CLone 3 - : O

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
0
Kaynak vermişler arkadaşlar, sorun yok. SDN kaynak belirtildiği sürece içeriğin kullanılmasına izin veriyor. ;)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
konuyu nefret edilenler kategorisinden çıkartalım bence nefretlik bir olay yok

halimasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
by DeLeTe dedi ki:

Arkadaşım neden dikkat etmiyorsun acaba eklediğim tüm haberlerde kaynak yazıyor sadece bir editörümüzün eklediği haberlerde yok onada ekleyeceği haberlerin hepsin de (sadece sdn değil ) sabah ntv vs vs her tür eklediği haber sitesine kaynak belirtmesi gerektiğini söyledik ve böylesine acayip bir konuyu açma gereksinimini anlayamadım bu

neyse kardeşim laflarına dikkat et oke mi bizim kimseyi clone yaptığımız yok gerekli yerlerden gerekli haberleri alıyoruz bir araya getirip kullanıcılarımıza sunuyoruz ayrıca sen clone 3 demişssin madem öle internette bi ton teknoloji haber sitesi var (neden diyorum çünkü biz sadece sdn deki haberleri takip etmiyoruz bütün teknoloji sitelerini takip edip oradaki haberleri ekliyoruz ve kaynak belrtiyoruz ) bizim gibi binlerce site var üşenmeyip ozaman onlarada bi konu acıver be olur mu (clone 4 ii clone 5 üüü clone 6 ohohoho mesaj sayım arttı gibi egolarını tatmin edebilirsin) mesaj sayın artmış olur böylece editör falan olursun belki sdn de hadi bakalım başarılar arkadaşım
anlamak güç bu mantığı ama malesef yazmak zorundaydım kendisi yapamayıp yapanları eleştiren insanları asla sevmem nazar etme ne olur uğraş senin de olur

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Gayet güzel bir site, nefret edilecek siteler bölümünde olması yersiz.

by DeLeTe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
halimasa dedi ki:
Arkadaşım neden dikkat etmiyorsun acaba eklediğim tüm haberlerde kaynak yazıyor sadece bir editörümüzün eklediği haberlerde yok onada ekleyeceği haberlerin hepsin de (sadece sdn değil ) sabah ntv vs vs her tür eklediği haber sitesine kaynak belirtmesi gerektiğini söyledik ve böylesine acayip bir konuyu açma gereksinimini anlayamadım bu

neyse kardeşim laflarına dikkat et oke mi bizim kimseyi clone yaptığımız yok gerekli yerlerden gerekli haberleri alıyoruz bir araya getirip kullanıcılarımıza sunuyoruz ayrıca sen clone 3 demişssin madem öle internette bi ton teknoloji haber sitesi var (neden diyorum çünkü biz sadece sdn deki haberleri takip etmiyoruz bütün teknoloji sitelerini takip edip oradaki haberleri ekliyoruz ve kaynak belrtiyoruz ) bizim gibi binlerce site var üşenmeyip ozaman onlarada bi konu acıver be olur mu (clone 4 ii clone 5 üüü clone 6 ohohoho mesaj sayım arttı gibi egolarını tatmin edebilirsin) mesaj sayın artmış olur böylece editör falan olursun belki sdn de hadi bakalım başarılar arkadaşım
anlamak güç bu mantığı ama malesef yazmak zorundaydım kendisi yapamayıp yapanları eleştiren insanları asla sevmem nazar etme ne olur uğraş senin de olur

Neden Sinirleniyorsun.? Konu basligi olarak cok sevilenler bolumunemi ekleseydim.!!! burasi vardi buraya ekledim. Kusura bakma ama haberlerinde kaynak yoktu sonradan eklediysen tabi bişey diyemem.. neyse uzatmaya gerek yok. iyi gunler.

by DeLeTe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vee Vee Vee... Simdi baktim... haberlerin hicbirinde SDN – http://shiftdelete.net die bir baglanti goremedim...

Sanirim site bikac gun geriye gitmiş ve o sonradan ekledigin . SDN – http://shiftdelete.net. ler silinmiş.. tabi yalancinin mumu yatsiya kadar..

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Saner Apaydın dedi ki:

Artık nefret edebiliriz, alıntı linkleri kaldırılmış.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Saner Apaydın dedi ki:
Saner Apaydın dedi ki:

Artık nefret edebiliriz, alıntı]
:D :D

Bu tip sitelerden sadece nefret mi edeceğiz?Yasal açıdan suçlu durumda olmuyorlar mı)bilmiyorum var mı böyle bir şey)?

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
son 2 mesaj silinmiştir.

Gereksiz yere hakaret dolu sözcükler kullanmayalım. Konuyu da uzatmanın alemi yok, link verilmiş herşey normal..

KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...