Çıkarılabilir Disk Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Mrb Arkadaslar Bende Sürekli olarak resimdeki gibi hata veriyor.Hafıza Kartıma resim veya müzik atıcam card reader den yalnız atamıyorum.Hafıza kartında şifre veya engelleyici hiç birşey yok sadece resimdeki gibi hata oluyor.Card Reader'den olabilecegini düşündüm başka aldım.Yalnız aldıktan bi hafta sonra tekrar aynı hata yı veriyor neyden kaynaklanabilir veya çözüm önerilerinizi alabilirmiyim.

[Çözüldü] Küçük kart belleklerinin extra card reader'a takılan o cihazda problem varmıs.

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir antivirüs ile taratmakta fayda var. Ya da temiz bir format.

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ne formatı sacmalama sistem denetım yetkisi istiyor denetım yetkısı verın doya baslası tarafından korumaya alınmıs dıskın ustune tıkla denetımden yetkılendır sorun giderili formatlamayın sakın

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
format atmıstım saten bu sorun icin degil ama yine aynı problem cıktı yalnız d i bicimlendirmedim.Ama Bakalım Sorunu Buldum Galiba Bir Bakayım Olursa Paylasırım!!

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Card reader den sorun.Harici readerler belli zaman sonra böyle yapıyor.Dandik oluyor hepsi sanırım ısınmadan dolayı.

Kart takmadan okuyucunun üstüne gel sağ tıkla özelliklerden otomatik aç ı tıkla ordan başka seçenekleri seçerek uygula de sonra kartı tak.Bazen ilk yapınca bazen 10 kez değiştirince düzelir...

Aynı sorunla 2 ay mücadele ettim.En sonunda dahili kart okuyucu aldım.Şimdi taş gibi hiç bir sorun yok.
Bunu kullanıyorum.Peşin 10 liraya alabiliyorsun
http://www.exa.com.tr/hiper/card_reader/hiper_all-397-3778.html

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İçimde Kurt vardı asıl sorun çözüldümü diye su serpmiş oldun :)

EmreKS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede aynı sorun var. Dediğini anlamadım 4ReacTiv. Kart takmadan okuyucunun üstüne gel demişin. Yani card readeri takıyoruz fakat kartımı takmıyoruz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Flaş takmadıgım halde kendısı açılıp duruyor flaş takdıgımda flaşı sureklı açıp kapatıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir haftadır filş diskim Lütfen Çıkarabilir Disk (L:) içine bir disk yerleştirin dior biçimlendirmiştim ama olmadı yardım edin