaldım. Fiyat farkı ne olacak bilemiyorum. Nova 5T'nin eksileri:
IPS LCD olması
Kulaklık girişinin olmaması
Gorilla glass koruması yok
Bataryası 3750 mAh düşük geldi bana
Artısı da fazla ama 3400 liraya biraz zayıf kalıyor
Realme 6 Pro 2500 3000 TL gibi bir fiyatla çıkacak diye düşünüyorum. Fiyat farkıyla özellikleri de farklı oluyor.
Eksileri:
IPS LCD olması
Ön kamera çözünürlüğünün düşük olması
Daha düşük performanslı yonga seti
Daha düşük piksel yoğunluğu
İkisinide salla A71 al keyfine bak.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
bide şöyle düsün dostum bi telefon alıyosun ozellikleri cok iyi mukemmel bi telefon ama hem sarjı cabuk bitiyor hemde ekran koruması olmadıgı için dusecekde kırılacak diye bir korkun oluyo ekran koruyucu kırılmaz cam falan ztn bence bos ben note 4 kullanıyordum pubg vb. oyunları oynuyodum performansı orta idi ama oynatıyordu sonra elimden bi dustu telefon kokten gitti (kırılmaz cam varken) bence sen Nova 5t yi unut realme 6 pro al ama sen diyosan ben telefonu dusurmem sarj aletine bagli oynarım o zaman nova 5t al yani

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Valla a71 de düşünüyordum ama o fiyata plastik kasalı, düşük piksel yoğunluklu,yüksek sar değerli telefon almak istemiyorum, ve fazla büyük
393 piksel düşükmü? Ekran kalitesi bence orta segment için gayet iyi.Plastik kasa ucuz hissiyatı verebilir ama genelde insanlar kılıf takarak kullandığı için plastik olması dezavantaj olmaktan çıkıyor.Ekran baya büyük orda haklısın ama alışırsan diğer Küçük ekranlı cihazları da kullanmak istemeyeceksin.Tabiki tercih senin ama A71 benim anneme almayı düşündüğüm iki cihazdan biri.

Reaksiyon puanı
892
nova 5t varken realme de kimmiş
dolar artınca bunlara gün doğdu.ucuz amiraller var bir sürü.bu cihazlar 2 yıl sonra kasım kasım kasılır.orta seviye işlemcilerin ömrü bir yere kadar.

Son mesajlar