Cimbom'a Bir Santrfor Daha. Yok Artık!

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Forvete bir takviye daha yapacak olan Cimbom�n ilk adayı Manchester City�en Benjani Mwaruwari.

Haldun Üstünel, Zimbabweli�in transferine nokta koyarsa, Nonda da yolcu.

G. SARAY transfere doymuyor.
Devre arasında Linderoth�a yollarını ayıran ve defansın göbeğine Lucas Neill, forvete de Jo takviyelerini yapan sarı-kırmızılılar, Giovani Dos Santos ve kulübü Tottenham Hotspur ile de her konuda anlaşmaya vardı. Bu transferi bugün duyuracak olan G.Saray yönetimi ayağını gazdan çekmeyi düşünmüyor.

HER ŞEY ATLETICO İÇİN Vatan'dan Yalımcan Alpyel'in haberine göre KEWELL, Baros ve Jo gibi oyuncularını Avrupa Ligi�deki kritik Atletico Madrid maçlarında oynatamayacak olan sarı-kırmızılılar, bir de forvet transferi yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktör Frank Rijkaard�n eski öğrencisi olan 21 yaşındaki Meksikalı Giovani Dos Santos� kanat için alan sarı-kırmızılıların, forvet transferi için belirlediği ilk aday ise yine Manchester City�en.

JO�UN ESKİ PARTNERİ İNGİLİZ devinden geçen hafta Jo�u kiralayan G.Saray, ona partner olmasını istediği ismi de Benjani Mwaruwari olarak belirledi. Sezona iyi bir giriş yaptıktan sonra performansı düşen Shabani Nonda�a güvenemeyen sarı-kırmızılılar, Kongolu oyuncunun biletini kesip, yerine Zimbabweli golcüyü getirmeyi planlıyor. Sözleşmesi haziran ayında biteceğinden bu oyuncuyu düşük bir maliyetle kadroya katmaya çalışacak olan G.Saray�n transfer ustası yöneticisi Haldun Üstünel, 31 yaşındaki tecrübeli forveti de Aslan yapmak için uğraş veriyor.

4 sezon forma giydiği Auxerre�e, efsanevi teknik adam Guy Roux�un elinde parlayan ve daha sonra Ada�ın yolunu tutan Benjani, teknik kapasitesi ve süratiyle dikkat çekiyor.

Caner için nisan bekleniyor CANER Erkin�n hesap kesim tarihi belirlendi. Orta sahanın solunda görev yaptığı son maçlarda performansıyla takdir toplayan Caner Erkin için sarı-kırmızılı yönetim son kararını nisan ayında verecek.

SEZON başında CSKA Moskova�an kiralanan milli futbolcunun sözleşmesi 15 Mayıs�a bitecek. Satın alma opsiyonuyla transfer edilen 21 yaşındaki yıldızı sarı-kırmızılılar 3.5 milyon Euro�a alabilecek. Caner�n performansını gözleyecek olan yönetim, nisanda transferi netleştirecek.

Milliyet

---------- saat 14:48 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:47 eklenmişti ----------

Sanırım artık transfer adresimiz Premier Lig

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Harbiden bende artık fazlasıyla şaşırmaya başladım. Uçuyoruz sanırım, vay be

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bi zamanlar Aziz başkanın yaptıklarını şimdi sizinkiler yapıyor. yeterince batmadı Gs demekki biraz daha batırmak istiyorlar maddi yönden.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ama bir GS'li olarak bıktım ha!Ne açgözmüşüz arkadaş.Bir durun takım bir kendine alışsın.Otursun taşlar yerine. :)

Her sezon başı bu kadar transfer yapmak bana mantıklı gelmiyor...

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
bi zamanlar Aziz başkanın yaptıklarını şimdi sizinkiler yapıyor. yeterince batmadı Gs demekki biraz daha batırmak istiyorlar maddi yönden.

Gelire göre hareket ediyorlar. Fenerbahçe batmadıysa bize de sorun olmaz. Ayrıca çok güzel gelir çalışmaları da var. Sağlam adımlarla gidiyor yönetim.

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Hadi hayırlısı diyelim forvet kesinlikle lazım keşke Secan gelsede içimiz rahat etse şu forvet konusunda.

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
in haldun we trust :devil2: :thumbup: :clap:

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Haldun Üstünel sanırsam Manchester City ile ortak filan, iyi komisyon alıyodur gibi geliyor bana ya da para aklama filan da olabilir. Başka takım mı yok adam alıcak hepsi Man City'den. Var bunda bi işler.

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Haldun Üstünel sanırsam Manchester City ile ortak filan, iyi komisyon alıyodur gibi geliyor bana ya da para aklama filan da olabilir. Başka takım mı yok adam alıcak hepsi Man City'den. Var bunda bi işler.

Olsa bile sonuç olarak M.City'e çok cüzi para ödeniyor. City'nin başkanıyla dost oldular :D

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
fenerli arkadaşım nedir bu kıskançlık :devil2:

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
fenerli arkadaşım nedir bu kıskançlık :devil2:
kıskançlık falan yok, biliyorsunuz ki yeni yabancı oyuncu alındığı taktirde uyum sorununu göz önüne almak lazım, bu yabancılar türkiyede uyum sorunu yaşıyacak, sonra bu ouncular içinde gitsinler diyeceksiniz seneye. :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
yabancı transferi bitmiştir , bu haberlere itibar etmemek lazım :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Aktif link verin, konu tekrar açılsın.