Codegen 3.5 inç harici harddisk sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kumdankaleler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar usb bağlantısı yapıyorum donanımız bulundu diyor fakat bilgisayarımda gözükmüyor daha sonra bir daha takıyorum bu sefer hiç görmüyor bir ara takıyorum görüyor kullanıyorum ne yapmam lazım bu durumda

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Donanım bulundu dedikten sonra bırakın sürücüsünü kursun.kurduktan sonrada bilgisayarınızı yeniden başlatın.Sistem açıldığında cihazın görünmesi lazım.

kumdankaleler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka portlara yüklüyoru yine olmadı yükleme olayına gelince usb takdığımda donanımı görüyor aygıt yöneticisinde sadece usb yığın deposu şeklinde bir şey var fakat bilgisayarımda gözükmüyor. gözükdüğü zaman yükleme samsung falan gibi bir şey ler yazıyor ozaman çalışıyor ne yapacağız

ultum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
usb aygıt ne dedim mesaj başına yazmışsın özür
valla başka pc de dene ondada olmuyosa kötü bişey aklıma geliyor

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
buna yakın bir sorun yaşamıştım , bendeki sorunun cevabı usb kablosunun kırık olmasından kaynaklanıyordu elinde farklı bir usb aygıt varsa onun kablosuyla denemeni öneririm birkezde ...

kumdankaleler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ewet ardenedim akadaşlar farklı usb kablosu ile aynı durum ondada ver ama farklı bir bilgisayarda denemedim onuda bir deneyelim bakalım ama üründen hiç memnun değilim arkadaşlar bilginize

kumdankaleler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu konuda yapacağım başka birşey varmı deli olacam ne yapmam lazım bu kadar kötü durumda olduğumu hiç görmedim ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:S aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olun :S

Son mesajlar