COD MW2 Online oynamak için orijinal cd yeterli mi?

Cihan Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamlar İyi Forumlar.

Sorum şu şekilde. Gidip Orjinal Call Of Duty Modern Warfare 2 alsam başka hiçbirşeye gerek duymadan online oynayabilir miyim?

Normalde böyle bir soruya benimde ilk tepkim, tabiki evet o nasıl bir soru derdim. Fakat bir kaç cafeciye sordum. Sadece orjinal oyun yetmiyor Patch almam gerektiğini söylediler. Açıkcası aklımda soru işareti kaldı.

Bana bu konuda kesin yanıt verebileceklere şimdiden teşekkür ederim.

Diğer bir sorum ise İnternet üzerinden hiçbir şekilde kullanılmamış yani sıfır oyun cdsini nereden temin edebilirim.

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Patch derken, oyunun son update'ini kastetmişler. Oyunu orjinal alıp gerekli güncellemeleri yaparsanız internet üzerinden oynayabilirsiniz.

Diğer bir sorum ise İnternet üzerinden hiçbir şekilde kullanılmamış yani sıfır oyun cdsini nereden temin edebilirim.

İllegal yolu kastediyosan, zaten orjinal DVD'si yetmiyo. Sana verilen CDKey'le internet üzerinden kayıt olduğunda başka birisi giremiyo o key ile. Aslında oyun almana gerek yok. Sadece key alsan da yeterli. Legal yolu kastediyosan, Steam üzerinden satılıyor oyun. Buradan ulaşabilirsin.

Cihan Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki Steam üzerinden aldığım oyun yetecek mi ?

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
parasını verdiğinde zaten online oynarsın pach çıkmışsada zaten kendisi indirir kurar sana sormaz bile (steam için konuşuyorum) he bazı paralı harita paketleri var onların olduğu oyunlara giremezsin o kadar. aksi bi durum olmadıkça çatır çatır oynarsın :)

bilmeyebilirsin diye hatırlatma yapayım steam dan aldığında steam ın programın kurup oyunu program vasıtasıyla hdd ne indiriyorsun indirip kuruyor sonrada keyfine bakıyorsun:dirol:

Cihan Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bana Orjinal Cd Key ve Steam üzerinden satılan 15 dolarlık key lazım yani :)

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bana Orjinal Cd Key ve Steam üzerinden satılan 15 dolarlık key lazım yani :)

Sadece orjinal cd key yeterli ve bu cd keyi başka biriyle paylaşmamalısınız. steamdan ayrıca bir key almak zorunda değilsiniz yani

Ama oyunu ben torrentten ya da herhangi bir yerden çekeyim, Cd keyi de steamdan alayım derseniz, aldığınız cd key bir sonraki patch yüklediğinizde çalışmayabilir. bu seçenek çok sağlıklı değil yani, Steam den cd key almadan önce bu konuda küçük bir araştırma yapmanızda fayda var.. Oyunun normalde orjinal cd ile beraber 50 60 $ civarında olmasıyla, sadece cd keyin 15 $ civarında olmasının sebebi ne olaki?

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşım , sen keyi al bir yerden.
Ben 30 tl ye rusça key aldım 1 sene once.
Keyi giriyorsun steam a , oyunu download ediyor.
Ben ing dosyalarını attım üstüne.
Sorun yok.

Cihan Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece orjinal cd key yeterli ve bu cd keyi başka biriyle paylaşmamalısınız. steamdan ayrıca bir key almak zorunda değilsiniz yani

Ama oyunu ben torrentten ya da herhangi bir yerden çekeyim, Cd keyi de steamdan alayım derseniz, aldığınız cd key bir sonraki patch yüklediğinizde çalışmayabilir. bu seçenek çok sağlıklı değil yani, Steam den cd key almadan önce bu konuda küçük bir araştırma yapmanızda fayda var.. Oyunun normalde orjinal cd ile beraber 50 60 $ civarında olmasıyla, sadece cd keyin 15 $ civarında olmasının sebebi ne olaki?

arkadaşım , sen keyi al bir yerden.
Ben 30 tl ye rusça key aldım 1 sene once.
Keyi giriyorsun steam a , oyunu download ediyor.
Ben ing dosyalarını attım üstüne.
Sorun yok.

