Coinspace Titan, Saadet Zinciri Mi? Hürriyet Ve Coinspace Karşı Karşıya!

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
DBNA1o.png

Bugün Hürriyet başta olmak üzere pek çok farklı platformda yayınlanan haberlerde, titanın yeniden hortladığı ve 24 bin kişiden 100 milyon Euro toplandığı belirtilmişti. Son dönemlerin popüler sistemlerinden olan ve şu anda pek çok kişinin sisteme dahil olduğu Coinspace haberleri odak noktasında olurken, sistem ile ilgili özel bilgiler paylaşıldı. Öyle ki haberde ismi açıklanmayan gizli bir kaynağın olduğu ifade edilirken bu kaynağın sisteme dahil olduğı ve kısa süre içerisinde yüksek ücretler yatırarak kandırıldığını söylediği belirtildi.

İddialar Çok Güçlü

Haberlerde sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili detaylar da paylaşılırken özellikle kişilerin ne kadarlık bir başlangıç ücreti ödemesi gerektiği, ücretler dahilinde ne kadarlık bir gelir elde edebilecekleri paylaşıldı. Sistemde herhangi bir kazanç sisteminin olmadığı ve sadece üye kazandırmaya yönelik olduğu ifade edilirken 300 liradan başlayan giriş paketlerinin 24 bin liraya kadar çıktığı da açıklandı.

Coinspace Resmi Siteden Bombaladı

Yaşanan bu gelişmeler üzerine Coinspace resmi internet adresi üzerinden de detaylı bir şekilde paylaşım yapılırken, gündemde yer alan haberlerin linkleri paylaşıldı ve bu linklere yönelik gerekli işlemlerin avukatlar tarafından başlatılacağı belirtildi.

Bugün itibariyle başlayan tartışmalar yeni bir titan saadet zincirinin olup olmadığı ve hangi tarafın haklı olduğunu önümüzdeki günlerde gösterecek.

Sizce Coinspace saadet zinciri mi yoksa masum bir kazanç firması mı?

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
kokusu çıkar yakında :D

bana da bulaşmaya çalıştılardı geçenlerde

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,036
Benim de girmeyi düşündüğüm bir sistem. Ama sadece düşünüyorum. Arkadaşlarım girdiler, şu an hiçbir sıkıntıları yok. Ben de beklemedeyim. Zaman ne gösterir bilinmez.

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Benim de girmeyi düşündüğüm bir sistem. Ama sadece düşünüyorum. Arkadaşlarım girdiler, şu an hiçbir sıkıntıları yok. Ben de beklemedeyim. Zaman ne gösterir bilinmez.

bu tür "üye buldukça kazan" sistemleri her zaman kaybettirmiştir. Benim şahsen tanıdığım 2 arkadaşım büyük paralar kaybettiler. Bunun da sonu o olacak. Şirket hisseleri çoktan Malta'ya uçmuş bile. Bence çok bekleme ve hiç katılma. Milyon dolarım olsa 1 dolar yatırmam bu işlere.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,036
bu tür "üye buldukça kazan" sistemleri her zaman kaybettirmiştir. Benim şahsen tanıdığım 2 arkadaşım büyük paralar kaybettiler. Bunun da sonu o olacak. Şirket hisseleri çoktan Malta'ya uçmuş bile. Bence çok bekleme ve hiç katılma. Milyon dolarım olsa 1 dolar yatırmam bu işlere.

Önerini dikkate alacağım.

MstKsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen önce araştırın karalama kampanyası yürütmek kolaydır ama sonrasında pişmanlığa çare bulunmaz... Basında çıkan asılsız haberler hakkında gerekli adli işlemler başlatılmıştır bilgilerinize...

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,036
Lütfen önce araştırın karalama kampanyası yürütmek kolaydır ama sonrasında pişmanlığa çare bulunmaz... Basında çıkan asılsız haberler hakkında gerekli adli işlemler başlatılmıştır bilgilerinize...

Sizin Coinspace ile ilgili bağlantınız nedir?

