CNN-Türk Yayınına Çıktığı için CHP'den İhraç Edildi.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İşte muhalefet partisinnde ki özgürlük ve demokrasi anlayışı. İfade özgürlüğü basın özgürlüğünde gelinen son nokta... ( Allah'tan muhalafette tek adamcılık veya antidemokratik bir yönetim anlayışı yok tam bağımsızlık ve özgürlük anlayışı var yoksa ne yapardık bilemiyorum )

Çıktığı programıda canlı izlemiştim kadın en ufak bir CHP eleştirisi yapmadı aksine orada Babası için çok güzel konuştu yeri geldi karşısındaki gazetecileri ve AKP yönetimini eleştirdi cevaplar verdi ama sonuç partiden ihraç :)

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Yanlış partiye üye olduğunu hala anlayabilmiş değil gibi.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
1585762414905.png

İhraç edilen kişinin attığı Twitler gayet doğru ve açıklayıcı olmuş. Bol keseden partiden ihraç vermeye devam...
Bir kişinin hangi kanala çıkıp çıkmayacağına kendisi karar verir ( Özgürlükçü ve Demokrat partilerde ) böyle yasaklayarak veya dayatarak olmaz.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bu bir şaka olmalı, iktidardan hayır gelmez diyorum da bunların olmasından kat kat iyidir, İrem Çiçek'te parti temsili için o kanala çıkmamıştı ve o siyasi partiyi ilgilendiren bir durum da yoktu, neden olmuş böyle bir saçmalık?
Bu ülkedeki hiçbir siyasetçi sadece kendi için çalışır?

Ülkecek neden iktidarda sıkıntı olduğunu anlamamız lazım, sıkıntı muhalefette (çünkü iktidarın hatasını muhalefet kusmazsa iktidar at koşturur, hiç kimseye beddua etmeyeceğim, tek söyleyeceğim şey Allah'tan devletimize ve milletimize faydalı siyasetçiler ve yakın vakitte tek yapabileceğim şey duadan ibaret, icraate geçemiyoruz :( )