Vakit ayırdığınız için tekrar teşekkür ederim.

Key'i paylaşma demişsiniz. Aklıma bir soru takıldı. Keyi Steam'dan değil de Orjinal Cd ile alırsam ve Pc ye format atarsam sonra tekrar aynı Key'le Steama Bağlanabilir miyim? Sonuçta Steam aynı key'i iki farklı yere yüklemişiz hesabına gümbürtüye götürmesin bizi :D

new_cont

Asistan
Reaksiyon puanı
6
evet kullanabiliyorsun aynı keyi sonucta snn accounta kayıtlı oluyor yalnız format attın hersey silindi bi daha download yap oyunu diye bişe yok sen bi kere indir oyunu sonra steam uzerinden backup yapıyorsun oyunun klasorlerini Herhangi bi surucuye kaydet formattan sonra tekrar oradan geri çağır akabinde sorunsuz bi şekilde oyna. Tecrubeyle Sabittir.

Bu arada denk Gelirsen mw2 de

|MIH|J.A.K.O.

Benim Nick

Steam Id: new_cont

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Call of Duty Modern Warfare 2'yi korsan alıp,multiplayer oynayabilirsiniz.Birkaç yöntemi var ama sağlıklı olduğunu pek sanmıyorum.
Call of Duty 6'yı orijinal aldıktan sonra başka herhangi birşey almadan multiplayer oynayabilirsiniz.Patch'ler zaten güncelleme dosyalarıdır.Orijinal oyunlarda güncelleme desteğine sahip olursunuz.
Call of Duty 6 için birkaç ek paket çıkmıştır(haritalar vs)Bunları alıp almamak size kalmıştır.
Oyunu steam'den alabilirsiniz.Ya da başka bir mağazadan(mesela aral) alıp,key ile steam'den etkinleştirebilirsiniz.
Önerim nereden alırsanız alın Steam kullanmanız olacaktır.Biraz indirme yapabilirsiniz ama yine de güncelleme veya cd derdinden kurtulursunuz.

Steam Retail Keys

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Birkaç cafeci dediğin elemanın bişeyden haberi yok madem bu konuda.Benim orjinal Mw2 var.Ve bu zamana kadar 200+ üstü saat oynamışımdır.Sadece MW2 yeter oynamaya.Ayreten 2 tanede DLC paketleri var.Onları 5$ dan satıyorlar.Steam olarak yaparsan herşeyi çok kolay olur.Tabi hızlı bir bağlantı lazım ona göre.Şunuda not olarak ekleyeyim MW2 serverları bazen oldukça can sıkıyor.Ülkemiz için sağlam bir destekleri yok.Kafadan 100 ms üstü oynuyosun yeri geliyor.Soru varsa PM at yada buraya yaz cevaplarız.

Cihan Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya açık konuşmak gerekirse online oyunları seven birisiyim. Knight online oynuyorum. İtem al sattan oyuna para vermeden para kazanıyorum fakat malum hile durumları vs. beni bayağı oyundan soğuttu.

C.s 1.5 de artık eskisi gibi zevk vermiyor. wow falan sürekli para isteyen oyunlara hiç bulaşmaya gerek yok.

COD Mwf 2 online oynayabileceğim ve sevdiğim bir oyun. O yüzden Cd sini almayı düşünüyorum. Sadece Orjinal cd yetmiyor die söylemişlerdi. Belkide onlar çıkan haritaları falan kasteddiler.

Tüm yorumlar için tekrar teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende orjinal modern warfare 2 var ama multiplayerda server list yok nasıl oynayabilirimm