Chrome'da sık kullandığınız siteleri tab olarak iğneleyeyin

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9

resimdeki gibi yapmak için sık kullandığınız site aktifken tab'a sağ tıklamak ve sekmeyi iğneleye tıklamak. en çok kullandığınız siteler elinizin altında :D

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Yeni öğrendim hiç dikkatimi çekmemişti :) Teşekkürler artık chrome'u iğneli kullanacağım :D

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bi sinirle dedim özür dilerim hakkını helal et, fakat şunu bilmeni isterim, her insan şaka kaldıramayabilir ki benim için şaka değildi alay konusu edilmiştim, her şeyi bilemeyiz ama öğreniyoruz, bu yüzden bunu dalgaya alman zoruma gitti ve aynı şekilde cevap vermek istedim bu kadar.

Helal olsun kardesin ne hakkı, seni tanımadığım için esprili yaklaşımları kaldırıp kaldırmayacağını bilmiyorum artık biliyorum. Alay etmek gibi bir amacım yok zaten alay olsa daha rencide edici mesajlar yazılabilir ben sadece ciddi ciddi bilmiyormusun demek istedim hepsi bu. Neyse benim sana bir kızgınlığım yok benim canımı sıkan iki yetişkin insan konuşup anlaşabilirken konuyla alakasız bir üçüncü kişinin akıl vermesi her zaman yapıyorsun deyip lafı oruç gibi meselelere kadar getirmesi, altı üstü tarayıcı iğnelemesinden bahsediyoruz gerçekten hakaret etsem olay nerelere gelecek demekki...
iyi forumlar.

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
tab a sağ tıklamak derken ?
tab/sekme her nasıl adlandırıyorsanız üzerine gelip mouse'un sağ tuşuna basmak.

---------- Post added at 17:08 ---------- Previous post was at 17:07 ----------

Helal olsun kardesin ne hakkı, seni tanımadığım için esprili yaklaşımları kaldırıp kaldırmayacağını bilmiyorum artık biliyorum. Alay etmek gibi bir amacım yok zaten alay olsa daha rencide edici mesajlar yazılabilir ben sadece ciddi ciddi bilmiyormusun demek istedim hepsi bu. Neyse benim sana bir kızgınlığım yok benim canımı sıkan iki yetişkin insan konuşup anlaşabilirken konuyla alakasız bir üçüncü kişinin akıl vermesi her zaman yapıyorsun deyip lafı oruç gibi meselelere kadar getirmesi, altı üstü tarayıcı iğnelemesinden bahsediyoruz gerçekten hakaret etsem olay nerelere gelecek demekki...
iyi forumlar.
neyse by efsane bizim yerimize olaya bi son getirmiş :), herkese iyi formlar.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
tab/sekme her nasıl adlandırıyorsanız üzerine gelip mouse'un sağ tuşuna basmak.

tamamdır :) yaptım teşekkürler

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

peki otomatik açılmalarını iptal edemiyo muyuz

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
rica ederim, iyi kullanmalar :)

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:10 ----------

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

peki otomatik açılmalarını iptal edemiyo muyuz

onun özeliği sen o tab'a tıklar tıklamaz hazırda bulunması, otomatik yükleme iptal edilebilinirmi bilmiyorum ama araştıracam kayde değer bilgi elde edersem paylaşırım

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:10 ----------

onun özeliği sen o tab'a tıklar tıklamaz hazırda bulunması, otomatik yükleme iptal edilebilinirmi bilmiyorum ama araştıracam kayde değer bilgi elde edersem paylaşırım

anladım olay zaten otomatik açılmasıysa yoktur sanırım

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
bu chrome un daha yavas açılmasına sebebıyet veriyor..

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bu chrome un daha yavas açılmasına sebebıyet veriyor..
otomatik yüklemeden dolayi olabilir [MENTION=105043]way_be[/MENTION] de bu yüzden otomatik yüklemeyi iptal etmek istedi galiba gerekli araştırmaları yapıyorum :) bir bilgi elde edebilirsem ne mutlu bize :D

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Bence kullanışsız.
>>En güzeli mozillada ki gibi yer imi kullanmak...Hepsini diz yukarıya açılsın tıkla olsun bitsin...

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
>>Bence kullanışsız.
>>En güzeli mozillada ki gibi yer imi kullanmak...Hepsini diz yukarıya açılsın tıkla olsun bitsin...
mozilla için smart bookmarks bar özelliğini kullanabilirsin çok memnun kalacağını garantisini veriyorum :D

---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

Teşkürler.. , cidden yeni öğrendim böyle bir özelliğini :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
yer imlerinde sadece ikon görmek istiyorsanız yerimlerine eklediğiniz linki örnek sdn diye eklediysen yeriminin üstüne gel sağ tıkla düzenle/edit ad kısmını boş bırak olsun sana güzel ikoncuklar :D eklentiye gerek yok :)

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
firefox u kullanmaya baslamamın en buyuk nedenı anasayfa işaretının hemen ilerı gerı simgesinin yanında olmasından dı.fakat yenı cıkardıgı butun surumlerınde sağ üst tarafa yerleştırdı.bunun bır ayarı var mı bılmıyorum ama en sevmedıgım özellıgı bu oldu firefox un.. tabı IE da ve Chrom da da aynı şekilde.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
firefox u kullanmaya baslamamın en buyuk nedenı anasayfa işaretının hemen ilerı gerı simgesinin yanında olmasından dı.fakat yenı cıkardıgı butun surumlerınde sağ üst tarafa yerleştırdı.bunun bır ayarı var mı bılmıyorum ama en sevmedıgım özellıgı bu oldu firefox un.. tabı IE da ve Chrom da da aynı şekilde.
EPHyt.png

Eğer şunu kasdediyorsan chrome ayarlarında tik var onu işaretledinmi tamamdır. :)

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=38650]zoki[/MENTION]
[MENTION=75364]dgncn[/MENTION]
[MENTION=85099]yildiz61[/MENTION]

rica ederim, iyi günlerde kullanın :D

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Firefox menü>Seçenekler>Araç çubuğu düzeni :) Buradan düzeltebilirsiniz