Haber CNBC, Türkiye'ye Dönme Kararı Aldı

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,354
Kanal, medya ve pazarlama iletişimi de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren İlbak Holding’in girişimiyle yayın hayatına yeniden başlıyor.

Merkezi İstanbul'da bulunacak olan CNBC Türkiye, günde en az 10 saat canlı yayın içeriğiyle finans, ekonomi ve iş dünyası haberlerine yer verecek.

Kanalın yayın içeriği, Abu Dhabi, Londra, New York ve Singapur dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki CNBC bürolarının uluslararası yayınlarıyla desteklenecek.

IMG_20230510_133639_188.jpg

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
Kanal, medya ve pazarlama iletişimi de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren İlbak Holding’in girişimiyle yayın hayatına yeniden başlıyor.

Merkezi İstanbul'da bulunacak olan CNBC Türkiye, günde en az 10 saat canlı yayın içeriğiyle finans, ekonomi ve iş dünyası haberlerine yer verecek.

Kanalın yayın içeriği, Abu Dhabi, Londra, New York ve Singapur dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki CNBC bürolarının uluslararası yayınlarıyla desteklenecek.

Ekli dosyayı görüntüle 182582

Yine Doğuş Yayın Grubunun mu olacak peki?

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597

Ekli dosyayı görüntüle 182582

Sonunda SüngerBob Kare Pantolon ve sevdiğimiz Nickelodeon filmleri geliyor.

Son düzenleyen moderatör:

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
Sonunda SüngerBob Kare Pantolon ve sevdiğimiz Nickelodeon filmlerin geliyor.
Günümüzde Nickelodeon kuşağı devam etmiyor sanırsam. Bu sebepten ötürü olmayabilir. TLC, DMAX'teki programlara benzer şeyler var sanırsam şuanda. Eskiden yayınlanan diziler yayınlanmaya kalkılsa, kanal kapanma cezası alabilirler. Zamanında RTÜK ile başı derte girip duruyordu CNBC-e'nin diye biliyorum.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Günümüzde Nickelodeon kuşağı devam etmiyor sanırsam. Bu sebepten ötürü olmayabilir. TLC, DMAX'teki programlara benzer şeyler var sanırsam şuanda. Eskiden yayınlanan diziler yayınlanmaya kalkılsa, kanal kapanma cezası alabilirler. Zamanında RTÜK ile başı derte girip duruyordu CNBC-e'nin diye biliyorum.
Biz SüngerBob Kare Pantolon, Dora ve sevdiğimiz Nickedoolan filmlerini istiyoruz. İnternette araştırdığınız zaman Netflix gibi yerlerde var fakat bölümler kaldırılmış. Her gün sabah 2 saat ve akşam 2 saat olacak şekilde Nickedoolan kuşağı yer alsa iyi olurdu. Ve CNBC'nin neden RTÜK ile başı derde giriyordu?

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
ABD ve Avrupa menşeili kanalları Türkiye’de izlemek istemiyorum

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
Biz SüngerBob Kare Pantolon, Dora ve sevdiğimiz Nickedoolan filmlerini istiyoruz. İnternette araştırdığınız zaman Netflix gibi yerlerde var fakat bölümler kaldırılmış. Her gün sabah 2 saat ve akşam 2 saat olacak şekilde Nickedoolan kuşağı yer alsa iyi olurdu. Ve CNBC'nin neden RTÜK ile başı derde giriyordu?
Sigara sansürü yapmamaları, eşcinsel ilişki içeren sahneleri kesmemeleri yüzündendi.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
ABD ve Avrupa menşeili kanalları Türkiye’de izlemek istemiyorum
Bu kanallar (Nickedoolan, CNBC-e) eskiden beri var. Sadece CNBC-e Türkiye'de kapanmıştı, Nickedoolan ise D-Smart'tan Digitürk'e geçti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sigara sansürü yapmamaları, eşcinsel ilişki içeren sahneleri kesmemeleri yüzündendi.
RTÜK ile anlaşma yapsalar sigara sahnelerine ve eşcinsel sahnelere sansür ekleyeceklerini söyleseler olmaz mı?

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Agaa beee spartacus, merlin, doctor who ve o efsane dizi GoT u ilk bu kanalda izlemiştim hey gidi günler hey….

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
Agaa beee spartacus, merlin, doctor who ve o efsane dizi GoT u ilk bu kanalda izlemiştim hey gidi günler hey….
Merlin'i izlemiştim zamanında az da olsa. The Simpsons da yayınlanıyordu. Hafta sonları Nickelodeon kuşağını izlerdim çoğunlukla. Süngerbob, iCarly, Madagaskar Penguenleri, Fanboy ve Chum Chum (sanırasm böyle yazılıyordu), Kung Fu Panda vs.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Merlin'i izlemiştim zamanında az da olsa. The Simpsons da yayınlanıyordu. Hafta sonları Nickelodeon kuşağını izlerdim çoğunlukla. Süngerbob, iCarly, Madagaskar Penguenleri, Fanboy ve Chum Chum (sanırsam böyle yazılıyordu), Kung Fu Panda vs.
Hepsini özledim umarım tekrar gelirler.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Merlin'i izlemiştim zamanında az da olsa. The Simpsons da yayınlanıyordu. Hafta sonları Nickelodeon kuşağını izlerdim çoğunlukla. Süngerbob, iCarly, Madagaskar Penguenleri, Fanboy ve Chum Chum (sanırasm böyle yazılıyordu), Kung Fu Panda vs.
Yılbaşı gecesi de victorya secret defilesi çıkıyordu ???