Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

Bu konuyu okuyanlar

oktayevin

Öğrenci
Merhaba. Clubhouse’ta gerçekten girmem gereken, benim için çok önemli olan bazı odalar var. O yüzden davetiyesi olan biri bana yardımcı olursa çok mutlu olurum. Anlık olarak bekleme listesine kayıtlıyım fakat uygulamayı kullanabilmek için davetiyeye ihtiyacım var. Yardımcı olmak isteyen olursa bana oktayevin09@gmail.com adresinden ulaşabilir. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Fakehero

Export Consultant
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
English Teacher
Hakkı abi yanlış anlama da ya bu platform tutmayacak ya da başka bir sosyal platform tarafından satın alınacak. Ama ben tutmayacağından epey eminim. @Hakkı Alkan

mfyiilmaz

Öğrenci
Davetiye gönderen olursa sevinirim. Psikoloji ve teknolojiye dair fikirlerimi paylaşmak isterim. mfyiilmaz@gmail.com - @mfyilmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir platform var. Clubhouse adında. Sadece iOS uygulaması var. Davetiye ile yeni kullanıcı alıyorlar. Ücretsiz Clubhouse davetiyesi için bu başlığı açtım. Üye olanlar, bu platforma girmek isteyen kişilere yardımcı olabilirler. Buyursunlar.
Davetiye gönderen olursa sevinirim. Teknoloji ve psikolojiyle ilgili fikirlerimi paylaşmak isterim. mfyiilmaz@gmail.com - @mfyilmaz

Son düzenleme:

alidarkstone

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir platform var. Clubhouse adında. Sadece iOS uygulaması var. Davetiye ile yeni kullanıcı alıyorlar. Ücretsiz Clubhouse davetiyesi için bu başlığı açtım. Üye olanlar, bu platforma girmek isteyen kişilere yardımcı olabilirler. Buyursunlar.
Oldukça ilgimi çekti bu platform bir davetiye de ben rica edebilir miyim☺️

SDN Son Haberler

Son mesajlar