Cidden mi?

• Konuyu başlatan Rchive ama banlı
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

R

Rchive ama banlı

SDN Okuru
Sözde yerli link vermişim, okumadın mı konu mesajındaki notu? @Creative'den izin almıştım. Aç bak bakalım, notta ne yazıyor? Dur yardımcı olayım:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,281
Onunla ilgili mi yoksa o konuda bulunan son mesajına (silinen) istinaden mi? O son mesajda direkt olarak davet etmişsin adamı!
Bence son mesajından dolayı gelmiş sana uyarı.

R

Rchive ama banlı

SDN Okuru
Ben senden izin aldım, arkadaş "1-2 kişinin yorumu" diyince ben de sayısının fazla olduğunu belirttim. Ha, ben bunu konu mesajında da belirttim. Yani kafama göre atmadım, konuyu 9K ouyan olduğuna göre konudaki linkleri de gören birileri olacaktır :(

T

Tecrübeyle sabittir!

SDN Okuru
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır. (Farklı teknoloji kanallarının YouTube videoları, yardım amaçlı mesajlara eklenebilir. Yardım amacı güden bu mesajlar kurala dahil değildir.)

Son mesaj diyip durmuşsunuz, mesajımı onaylıyorsunuz ama gerekli SS'leri atmıyorsunuz. At özeldeki SS'i. Hem özelden izin aldım, hem konudaki notta belirttim, hem de yardım amacıyla attım. Peki bu kuralın amacı nedir? "Ağlama Duvarı" mı yoksa? Benim reklam amacıyla attığım yok, kaldı ki karalama amacıyla 1 konu açmıştım, o da kilitlenip tarihin tozlu sayfalarına karıştı. En iyi teknoloji forumu siz misiniz? Technopat mı? DonanımArşivi mi? Neden YouTube linkleri verilebiliyorken forum linki verilmiyor?

10.167 üyeye karşılık 592K abone. Siz bu iki sayıyı karşılaştırdığınızda hangisini baskın olduğunu söylerdiniz?

Resmen tahrik eden, kışkırtma amacıyla atılmış bir yorum. Marka ne l**? Model yazıyor başlıkta, gözlerinde mi problem var? O zaman en yakın doktora git. Senin raporladığını da biliyorum, karşındakini çocuk sanıyorsun herhalde sen :)

Gel gelelim ceza süresine, 2 hafta neyin kafası? İnsanlara yardım etmek ne zaman ban sebebi oldu? Eğer şeffaf olduğunuzu iddia ediyorsanız özeldeki SS'i atmak zorundasınız! Forum tarihinde yardım ettiğim kimseden tek kuruş para istemedim, yanlışları düzeltmeye çalıştım. 18 tane sistem topladım, yine karşılıksız yaptım. Bunları yaparken saatlerimi verdim, özelden soru soran birisi oldu. Onun sorularını, bilmediklerini tane tane anlattım.

Eh, ceza sebebi kadar ceza süresi de saçmalık. Aynı sebepten at kendine 2 hafta ban, o zaman anlayacaksınız yaşadığım durumun saçma olduğunu. Neden kaliteli, faydalı, bilgilendirici konular açan üyelerin forumu bıraktığını hiç düşündünüz mü? Gidip üşenmeden açılan ceza konularını okudum, bazılarında sırf kurallarda yazıyor diye forum kurallarının linkini atan yöneticiler gördüm. Hal böyle olunca, üye de üzülüyor ister istemez.

Madem hit kazandırmak istemiyorsunuz, madem forum aktif değil, o zaman bana değil, troll konu açanlara vereceksin o 2 hafta banı. Ya bunun gibi ego kasanlara:

Forumu "forum" yapan üyeleridir, onun uyarılarını dikkate alan yöneticilerdir. Uzadığını düşündüğünüz veya cevap veremediğiniz, ya da bi' tane kerata yüzünden konuyu kilitliyorsunuz. Neden üyelere tepeden baktığınızı sorabilir miyim? Forumdan 5 aktif üye ayrılsa eski tadı vermeyeceğini ne zaman anlayacaksınız?

Dünyanın en gereksiz insanı bile yetki aldıktan sonra değişiyor, ne yazık! :(

Son olarak; eğer mesajımın tamamını okumadan, ya da cımbızlama amacıyla alıntı yaparsanız, bilin ki bu yaptığınızla konuyu okuyan bazı üyeleri de küstürmüş olursunuz. Eğer ki şeffaf olduğunuzu iddia ediyorsunuz 1-2 kerata yüzünden konuyu kilitlemeyin. İyi forumlar :)

Y

Yine aynı hikaye

SDN Okuru
Ss atmak kolay abisi, sn benden konu için istedin. Ama sen konu içerisinde başka bir üyeye 15 tane link attın abisi.
15 tane linki hangi amaçla attım? Büyük ihtimalle mesajın tamamını bile okumadınız, neyse artık. Her forumun kendine göre eksisi ve artısı vardır. YouTube linki paylaşabiliyorken forum linki paylaşamamak kadar saçma bi' kural yok. Ben konu için istediğimde sadece konu mesajı için mi istedim? Atın o zaman SS'i. Sadece konu mesajında istiyorum dediğimi hatırlamıyorum. SS'i atıp, konuyu kilitleyin. Kuralın amacını da merak ettim, sadece "Ağlama Duvarı" olarak görüyorsanız çok üzücü!

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Diğer konular hakkında yorum yapmayacağım ama cidden çevrimiçi üye sayısıyla Youtube abone sayısını mı karşılaştırdın? SDN'nin 1.5 Milyon abonesi var. :D

10.167 üyeye karşılık 592K abone. Siz bu iki sayıyı karşılaştırdığınızda hangisini baskın olduğunu söylerdiniz?

Y

Yine aynı hikaye

SDN Okuru
Diğer konular hakkında yorum yapmayacağım ama cidden çevrimiçi üye sayısıyla Youtube abone sayısını mı karşılaştırdın? SDN'nin 1.5 Milyon abonesi var. :D
Neden YouTube linkleri verilebiliyorken forum linki verilmiyor?

Sen de bana katılıyorsun işte, ben örnek olsun diye verdim zaten. Benim anlatmak istediğim; YouTube kitlesi bi' hayli fazlayken, neden forum linki atmak yasak? Keşke yazdıklarımı okusaydınız. Sen direkt forumlar arası YouTube kanalları olarak anlamışsın.