Chrome elveda diyorum.

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
adamlar istese her türlü alır, devlet sırrı saklamıyosan bi daha düşün derim :)

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Opera,Waterox,Comodo Dragon,Maxthon :) Bunların dışında yok ...

erd_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chrome dan daha iyisi çıkana kadar devam

fuzuli24

Asistan
Reaksiyon puanı
2
vallahi ff11betayı kullanmaya başladığımdan beri chrome u açmıyorumm... =)) ff bu sefer başarmış gerçektn de :)

greench

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Chrome varsa sorun yok:) Bu arada bir otomasyon programı geliştiriyoruz. Ve chrome üzerinden bağlanılacak. Bunca emeği çöpe atamam kardeş:=))
O kadar otomasyon programı geliştiriyorsun ve o sadece chrome'la mı açılacak? Neden kullanıcılara böyle gereksiz bir sancı yaşatmak istiyorsun :)

--- Mesaj Güncellendi ---

chrome dan vazgeçmeyin. en azından bilgilerinizi aldığını söyleyecek kadar cesurlar. ama diğerleri saf numarası yapıp bizim bilgilermizi almadıklarını söyleyerek her şeyi yapıyorlar
Herkes EULA'da ne bilgi aldığını yazıyor. Google reklam şirketi ve senin hakkındaki her türlü bilgiye erişmesi gerekiyor. Neyle ilgilendiğini, kimlerle arkadaş olduğunu, yaşını, cinsiyetini, nerede yaşadığını... Hepsi geriye temel olarak sana daha uygun reklam olarak dönecek. Mesela Google senin pizza sevdiğini biliyor. Sana pizza reklamları gösterecek. Ister kullan ister kullanma bu reklamı bir yoldan görüntülemeni sağlayacak...

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bir arkadaşımızın geçenler de açmış olduğu "Operaya elveda diyebilirim." konusundan esinlenerek

Kim acep :p Sazan gibi daldım zaten benzerlik gösterince :)

Ben Operadan ayrılacağım demiştim lakin yine döndüm. Bağımlılık yaptı :S Diğer tarayıcılar kullanışlı gelmedi.. Eli mahkum bir durum.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
zaten analytics adı altında depoluyordu yeni bir şey değil ki bu. hatta anlık olarak takip bile ediyor nerede olduğunu