Çılgın protestocu terörü böyle kınadı!!!

Bu konuyu okuyanlar

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
20071024095520.jpg

Amacı, yaşanan olaylara Avrupa ve dünyanın da dikkatini çekmek olan protestocu genç, Anadolu yakasından Avrupa yakasına arabasını geri geri sürerek, inanılması güç bir protesto eylemine imza attı.

Bu tür terör eylemlerine artık dur demek için, yapılacak şeyin, "dışarıyı dinlemek değil, kendi bildiğini uygulamak" olduğuna inanan protestocu genç, eyleminde 'Batıya sırt dönmek anlamındaki, eylemini gerçekleştirdi.

İŞTE O ANLAR!!! Video
http://www.gezentilki.com/v2/f_izle.php?hb_id=10586

BacKDooR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öldüm ya bu ne ;D Ben düşünce kısmına bayıldım nereden de buluyorlar? "avrupaya sırtını dönmek" fikri ilginç olmuş, ama yüzümüz dönükken avrupa bunları yapıyorsa sırtımızı dönüp ona doğru ilerlemek pek akıl karı olmasa gerek :D

Şaka bir yana eylem eylemdir başkalarına zarar vermediği sürece, tehlikeli çok tasvip etmesem de başarıyla sonuçlanmış daha az risksiz eylemler dileğiyle. :)

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
BacKDooR dedi ki:
Öldüm ya bu ne ;D Ben düşünce kısmına bayıldım nereden de buluyorlar? "avrupaya sırtını dönmek" fikri ilginç olmuş, ama yüzümüz dönükken avrupa bunları yapıyorsa sırtımızı dönüp ona doğru ilerlemek pek akıl karı olmasa gerek :D

Şaka bir yana eylem eylemdir başkalarına zarar vermediği sürece, tehlikeli çok tasvip etmesem de başarıyla sonuçlanmış daha az risksiz eylemler dileğiyle. :)

bencede ;) :)