Cimbom Son 5 Dakikada

Bu konuyu okuyanlar

doesluck

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Galatasaray, Fortis Türkiye Kupası B Grubu'ndaki üçüncü maçında Altay'ı deplasmanda 2-1 yenerek puanını 7'ye yükseltti. Karşılaşmanın ilk yarısını 1-0 yenik kapatan sarı-kırmızılılar, son 4 dakikada bulduğu 2 golle galibiyete ulaştı.

baros_gsformal%FD.jpg

Fortis Türkiye Kupası'nda 3. haftanın son maçında Altay ile Galatasaray, İzmir Atatürk Stadı'nda karşı karşıya geldi.

Ev sahibi Altay 21. dakikada Şehmus'un attığı golle karşılaşmanın ilk yarısını 1-0 önde kapatırken, Galatasaray 86. dakikada Yaser ve 89. dakikada Baros'un attığı gollerle sahadan 2-1 galip ayrılmayı başardı. Sarı-kırmızılı takımda Baros 84. dakikada bir penaltı vuruşundan yararlanamadı.

Galatasaray aldığı bu galibiyetle 3. maçının ardından puanını 7'ye yükseltirken, Altay 1 puanda kaldı.

kaynak : http://www.ntvspor.net/Pages/31368.ASP

aliihsangs12

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Müthiş bir maçtı, skor ve gollerin dakikaları sizi aldatmasın, yaklaşık 70 dk Galatasaray tek kale oynadı ama nedense bugün çok kaçırdık. Ona rağmen üç güzel gol izledik ve kazandık.

Baros penaltılarda hep kalecinin sağına vuruyordu ama bu sefer ki erken uyanmış :happy: Neyse ki boş kaleye attığı müthiş golle kendini affettirdi. :innocent: (Topu oraya nasıl attı hâla anlamadım ama neyse...)

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
Altayın gol mükemmeldi abicim. MEst oldum tekrar tekrar izlenir o gol.

Kalecileri müthiş. Ve daha 20 yaşında. 4 büyüklerde görmek isterim. Golün pasını veren ali yide beyendim. Mükemmel bence keşfedilmeyi bekliyo.

NE ümit karana ne bu seneki performansına bakarsak nondaya gerek yok bence. Yaser yeter. Nasıl bi kafa vuruşuydu öyle . Bu sene kewell ın kafayla attığı klas gollerden sonra bu daha da iyi geldi . Barosun golü değilde son vuruşa kadar herşeyi çok güzeldi. KAçırcak sandım bi an için

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
2. golde direk çatladı sandım.Baya sert vurdu.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Gs Tek kale oynadı ama biraz şansızdı 3 4 olurdu skor xD

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
aslan attığı gollerden belli olur

antilove