• Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro!

    Teknolojik ürünlerin fiyatları yükselirken, akıllı telefon fiyatları da bundan oldukça fazla etkileniyor. Son zamanlarda telefon almak istiyorsanız bu video tam da size göre.

Cimbom'da Hedef Fatih Terim!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Östersunds faciasından sonra Mircea Lucescu'yla görüşen ancak anlaşmaya varamayan yönetimin, Fatih Terim'e yöneldiği öğrenildi.

manset-fotografi-kurtarildi-68.jpg


Östersunds faciasının ardından Teknik Direktör Tudor’un durumu tartışmaya açık bir hale geldi. Sarı-Kırmızılı yönetim, sürekli olarak Hırvat hocaya destek verdiğini söylese de Lucescu’yla dirsek temasına geçti. Rumen hocayla anlaşamayan Galatasaray’da yeni hedef MilliTakımlar Teknik Direktörü Fatih Terim oldu.

Akşam’ın haberine göre; Mircea Lucescu’yla görüşen ancak anlaşmaya varamayan yönetimin, Fatih Terim ile yaptığı ilk temaslar da gayet olumlu bir şekilde geçti.

Rota Terim’e çevrildi

Akşam’ın haberine göre Başkan Dursun Özbek ve G.Saray Futbol Direktörü Cenk Ergün’ün, Fatih Terim’le görüştüğü öğrenildi. Şu anda A Milli Takım’ın başında bulunan tecrübeli çalıştırıcının şu sözleri söylediği iddia edildi: “G.Saray benim için her zaman çok özel ve vazgeçilmezdir. Kulübümün bana ihtiyacı varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.”

İzin çıkarsa aynı anda hem G.Saray hem de Milli Takımı’ı çalıştırabilirim.”

Önceliğinin Milli Takım olduğunu belirten Terim’in ” Türkiye Futbol Federasyonu’ndan izin almanız gerekiyor. İzin çıkarsa aynı anda hem G.Saray hem de Milli Takımı’ı çalıştırabilirim.” dediği öğrenildi.

Bunun üzerine G.Saray Başkanı Dursun Özbek’in konuyla ilgili olarak federasyonda nabız yokladığı belirtildi. Terim’in dönmesi halinde Abdurrahim Albayrak ve şu anda TFF’de görevli olan Ali Dürüst’ün de Florya’nın yolunu tutabileceği konuşuluyor.

Yönetim ise Tudor’un isteğiyle takviyeleri yapıyor. Bütün taleplerine rağmen takım sezona da istenildiği gibi giremezse 1 milyon euroluk tazminatı ödenerek yollanacak. O günün şartlarına göre Terim’le devam edilebilir.

“G.Saray vazgeçilmezimdir”

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzmir Alaçatı’da karıştığı kavgayla ilgili düzenlediği basın toplantısına şu sözlerle başlamıştı: “Benim değerlerimi iyi biliyorsunuz. Vatanım, bayrağım, G.Saray ve ailem vazgeçilmezimdir. Bunların hiçbirine laf söyletmem. Söylerseniz de dayanamayacağımı iyi bilirsiniz.””Bu değerlerime laf söylendiğinde gereğini yapmadığım da asla görülmemiştir.”

Lucescu ne istedi?

İşine Başkan dahil hiçbir yöneticinin karışmamasını istedi. Mircea Lucescu, “Şu andaki kadro şampiyonluk yarışı için yetersiz. Takıma en az 3 transfer daha gerekiyor. Bunlar yapılmazsa sezonun ilk yarısı bitmeden yarışta havlu atarsınız” dedi.

G.Saray Yönetimi ise düşünmek için süre isterken bu pazarlıktan net bir sonuç çıkmadı. Mevcut durumda listenin zirvesinde 63 yaşındaki Fatih Terim bulunuyor.

Fatih Terim: TFF’den izin alın gelirim
 
M

Murat Burç

SDN Okuru
İnşallah inşallah . Bu takımı ancak Fatih Terim kurtarır .
 

_X_

Profesör
Katılım
22 Ağustos 2013
Mesajlar
3,039
Reaksiyon puanı
1,535
Puanları
113
Lucescu birşey demişse bir bildiği var ve Terimin sadece Türk olması avantajı karşısında Lucescu ile kıyas bile edilemezken
Lucescu'nun ikna edilememesine anlam verebilmiş değilim. Galatasaray bu yönetimle hep sınıfta kalır kalmayada mahkum olacaktır.

Hep söyledim yine söylüyorum ve tutupda bana 4 yıl şampiyonluk ve uefa kupası ezberiyle gelmeyin lütfen.
Fatih Terim'in maça motive etmek dışında herhangi bir taktiği bireysel olarak bir yeteneğinin olduğunu düşünmüyorum çünkü yönettiği takımlara bakarak söylemek güç değil. Zar zor kazandığı milli takım maçları olsun galatasaraydaki 2. sezonunda olsun bunları bizzat görerek tecrübe ettik. 4 yıl ve uefa olayında takımı Hagi'nin sürükleyip takım oyunu oynattığını önce taraftarı olan arkadaşlarım sonra destekleyen diğer herkes kendilerine itiraf edip kabullensinler.

Not : Geçen Arjantinli biriyle aynı isimde birinin Türkiyedeki futbol takımlarından birine geldiğini söyleyerek futbol muhabbeti açıldı ve adam Galatasarayı tanıyordu ve hala hep şampiyon olduğunu Şampiyonlar ligi veya uefa liginde mğcadele ettiğini düşünüyordu ve ufak birkaç bilgi verdikten sonra ciddimisin dedi açıp son şampiyonluk dönemşnden sonrasını gösterdiğimde adam afalladı ve ardından Galatasaray dönemi bitmiş dedi.
 

BJKolik

Dekan
Katılım
31 Aralık 2016
Mesajlar
6,449
Reaksiyon puanı
6,782
Puanları
113

TBM

Dekan
Katılım
28 Ekim 2008
Mesajlar
6,579
Reaksiyon puanı
351
Puanları
83
Gene başladık terim demeye. Sıktı artık ya.o_O:confused:
 
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır diye boşuna dememişler.
 
Üst