chromeden daha hızlı bir tarayıcı varmı?

Bu konuyu okuyanlar

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
chromeden daha hızlı bir tarayıcımı varmı daha hızlı internette gezebileceğim tavsiyelerinz neler?
Chromium olabilir. Beğenmezsen Microsoft Edge var, oda Chromium tabanlı zaten. İkisi de gayet hızlı ama bence Mozilla Firefox en mantıklı seçenek.

Reaksiyon puanı
63
internetim hızı şu
Chromium olabilir. Beğenmezsen Microsoft Edge var, oda Chromium tabanlı zaten. İkisi de gayet hızlı ama bence Mozilla Firefox en mantıklı seçenek.
laptopu ilk aldığımda firofox çok yaştı sonra onu sildim birdaha denyeyeim bu rada internet hzızm şu
Mesaj otomatik birleştirildi:

intenet neden yavaş bilmiyorum internete 4 kişibağlı

internetim hızı şu

laptopu ilk aldığımda firofox çok yaştı sonra onu sildim birdaha denyeyeim bu rada internet hzızm şu

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    58.8 KB · Görüntüleme: 69

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Chromium zaten Google Chrome'nin açık kaynak kodlu hali pek bir hız farkı olmaz Mozilla uygun

Reaksiyon puanı
63
bilgisayar günceleme yapıyor internet hızı ve tarayıcının yavaş olmasının nedeni bu olabilirmi?

Reaksiyon puanı
63
bu günceleme ne işe yarıyor

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    109 KB · Görüntüleme: 64

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
chromeden daha hızlı bir tarayıcımı varmı daha hızlı internette gezebileceğim tavsiyelerinz neler?
Safari den 24 kat fazla ram kullanıyormuş. Hele ki mac lerde Safari ile kullanırken cihaz 7-8 saat batarya da giderken, bu süre chrome da 2 saate kadar düşüyor. Chrome eskisi gibi değil maalesef. Yine de extension ları nedeniyle chrome tercih etmek zorunda kalıyorum.