Cihaz Rootlu fakat sistem uygulaması kaldırılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Alper__

Asistan
Reaksiyon puanı
69
S7 Edge G935F cihazı rootladım ve system app remover uygulamasını indirdim.
SuperSu ile izin verdikten sonra Telefonda stok olan WhatsApp uygulamasını kaldırmaya çalıştığımda başarısız oldu.
Playstore'daki çoğu uygulamayı denedim hepsi aynı sonuç ve sorun sadece WhatsApp'ta değil diğer uygulamalar da kalkmıyor.

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Adb ile ya da dosya yöneticisinden (Sistem uygulamaları genelde /system/app (ya da)priv-app/, Kullanıcı uygulamaları /data/app içinde olur.) silmeyi deneyebilirsiniz. Daha iyi yardımcı olmak adına link verebilirdim hatta benim de bir konum vardı silme ile ilgili ama farklı forumlara link vermek sıkıntılı bir durum. Yardım etmek için ceza almak istemiyorum. ?

Alper__

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Adb ile ya da dosya yöneticisinden (Sistem uygulamaları genelde /system/app (ya da)priv-app/, Kullanıcı uygulamaları /data/app içinde olur.) silmeyi deneyebilirsiniz. Daha iyi yardımcı olmak adına link verebilirdim hatta benim de bir konum vardı silme ile ilgili ama farklı forumlara link vermek sıkıntılı bir durum. Yardım etmek için ceza almak istemiyorum. ?
System/app'ten buldum WhatsApp klasörü var (bunu siliyorum değil mi?)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkür ederim sonunda kaldırdım

Son düzenleme: