Çin polisinden milyon dolarlık oyun hilesi operasyonu

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
Oyun hilesi sektörü, neredeyse oyun üreticileri kadar sağladığı gelir ile dikkat çekiyor. Çin polisi, oyun yapımcısı Tencent ile yaptığı ortak operasyonda milyonlarca dolar gelir elde eden oyun hilesi çetesini çökertti. Çin polisi, 76 milyon dolarlık oyun hilesi çetesini çökertti 2019 yılında yapılan bir anket, çevrimiçi oyun oynayanların yaklaşık yüzde 34’ünün oyun hilesi kullandığını ortaya çıkardı. […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
Ben sadece i half life tabanlı oyunlarda hile kullanıyorum çünkü sadece onları oynuyom
Hl1 ve hl2
CS 16 ve cs:cz
Csgo
CS source
Sekmeme Wall Aim hepsi oyuna girerken 4 farklı hile programını acıyom ve oyuna girdikten sonra 6 tane daha açuyom öyle oynuom

Reaksiyon puanı
8,023
hile yapmak = ben bu oyunu oynayamıyorum, yeteneksiz biriyim, rakiplerimle normal yollardan yarışabilecek kadar kabiliyetim yok, o yüzden hile yapmak zorundayım, rakiplerimin oyun zevkinin içine etmek hoşuma gidiyor.
Kesinlikle öyle. Hileciler ve Smurfler kendi rakiplerini asla öldüremeyen kolsuzların başvurduğu yöntemler.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
Ben sadece i half life tabanlı oyunlarda hile kullanıyorum çünkü sadece onları oynuyom
Hl1 ve hl2
Csgo
CS source
Sekmeme Wall Aim hepsi oyuna girerken 4 farklı hile programını acıyom ve oyuna girdikten sonra 6 tane daha açuyom öyle oynuom
ben hile kullanıyorum demek; ben bu dünyada oyun oynamayı bilmeyip dieğr insanların oyun zevkini mahveden kalpsiz ve beceriksiz birisi olduğumu kabul ediyorum demek. (online oyunlar için geçerlidir)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,406
Hile kullanımını asla tasvip etmiyoruz.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Hl1 ve hl2
Csgo
CS source
Aferin sana. Bırak hileler oynasın oyunu senin pek bir vasfın yok gibi duruyor klavye başında.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
ben hile kullanıyorum demek; ben bu dünyada oyun oynamayı bilmeyip dieğr insanların oyun zevkini mahveden kalpsiz ve beceriksiz birisi olduğumu kabul ediyorum demek. (online oyunlar için geçerlidir)
Offline için de geçerli.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
Ama gerçekten dedigin gibi hile oynuo Ztn otomatik duvara vursan bile hs gidio
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazen hile kontrolu için TeamWiever istiyorlar bende sanal makineye kudugum w8.1 için ID veriyorum ;D

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@Hafız Hamza Kemal, Aferin çok büyük başarı yapmışın. Hileli oynayacaksan oyun oynamanın hiç bir anlamı yok. Hile ile kazanma. Kendin uğraş ve kendin kazan.
Çoğu kişi saatlerce ve günlerce emek vererek oyunda iyi ve usta olsun. Ama sizin gibiler gelsin hile kullansın. Hiç böyle şeyleri sevmem.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
Bazen canım sıkılyo kapatıyom düşünüyom hile oynuo ben oynamıyom
Sonra gene canım sıkılyo gene hile açıyom
Ban yiyom vpn ile giriyom
Bende naptımı bilmiyom :D

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Sadece Hoi4 de oyun içi hileleri kullanıyorum oda bazen. (Single Player modunda.) Multiplayerde hile yapanları anlamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Offline için de geçerli.
Offline için geçerli olduğunu düşünmüyorum, oyunu bitirdikten sonra sandbox gibi takılmak eğlenceli oluyor.

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
Hl1 ve hl2
Csgo
CS source
yok kardeş yaa sen valoranttada hile açmıyomuydun.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
HL de bir eleman var, soryman mıdır nedir bir nicki var.

Eleman onamayı bilmiyor, yani orta seviye diyelim. Hile yaptığı halde her seferinde sıralamalarda yukarıya çıkamıyor.

sonra aptalca bir şekilde oyuna reset atıyor, oyun donuyor, sıfırlanıyor, tekrar başlıyor.

böyle insanlar yüzünden keyif almak için yaptığın bir etkinlikten nefret eder hale geliyorsun.

hile yapacaksanız, oynamayı bilmiyorsanız oynamayın kardeşim! gidin başka işler yapın.