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Daha fazla keriz getir, daha fazla kazan mantığı ile ilerliyorsa, ortada üretilen bir şey yoksa konuşmaya bile değmez. Bu dolandırıcılıklar halen yürüyorsa insanoğluna da tebrikler.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Kazandırdığınızdan daha fazla para kazanmak istiyorsanız devlet memuru olunuz.
Bu işlere girenleri güzel ve zengin bayanlar yoluyla ikna etmekteler.
Böyle bir oluşuma giren varsa geçmiş olsun.

bugrahan281

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birçok arkadaşım bu işe girdi ben de ponzi olduğunu düşünüyorum ama bir sorum var.S-coin dedikleri şey tamamen uydurma bir şeyse,hiçbir zaman borsaya açılmayacaklarsa,kripto para bu işin kandırmacasıysa mining centerları nasıl oluyor bunun açıklamasını yapacak bir arkadaş var mı ?
bkz: - Coinspace Mining Center
- Coinspace Mining System - How Does Coinspace Mining Work?
- Coinspace Mining Center/lab

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bizim buralarda da vardı bu saadet zinciri peşine takılan kişiler. Beyaz takım elbise ile Dubai' de bilmem ne kulesinin altında Porsche marka arabaya dayalı şekilde fotoğraflar filan.

Sonra ne mi oldu. Çiğköftecide dağıtım elemanı :)

MrNobady

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha fazla keriz getir, daha fazla kazan mantığı ile ilerliyorsa, ortada üretilen bir şey yoksa konuşmaya bile değmez. Bu dolandırıcılıklar halen yürüyorsa insanoğluna da tebrikler.
150€ ile 24.000€ arasında değişen paketler ile sisteme dahil olup coin üretmeye başlıyorsun.Network yapmak zorunda değilsin sadece kendi yatırımların ile de ilerleyebilirsin.Ayrıca şirket 3.000€ üzeri yatırımlara sigorta ve 500.000€ üzeri yatırımlara banka teminatı sunuyor.Bunu da Amerikan bankası olan Standart chatered bank ile yapıyor.Şirketi araştırmanı geçtim sadece bu bankayı araştırman bile yeterli olur senin için.Bugüne kadar hangi Network sistemi kullanıcılarına paralarını sigorta yaptırma imkanı sunmuştur diye de sormadan geçemiyorum.

Son düzenleyen moderatör:

faruk cavdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kim ne derse desin coinspace insanoğlunun dünyada karşısına çıkacağı nadir fırsatlardan birtanesidir. Herzaman meyve veren ağaç taşlanır. Coinspacenin ne olduğunu anlamak için önce dijital paranın ne olduğunu öğrenmek gerek yoksa diğer gördüğünüz herşey size anlamsız gelecektir, örnek verecek olursak hiç birşey bilmeyip de bildiğini zanneden yorum yapan arkadaşlar gibi.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Meyve veren ağaç kutsaldır, taşlanmaz.
Ancak çürük meyve veren taşlanır.
Bu kişiler sadece hayal satmaktalar. Hiçbir zaman gerçekleşmeyecek olan şeylerin hayali.
Özellikle evli insanlardan ricam, eşlerinin ve çocuklarının rızkı olan parayı bu tür şeylerde harcamasınlar.
Bu boş işe girenler kendilerini akıllı zannetmekteler ancak hüsrana uğrayacaklar.

Hakan Arslann 34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumları okuyorum da sadece bir tebessüm ile yaklaşıyorum, çünkü Coinspace sistemi hakkında nasıl çalıştığı hakkında, insanlara bahsetmiş olduğunuz saçma şeyler yerine neler kazandırdığını bir bilseniz bence söyledikleriniz için özür dilersiniz.
Öncelikle açın bir sistem nasıl çalışıyor bunu araştırın Coinspace firmasında para kaybeden, kazanamayan, parasını kaptıran bir insan bulamazsınız.
Sisteme dahil olan her bir birey yatırımının %50 fazlasını zaten kazanıyor ortada kayıp olan bir bedel olmadığından dolayı bu sistemde kaybetme şansınız zaten yok. Adamlar İzmir Bergama ya 20 bin ağaç dikiyor, Borusan Otomotiv den yüzlerce BMW yi 3 yıllığını kiralıyor sizler hala bilinçsiz şekilde yorumlar yapmaya devam ediyorsunuz... NEDEN ? Fetö Davasında yargılanan, Vatanına ihanet suçuyla hakkında soruşturma açılan bir Gazeteci nin yapmış olduğu karalama haber yüzünden.
Gümrük bakanlığından Onay alan bir firmadan bahsediyoruz, Yalan haberde söz ettiği gibi Gümrük bakanlığının soruşturma açtığı bir Coinspace yok ortada beyler araştırın bilinçsiz suçlamalar da bulunmayın.
Hürriyet Gazetesi Tekzip yayınladığında yanıldığınızı zaten göreceksinizdir. Teşekkürler...
Bu arada bende 4 aydır sistem içerisinde yer alan bir kullanıcıyım hemde Ailem deki 7 birey ile birlikte ve 1 tl kaybımız yok :)

muhallebici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haberin yazarı işin başındaki abiden 800.000 diye hatırlıyorum yanlış olmasın haberi kaldırmak için bir ücret talep etmiştir. Tabiki kabul edilmeyen bu talep sonrası adli süreç başlamıştır. Sen kimsin diye sorarsanız ben bu işe çok yakın zamanda düşük bi paketten girdim. Derdim başkasını sokmak gaza getirmek değil ama haberler cidden saçmalık. 1 sene içinde batmazsa karimi alır keyfime bakarım

Squaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bak kardeş ben 30.000 tl kredi çekip girdim buna ozaman euro 3.6 idi 9000 euroya patladı bankadanda nolur nolmaz diye 3 senelik çektim keşke öyle yapmayıp 1 sene cekseydim şimdi boşuna faize ( 9 bintl) gidiyor kaarım kimseyi bulmasam bile 18.000 tl kaardan geriye 9.000 tl kalıyor ama olsun şuan 4 ay oldu yaklaşık her ay 4500 tl alıyorum firmadan.. yani kardeşim hiç tereddütün olmasın yalnız ben kimseye inandıramıyorum bunu bari gireceksen benim altıma girde yabancıya gitme bak okdr anlattım ankaradaysan kanıtlarım kazandıklarımıda.

Ayhan kara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevgili arkadaşlar yorumları okudum azda olsa bir kısım arkadaşlar coinspace hakkında olur olmaz bence yersiz aslı olmayan sözler sarf etmişler.
Arkadaşlar sizden rıcam lütfen şirketi ve kazanç planını öncelikle araştırmanız ve iyi anlamanız gerekir ben Kayseri'den Ayhan KARA bende bir miktar yatırım yaptım ve aynı zamandada tavsiye yani networkünü de yapıyorum.
Şayet şirket ve bu muhteşem yatırım işinde bende olmak istiyorum veya da bilgi almak istiyorum diyen arkadaşlarımız varsa benimle irtibata geçebilirsiniz mail : aykamarket@hotmail.com
Saygılarımı sunuyorum..

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Bunlara inanmayın.
Bunlar zaten bir nevi kumardır.
Herkes bu zincire kazandırdığı yeni üye üzerinden geçinir.
Yani arkadaşını soyarak kendin kazanırsın.
Sonra o da diğer arkadaşını soyarak kazanmaya başlar.
Kazanır dediğime bakmayın aslında kendi zararını ancak çıkarır, o da yapabilirse.
Sonra iş mahkemelik olur, davalar açılınca zincirin en tepesindekiler yurt dışına uçar.

Tarih tekerrürden ibarettir.
Google'a "Titan Saadet Zinciri" yazın, ne olmuş görün.
Benzeri bir şekilde lyoness'e girmiş mağdurların yorumlarını okuyun.
Bu sistemi size övenler ya saf arkadaşlardır ya da herşeyin farkında ve kendi parasını kurtarmak için sizi bu tuzağa çekmeye çalışan bireylerdir.

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Gariptir en eski katılım tarihi 7 şubat 2017 olan üyecikler bayağı cesaretlendirici yorum atmış(lar) diyemiyorum çünkü hepi topu bir mesajları var. Hatta biri gaza gelip Hürriyet'i FETO'cu bile yapmış. :D

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Gariptir en eski katılım tarihi 7 şubat 2017 olan üyecikler bayağı cesaretlendirici yorum atmış(lar) diyemiyorum çünkü hepi topu bir mesajları var. Hatta biri gaza gelip Hürriyet'i FETO'cu bile yapmış. :D
Gerçekten hepsinin sadece bir iletisi var. Sazan.avi :)

Reaksiyon puanı
16,118
Bunlara inanmayın.
Bunlar zaten bir nevi kumardır.
Herkes bu zincire kazandırdığı yeni üye üzerinden geçinir.
Yani arkadaşını soyarak kendin kazanırsın.
Sonra o da diğer arkadaşını soyarak kazanmaya başlar.
Kazanır dediğime bakmayın aslında kendi zararını ancak çıkarır, o da yapabilirse.
Sonra iş mahkemelik olur, davalar açılınca zincirin en tepesindekiler yurt dışına uçar.

Tarih tekerrürden ibarettir.
Google'a "Titan Saadet Zinciri" yazın, ne olmuş görün.
Benzeri bir şekilde lyoness'e girmiş mağdurların yorumlarını okuyun.
Bu sistemi size övenler ya saf arkadaşlardır ya da herşeyin farkında ve kendi parasını kurtarmak için sizi bu tuzağa çekmeye çalışan bireylerdir.
aynen hatta sazan.avi yapıyorlar kimi sazan kimi torik kimi mavi yüzgeçli orkinos...
800px-Thunnus_obesus.jpg