COD:Black Ops"Destroy the ZSU Gun Emplace" nasıl geçilir

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
COD:Black Ops"Destroy the ZSU Gun Emplace" da, sanırsam vietnamdan sonraki yerde tam emin değilim ama kısaca radio sinyal vericisini aldığımız bölümde.tankın vurulmasını sağladıktan sonra woodsla kapıyı ittiğimiz anda bir patlama oluyor soldan araç ve arkadaş üstümüze biniyor :D neyse ondan sonra ekran simsyah olarak başlıyor.bir çok yerde bu kısımda takılanlar var,çözüm bulamadım şu ana kadar.gidilmesi gereken metre yazıyor ancak belli kısma kadar karanlık ekranda gidiyoruz ama bir türlü geçemiyorum.bu bölümü geçenler nasıl geçti yardım ederse memnun olurum,bi kaç saattir aynı yerdeyim delircem :D

Yunus ÖZCAN

Doçent
Reaksiyon puanı
9
benim başıma bu ve buna benzer takılmalar kararmalar donmalar oldu 3-5 sefer aynı donma kararma gibi olayları yaşadıktan sonra kendiliğinden devam etti 3-5 sefer oyna geçer

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
tebrik ederim azönce anlattığın senaryoyu geçtim:) sen anlatınca da aklımda canlandı senaryo. ya siyah ekran falan yoktu normal yürü geç aklıma zor bişey gelmiyo. şuanda tanka support veriyorum :D arkaplanda bir müzik var süper:D

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
dostum nasıl geçtin tam olarak biraz anlat.şuan arkaplanda oyun duruyor öyle.yine deniyorum ama bişey oldğu yok.düz gitsem fazla gitmiyor.sağa sola dönerek saçma ve bilinçsiz şekilde gittim ve space'E basmamı söylediği yere geldim ve sanırsam orada adam vardı ki öldürdü beni :D sonradan biraz ilerler gibi oldu ama hep siyah ekrada aynı şekilde duruyorum.:S

SnaCk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu olay benimde başıma geldi bölümü baştan açtım düzeldi :S

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
bölümü baştan açtım,oyunu kapatıp açtım,pcye reset attım,gereksiz gerekli ne varsa yaptım bişey olmadı.hala aynı yerde takıldım kaldım. :S oyundan soğumaya bşladım silmeyi bile düşüünüyorum o derece yani. sanırsam oyundan kaynaklı ve update ile sorun kalkabilir herhal ...

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
dostum nasıl geçtin tam olarak biraz anlat.şuan arkaplanda oyun duruyor öyle.yine deniyorum ama bişey oldğu yok.düz gitsem fazla gitmiyor.sağa sola dönerek saçma ve bilinçsiz şekilde gittim ve space'E basmamı söylediği yere geldim ve sanırsam orada adam vardı ki öldürdü beni :D sonradan biraz ilerler gibi oldu ama hep siyah ekrada aynı şekilde duruyorum.:S

Sistemsel bir hata o. Ben bölümü 4-5 kere baştan oynamama, yapılabilecek her türlü işlemi yapmama rağmen (directx güncelleme, uyumluluk modu v.b.) o sorunu çözememiştim, format attıktan sonra oyunu tekrar kurup oynadığımda olmadı bir daha. Araba üzerine düştükten sonra kalkıyor ve devam ediyorsun, kararma olmaması gerekiyor normalde. Ben bunun için format atmamıştım ama yine de çözümü bu oldu maalesef. Sen umarım format atmadan bir yolunu bulursun. :)

Ekleme: Bu arada ben oyunu bitirdiğimde patch henüz çıkmamıştı, patch yüklü halde iken bu hatayla karşılaşılmayabilir. Bir dene istersen.

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
oyunun o bölümünü geçmiş bulunmaktayım :) o karartı kayboldu.oyunu en az 10-15 kez aynı şekilde oynadım sürekli, karartı vardı.ancak sonradan açtığımda bu sefer normale döndü,çok garip ama geçtiğim için mutluyum :D
eğer o karartı ekranı devam edenler varsa,kör bi şekilde en sağ tarafa gidin.önünüzde merdiven var normalde.oradan hemen çıkmayın yanınızda woods var ve o önden gidiyor.biraz bekledikten sonra düz gidin.merdiven sola dönüyor sanırsam.orada adam olacak ateş edin sağa sola..sonradan adamın ölümünü sesten anlarsınız :) ileri gidin sağa dönün.sonra orada4-5 adam daha var tam karşında. ancak gitmeyin ileri.onların ölümünü tamamen şans meselesi ile geçerseniz ileri gidin mesafeye doğru.sonradan sağdan itibaren yürüyün saçma şekilde :D tam hatırlamyorum orayı işte.ama bence en mantıklıısı sabredin bölümü tkrar tekrar oynayın düzelir elbet :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl bi oyun adam güzel dedi oyunu oyunadım süper o bölmden öncesi ama oyunda bir fener war ama hangi tuş arkadaşım yapmış ama unutmuş tuşu