Çizgi Roman İncelemesi 2

Bu konuyu okuyanlar

Buğra aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
(Ufak bir not: Bu incelemede spoiler bulunmamaktadır.)
Bu incelemede Star Wars Vader Vuruldu adlı çizgi romanı inceleyeceğim. Hadi başlayalım:

İlk olarak her zamanki gibi hikayeden başlamak istiyorum. Kitap genel olarak Darth Vader'ın, oğlu Luke Skywalker'ı yakalama çabasını anlatıyor. Kitap serinin önceki kitaplarındaki tüm ana karakterleri barındırıyor. Luke, Leia, Vader, Han ve Aphra bu karakterlere örnek gösterilebilir. Ayrıca hikaye gerçekten sürükleyici. Özellikle Star Wars hayranlarının çok beğeneceğini düşünüyorum. Bir de tavsiyem olucak. Bence bu kitabı okumadan önce Star Wars'ın ilk 6 filmini izlemelisiniz. Bir şey kaçırmazsınız ama belki izlemezseniz kafanızda soru işaretleri kalabilir.

Kitabın ben çizim tarzını kesinlikle çok beğendim. Sayfalardaki atmosfere tam oturmuş diyebilirim.
Kitabın sayfalarının basım türünü de çok beğendim. Kitaba yakışmış.
Bunları söyledikten sonra ek bilgi kuşağımıza geçelim:
Kitap Vader Down sayı 1, Star Wars(2015) sayı13-14 ve Darth Vader sayı 13-15'ten oluşmuştur. Kitap 144 sayfadan oluşmaktadır. Kuşe kağıdına basılmıştır. Çizgi Düşler Yayıncılık tarafından Türkçeye çevrilmiştir. Ayrıca kitap 2015'te başlayan Star Wars serisinin ilk crossover öyküsüdür.

Evet bu incelememiz de bu kadardı.

Son mesajlar