Soru Çift Monitör Kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

Agony+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhaba. Anakartım eski 1 tane VGA girişi var birde başka bir giriş var onu bilmiyorum Gigabyte G41M Combo anakart. 2 monitör kullanmak istiyorum ikisi de vga monitörlerimin nasıl yapabilirim. olur mu olmaz mı. VGA çoğaltıcı ile denedim ikisine de aynı ekran gidiyor. Bilen varsa yardım ederse sevinirim.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Merhaba. Anakartım eski 1 tane VGA girişi var birde başka bir giriş var onu bilmiyorum Gigabyte G41M Combo anakart. 2 monitör kullanmak istiyorum ikisi de vga monitörlerimin nasıl yapabilirim. olur mu olmaz mı. VGA çoğaltıcı ile denedim ikisine de aynı ekran gidiyor. Bilen varsa yardım ederse sevinirim.
Yapamazsınız tek çıkışı gözüküyor anakartın.

Agony+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Yapamazsınız tek çıkışı gözüküyor anakartın.
evet peki bu anakart için ekran kartını nasıl bulabilirim işlemci intel core 2 quad8200 eski ama işimi görüyor o yüzden değiştirmeme gerek yok şimdilik.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
evet peki bu anakart için ekran kartını nasıl bulabilirim işlemci intel core 2 quad8200 eski ama işimi görüyor o yüzden değiştirmeme gerek yok şimdilik.
Eski amd hd 6xxx serisi kartlara bakabilirsin kaldıracağını düşünüyorum. Sanırım daha kötü bir işlemcide kullanmıştım o ekran akrtını. hd 6350 idi benimki belki hd 7xxxx serisi de olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. bakın.