cıva sıvı soğutmam sanki fan dönerken bir yere çarpıyormuş gibi ses çıkartıyor ama fanla alakası yok

Bu konuyu okuyanlar

LordVidoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kasamı açtığım zaman hiç bir şey olmuyor başta bir 10 dk geçiyor sanki plastik bir plakaya plastikbir sopa ile vururmuşcasına sesler çıkarmaya başlıyor garip bir durum daha farkettim kasanın içine iki haneli bir sayıyı göstericek kadar bir gösterge konulmuş o normalde 26 - 34 arası seyrederken bu olay sonucunda 99 oluyor sbt ve ses çıkarmaya o 99 olunca başlıyor birde kasayı yan yatırınca gösterge 99 olunca bile ses çıkmıyor kasayı dikey konuma getirince ses çıkarmaya başlıyor

Hüseyin Toprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Büyük bir ihtimalle dik konumda iken fana birşey sıkışmış olabilir

LordVidoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük bir ihtimalle dik konumda iken fana birşey sıkışmış olabilir
abi sesin fandan gelmediğine eminim sıvı soğutmanın iki parçası varya biri fan işte diğer boruların bağlandığı diğer parça o parçadan geliyor ses ve acayip ısınıyor elimi dokunduramıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakarta takılı ona ısıdan zarar vermesinden korkuyorum aslen kısa devre felan yaparsa diye koykuyorum

GEGEBYTE

Asistan
Reaksiyon puanı
20
kasamı açtığım zaman hiç bir şey olmuyor başta bir 10 dk geçiyor sanki plastik bir plakaya plastikbir sopa ile vururmuşcasına sesler çıkarmaya başlıyor garip bir durum daha farkettim kasanın içine iki haneli bir sayıyı göstericek kadar bir gösterge konulmuş o normalde 26 - 34 arası seyrederken bu olay sonucunda 99 oluyor sbt ve ses çıkarmaya o 99 olunca başlıyor birde kasayı yan yatırınca gösterge 99 olunca bile ses çıkmıyor kasayı dikey konuma getirince ses çıkarmaya başlıyor
soğutmanın markası, modeli ne?

LordVidoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
soğutmanın markası, modeli ne?
Benimki eski biraz kutusunu kaybettim internette arayıncada çıkmıyor şöyle abi everest te everest rampage ye geçti ya bendeki logosuna kadar everest ve piyasada bunlardan kalmadı bendeki antika biraz

GEGEBYTE

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Benimki eski biraz kutusunu kaybettim internette arayıncada çıkmıyor şöyle abi everest te everest rampage ye geçti ya bendeki logosuna kadar everest ve piyasada bunlardan kalmadı bendeki antika biraz
Tıkırtı gibi bir ses ise pompadan geliyor olabilir