Çin'den gelen TWS kulaklıklar hakkında bir soru.

Bu konuyu okuyanlar

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,747
Merhabalar, öncelikle iyi günler. Benim kısa bir sorum olacaktı. Bu Çin'den gelen TWS kulaklıkların i7, i12 vs. bir sürü modeli var. Yakın bir akrabam almayı düşünüyor fakat güvenemiyor. 50₺'ye i11 alacağını söyledi. Sizce mantıklı mı? Açıkçası bana pek mantıklı gelmiyor, ne olduğu belirsiz bir marka çünkü.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Merhaba ThorJ

Ben şimdiye kadar bu kulaklıklardan kullanıp memnun kalan pek görmedim. Belki bana denk gelmemiştir bilemiyorum. Genel olarak

- telefon görüşmesi esnasında görüşmelerin kesilmesi
- sesin karşı tarafa gitmemesi
- müzik dinlerken sesin patlaması gibi şikayetleri sıklıkla duydum.

Ama elektronik işte, biraz da şans işi.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,747
Merhaba ThorJ

Ben şimdiye kadar bu kulaklıklardan kullanıp memnun kalan pek görmedim. Belki bana denk gelmemiştir bilemiyorum. Genel olarak

- telefon görüşmesi esnasında görüşmelerin kesilmesi
- sesin karşı tarafa gitmemesi
- müzik dinlerken sesin patlaması gibi şikayetleri sıklıkla duydum.

Ama elektronik işte, biraz da şans işi.
Açıkçası o da sadece AirPods ile olan benzerliği ve kablosuz olması sebebiyle alacak zaten. Ama Bluetooth istiyormuş. Yani o fiyat bandında bir bluetooth kulaklık olmalı en azından.

umut7410

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu zamanda Çin'den gelen kulaklığı almak çok mantıklı bir hareket olarak durmuyor. Teknoloji kusurlarının yanı sıra, bir süre yurt dışı alışverişine ara vemeni öneririm.

2 aydır dişimizi sıkmışken, bir süre daha koronayla mücadele edilmeli düşüncesindeyim. Bu nedenle Ramazan Bayramında da sokağa çıkma yasağı gelmeli. Okuduğum bir araştırmada da halkın büyük çoğunluğu bu fikirde. Sizde okumak isterseniz linkini aşağıya bırakıyorum.