Cod warzone bulanık görüntü

Bu konuyu okuyanlar

AEGON07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar. Warzone oynarken uzaktaki görüntüler aşırı bulanık geliyor piksel piksel gibi en yüksek ayar yapsam bile bişey değişmiyor ekran kartım rx 5600 xt özel bir ayarı var mı ? Oyunun videolarını izlerken böyle bir sorun görmedim.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Nvidia denetim masasına girip şu seçeneği uygulamayı deneyin, olmadı birde kalite modunda denersiniz.

Screenshot_1.jpg

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Pardon Rx'i rtx olarak okumuşum ? Standard ve Gaming modlarını deneyin olmazsa ayrıntılı ayarlara gireriz.

AEGON07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pardon Rx'i rtx olarak okumuşum ? Standard ve Gaming modlarını deneyin olmazsa ayrıntılı ayarlara gireriz.
Estağfurullah hocam ? eSports modunda oynuyodum hep başka oyunlarda da aynı sorun var en yüksek ayarlarda oynamama rağmen sanki düşük ayarlarda oynuyormuş hissi veriyordu sistemi toplayalı 1.5 ay oluyor

Reaksiyon puanı
10,560
Anti Aliasing sorunu. Kenar yumusatmayi açın fxaa 4x 8x gibi duzelecektir.
Amd kullanıcısı olmadigimdan fotoğrafla gösteremeyecegim ama ayarı var eminim

Son düzenleme:

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Estağfurullah hocam ? eSports modunda oynuyodum hep başka oyunlarda da aynı sorun var en yüksek ayarlarda oynamama rağmen sanki düşük ayarlarda oynuyormuş hissi veriyordu sistemi toplayalı 1.5 ay oluyor
@canshn'in dediği gibi anti aliasing problemine benziyor, hazır ayarları deneyin olmazsa manuel olarak ayar atarız.

Reaksiyon puanı
10,560
Oyun içinden mi yoksa ekran kartı profil ayarlarında mı yapıcam
2 sindede ayarlarsanız daha garanti olur. Radeon denetim masasina hakimiyetim olmadigi icin. Nvidiada benzer sekilde ayarlarda program kararina birak, bu ayarlari kullan gibi secenekler var amdde olmasida muhtemel. O yuzden 2sindede yap sen ayarlamalari