Soru Chrome Ram kullanımı fazla mı?

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Chrome Ram kullanımı fazlamı? Telefonum Ram: 6 GB, sanal ram: 6 GB daha önce samsung İnternet browser kullanıyordum onu sildim şimdi Chrome kullanıyorum kullanılan Ram fazlaysa sizce opera ya geçeceğim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220609-002043_Settings.jpg
    Screenshot_20220609-002043_Settings.jpg
    31.4 KB · Görüntüleme: 51
Reaksiyon puanı
8,023
Telefonlar için öyle aman aman sorunu yok Chrome'nin. Yine de performans açısından Samsung Internet Browser öneririm. Android tarafında en iyi tarayıcılardan. Az kaynakla üstün performans sunuyor.

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Telefonlar için öyle aman aman sorunu yok Chrome'nin. Yine de performans açısından Samsung Internet Browser öneririm. Android tarafında en iyi tarayıcılardan. Az kaynakla üstün performans sunuyor.
Bu zamana kadar hep "samsung İnternet browser" kullandım, güzel ama eklentileri çok bundan dolayı haliyle arka planda güç tüketimi yapıyor diye, o yüzden kullanmayı bıraktım çok güzel bir arayüzü var Firefox'da samsung browser kadar olmasada onunda eklentileri var,edge'nin de arayüzü güzel değil mesela sık kullanılanlara erişimi zor, chrome'da aynı onunda arayüzü güzel değil o yüzden opera kullanmaktan yanayım onun da eksileri varsa öğrenmek isterim.

Son düzenleme: