CHP'li Sezgin Tanrıkulu TSK'yı kimyasal silahla suçladı

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Terör örgütü PKK'nın kimyasal silah iddialarına CHP'li Sezgin Tanrıkulu sahip çıktı. Tanrıkulu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, konu hakkında Meclis'e soru önergesi vereceğini söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetleri, yaptığı başarılı operasyonlarla terör örgütü PKK'nın belini kırmaya devam ediyor.
TSK yaptığı operasyonlarla teröristlere göz açtırmazken terör örgütü ve onun güdümündeki partisi HDP, kahraman askerlerimizi kimyasal silah kullanmakla suçladı.
Yapılan operasyonlardan büyük başarı elde edilirken bu asılsız iddialara, adında Türk ibaresi bulunan Tabibler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı ve CHP'li Sezgin Tanrıkulu sahip çıktı.

1666264392345.png

Not: Bu CHP'nin mantığı düşüncesi nedir çözemedim gitti... CHP'nin derdi tasası bu mu gerçekten ? 17 PKK'lı öldürülmüş ama o operasyonda kimyasal silah kullanıldı mı kullanılmadı mı dert tasa bu mu gerçekten ! Bu soru önergesini HDP'li isimler verse kısmen alnayacam CHP'ye ne oluyor?

1666264686580.png

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Terör örgütü PKK'nın kimyasal silah iddialarına CHP'li Sezgin Tanrıkulu sahip çıktı. Tanrıkulu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, konu hakkında Meclis'e soru önergesi vereceğini söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetleri, yaptığı başarılı operasyonlarla terör örgütü PKK'nın belini kırmaya devam ediyor.
TSK yaptığı operasyonlarla teröristlere göz açtırmazken terör örgütü ve onun güdümündeki partisi HDP, kahraman askerlerimizi kimyasal silah kullanmakla suçladı.
Yapılan operasyonlardan büyük başarı elde edilirken bu asılsız iddialara, adında Türk ibaresi bulunan Tabibler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı ve CHP'li Sezgin Tanrıkulu sahip çıktı.

Ekli dosyayı görüntüle 174594

Not: Bu CHP'nin mantığı düşüncesi nedir çözemedim gitti... CHP'nin derdi tasası bu mu gerçekten ? 17 PKK'lı öldürülmüş ama o operasyonda kimyasal silah kullanıldı mı kullanılmadı mı dert tasa bu mu gerçekten ! Bu soru önergesini HDP'li isimler verse kısmen alnayacam CHP'ye ne oluyor?

Ekli dosyayı görüntüle 174596

kendi elleriyle akpye kazandıracak tek parti hdp ile gizli ittifak olup hdpden o kadar oy alırkende bir o kadar kaybediyor

Reaksiyon puanı
16,118
yalan haber ensonhaber ve a haber yalanın kanalları.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
yalan haber ensonhaber ve a haber yalanın kanalları.

Laa oğlum siz gerçekten bu kadar mı oldunuz ya ?

Adamın kendi sosyla medya paylaşımı bu neyin kafasındasınız... ( Bu kadar mi siyasi körlük var.)

Allah bilir sen bu twitti'de savunursun...

1666265678200.png

Erdoğan Mehmet Ali Çelebiye rozet takerken PKK dedi açık açık 5-10-15 çocuk yapıyor siz 1 tanede kalmışınz olmaz dedi.
Ama CHP'li bir vekilin söylemine bak...

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Laa oğlum siz gerçekten bu kadar mı oldunuz ya ?

Adamın kendi sosyla medya paylaşımı bu neyin kafasındasınız... ( Bu kadar mi siyasi körlük var.)

Allah bilir sen bu twitti'de savunursun...

Ekli dosyayı görüntüle 174597

Erdoğan Mehmet Ali Çelebiye rozet takerken PKK dedi açık açık 5-10-15 çocuk yapıyor siz 1 tanede kalmışınz olmaz dedi.
Ama CHP'li bir vekilin söylemine bak...
benim düşüncem herkes icin sözüm sizin icin degil insanlar takım tutar gibi parti tutuyor.bütün siyasetcilerinde katıldıgım ve katılmadıgım yerler var muharem ince mesala dogruyu yanlışı görüyor ve rtenin yaptıgı dogru olaylara katılıyor yanlışları da söylüyor kısaca takım tutar gibi tutmanın anlamı yok

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
benim düşüncem herkes icin sözüm sizin icin degil insanlar takım tutar gibi parti tutuyor.bütün siyasetcilerinde katıldıgım ve katılmadıgım yerler var muharem ince mesala dogruyu yanlışı görüyor ve rtenin yaptıgı dogru olaylara katılıyor yanlışları da söylüyor kısaca takım tutar gibi tutmanın anlamı yok

Yaa bir insan bir partiyi destekleyebilir bir şey demem. Onu savunada bilir. Ama mantık çerçevesinde yapacak bu dediklerimi... Veya gerekçelerini sunacak argümanlarını anlayacak.

Adamların alenen söylemleri var attığı twittler var verdiği cevap yalandır o yok öyle bir şey... Ensonhaber algı yapıyor flan. Resmi sosyal medya hesabından paylaşıyor bunu ama yok adamın cevabı hazır ALGI bu...

Yani Atatürk'ün partisi CHP bu kadar mı oldu derdi tasası bu mudur?. Bu kadar mı görmüyorsunuz körsünüz çözemedim gitti. Veya çık bunuda savun evet iyi demiş haklı öldürülen PKK'lıların derdi önemli desin onuda anlarım. Ama insanları saf cahil yerine koyup herkese kızgın atıyor. Sorgulama araştırma sıfır...

Reaksiyon puanı
16,118
TSK'nın envanterinde kesinlikle kimyasal silah yok NATO'nun onaylamadığı hiçbir silah yok ve her operasyonda teslim olmaları için şans veriliyor.
Sezgin Tanrıkulu yakında gönderilir düşünceleri Cumhuriyet Halk Partisi'ni bağlamaz.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
TSK'nın envanterinde kesinlikle kimyasal silah yok NATO'nun onaylamadığı hiçbir silah yok ve her operasyonda teslim olmaları için şans veriliyor.

Sorun o zaman. TSK'da kimyasal silah yok ve kullanmaz diyoruz bizde.

Ama dün Selahattin Demirtaş bir iddia attı ortaya. Twitter'ına gir bir bak Demirtaş'ın...

CHP'li Sezgin Tanrukulu'da bu iddiaları meclise taşıyor. Normalde olması gereken kendi ordusuna askerine güvenmesi değil mi ?

Reaksiyon puanı
16,118
Cumhuriyet Halk Partisinden atılınca sorun kalmaz kime güvenirse güvensin.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Cumhuriyet Halk Partisinden atılınca sorun kalmaz kime güvenirse güvensin.

Ne atılması :D Daha üst görevlere getirilir... ( Sizin gibi sorgulamayan kitle oldukça.)

Şuan CHP genel başkanının baş danışmanlarından.

Kemal Kılıçdaroğlu ABD'ye uçarken bile havalimanına kadar yanında Sezgin Tanrıkulu geliyor.

1666268569119.png

Reaksiyon puanı
16,118
ancak rüyasında görür yargı çıkartmadıkça zor bence çıkamaz geziciler çıkar o çıkamaz.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
ancak rüyasında görür yargı çıkartmadıkça zor bence çıkamaz geziciler çıkar o çıkamaz.

Allah bilir sen BÜTÜN KHK ile devletten atılanların geri dönmesinide savunuyorsundur ?

Not: Bu kadar sözler veriyor ! Her fırsatta söylüyor. Selahattin Demirtaş'a özgürlük diye o ne olacak ?

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Artık Ne Siyasete Ne Siyasiye Ne De Ülke Yönetimlerine Karşı Bir İnancım Kalmadı Tek İnancım "Para" Üstüne Kurulu Dini Olarak Değil Ama Siyasi Olarak. Yeterli Düzeyde Paranız Olduktan Ve Maddi Sorununuz Olmadıktan Sonra AKP'de Sizin İçin En İyi Hükümet CHP'de Veya Bir Başkası'da Hatta Servetiniz Daha Büyük Bir Boyuttaysa Belkide Bir Ülke Bana Kalırsa Artık Partiler Değilde Para Siyaseti Oluyor.

Çünkü Dikkat Ediyorumda Ülkenin Zenginleri CHP Yönetimi Döneminde Sessizdi Ve Şuanda AKP Döneminde Yine Sessizler Artık Siyaset Tartışmıyorum O Yüzden Bayıyor Tek Bildiğim Şey Paran Kadar Yönetiliyorsun. Parası Olan Adamın Asgari Maaş Zammını Veya Enflasyonu Takip Ettiğini Veya AKP'yi Sevmiyorum Diye Türkiye'de Kaldığını Sanmıyorum. Herif Çıkıp Gidiyor. Kısacası Bana Kalırsa Artık "Para" Kelimesinin Kimlik Verdiği Bir Siyasal Dönemdeyiz.

Dipnot ! : Arkadaşlar Bu Herhangi Bir Parti Eleştirisi Değildir Hepsinin Üzerinden Genel Bir Görüştür Hiçbir Partiyi Savunmuyorum.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Artık Ne Siyasete Ne Siyasiye Ne De Ülke Yönetimlerine Karşı Bir İnancım Kalmadı Tek İnancım "Para" Üstüne Kurulu Dini Olarak Değil Ama Siyasi Olarak. Yeterli Düzeyde Paranız Olduktan Ve Maddi Sorununuz Olmadıktan Sonra AKP'de Sizin İçin En İyi Hükümet CHP'de Veya Bir Başkası'da Hatta Servetiniz Daha Büyük Bir Boyuttaysa Belkide Bir Ülke Bana Kalırsa Artık Partiler Değilde Para Siyaseti Oluyor.

Çünkü Dikkat Ediyorumda Ülkenin Zenginleri CHP Yönetimi Döneminde Sessizdi Ve Şuanda AKP Döneminde Yine Sessizler Artık Siyaset Tartışmıyorum O Yüzden Bayıyor Tek Bildiğim Şey Paran Kadar Yönetiliyorsun. Parası Olan Adamın Asgari Maaş Zammını Veya Enflasyonu Takip Ettiğini Veya AKP'yi Sevmiyorum Diye Türkiye'de Kaldığını Sanmıyorum. Herif Çıkıp Gidiyor. Kısacası Bana Kalırsa Artık "Para" Kelimesinin Kimlik Verdiği Bir Siyasal Dönemdeyiz.

Dipnot ! : Arkadaşlar Bu Herhangi Bir Parti Eleştirisi Değildir Hepsinin Üzerinden Genel Bir Görüştür Hiçbir Partiyi Savunmuyorum.
Hocam senin düşüncen saygı duyuyorum ama birde şöyle düşün.Kötü ekonomi politikası,ülkenin mültecilerle dolması ve Maden ocaklarındaki kazalar bir ülkenin ferdi olarak hepimizi olumsuz etkiliyor.Ülkenin huzuru,Ekonominin düzelmesi ve maden ocaklarındaki kazaların son bulması için AKP den kurtulmaktan başka bir ihtimal yok.Bu seçim ülke için son şans.AKP geldiği zaman emin ol cebindeki para bile mutlu olmak için sana yetmeyecek.

Reaksiyon puanı
16,118
Allah bilir sen BÜTÜN KHK ile devletten atılanların geri dönmesinide savunuyorsundur ?

Not: Bu kadar sözler veriyor ! Her fırsatta söylüyor. Selahattin Demirtaş'a özgürlük diye o ne olacak ?
der ama gerçekleşemez yargıtay verir kararı kişiler değil. ben bırakmazdım.

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Hocam senin düşüncen saygı duyuyorum ama birde şöyle düşün.Kötü ekonomi politikası,ülkenin mültecilerle dolması ve Maden ocaklarındaki kazalar bir ülkenin ferdi olarak hepimizi olumsuz etkiliyor.Ülkenin huzuru,Ekonominin düzelmesi ve maden ocaklarındaki kazaların son bulması için AKP den kurtulmaktan başka bir ihtimal yok.Bu seçim ülke için son şans.AKP geldiği zaman emin ol cebindeki para bile mutlu olmak için sana yetmeyecek.
%100 Katlıyorum Tabiki Ek Nedenler Var Tonla Sebep Var Neden Var Ama Genele Vurduğunuzda Yine Vatandasin Parasi Olmayan Adamin Cani Yaniyor Yahu Gerekirse Simit Yiyeceğiz Diyen Kadin Ertesi Gun Luks Kahvalti Veriyor Veya Kalkip Otekisi Sacmaliyor Bana Kalirsa Bu Ulkenin Sorunlari Sadece Senin Benim Onun Gibi Siradan Vatandaslari Etkiliyor Zengin Adamlarin Bu Durumlarin Hicbirine Karsi Bir Agri Veya Sıkıntî Hissetiklerini Dusunmuyorum.

Yani Dusuncem Sadece Su Yonde Ulkedeki Genel Politika Ve İç Düzen Normal Yurudugu Surece Multeciler,İş Kazalari,Dolandirilanlar,Vergiler Vb... Tum Problemler Sadece Halkın Ve Orta Kesimin Sırtında Zenginin Sampanyasi Onunde Dert Yok Yani Bahsettigim Bu Siyasi Ortamlar Cok Uç Sebepler Olmadigi Sürece Parasal Bir Kimlige Burunduler Muhalefette Kalmak İcin Muhalefet Yapan Partiler Bile Var Bugun Ulkemizde Daha Ne Diyebilirim

Kisacasi Siyaset Ve Politikadaki Degisiklikler Onemlidir Fakat Ne Degisirse Degissin Çok Uç Bir Sebep Olmadigi Surece Yine Halk Bundan Rahatsiz Olucaktir. Villalarda Oturanlar Değil :/

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061

Konuyu çarpıtmanın bu kadarı. Her zaman ki gibi konu hakkında tek kelime yazamıyorsun.

Allah aşkına Sezgin Tanrıkulun'a iki kelime etsen artık ? Daha ne yapmalı ne demeli senin için...

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Konuyu çarpıtmanın bu kadarı. Her zaman ki gibi konu hakkında tek kelime yazamıyorsun.

Allah aşkına Sezgin Tanrıkulun'a iki kelime etsen artık ? Daha ne yapmalı ne demeli senin için...
Sen Cunhurbaşkanının “En az 3 çocuk olmalı” gibi kadınları aşağılayan ve PKK gibi teröristleri örnek göstererek bu berbat açıklamayı yapmasına eleştirin var mı? Cumhurbaşkanına toz kondurmayan maaşlı troll beni eleştiriyor.Birini eleştirirken önce aynaya bak sonra eleştir.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Sen Cunhurbaşkanının “En az 3 çocuk olmalı” gibi kadınları aşağılayan ve PKK gibi teröristleri örnek göstererek bu berbat açıklamayı yapmasına eleştirin var mı? Cumhurbaşkanına toz kondurmayan maaşlı troll beni eleştiriyor.Birini eleştirirken önce aynaya bak sonra eleştir.

Aç konu orada tartışalım.

Sezgin Tanrıkulunun bu çıkışına tek kelime etmeyip körlmesine konuyu çarpıtmanın anlamı nedir ?

Not: Erdoğan emir mi veriyor sanki 3 çocuk yapın diye. Yaparsanız iyi olur diye tavsiye veriyor yaparsın yapmazsın sanane derdin bu mu gerçekten ? Orada asker kökenki Mehmet Ali Çekebi. Ülkeye milliyetçi çocuklar yetiştir gibisinden kendince konuşuyor Cumhurbaşkan. Bak Pkk 5-10-15 çocuk yapıyor sen 1 tanecik yapmışun diyor... ( Ama bunun konu ile alakası ney ?) Senin çok sevdiğin Sezgin Tanrıkulu bu konuyuda savunuyor bu arada... Orada PKK dememiş gibi Cumhurbaşkanı konuyu başka yere çekmeye çalışıyor.

Bir insan para alıyorsa ancak bu tarz olaylara bile SESSİZ KALIYOR demektir. Senin paralı trol olduğun iyice kesinleşmeye başladı hee yoksa bu kadar da olamaz yani. Ya ağır çocuksun dünyadan haberin yok yada paralı bir trolsün. Bu kadar mantıktan uzak her şeyi savunmanın başka açıklaması yok.

Not2: CHP'ye en büyük zararı sen ve senin gibiler veriyor bu arada haberin yok...

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Hocam Bu Arada AKP Desteklemiyorum Siz Yazmissinizda Farkettim O Eleştirim Genel Bir Gorustu AKP'den Nefret Ediyorum Bu Ülkenin Bugün Vergilere Ve Disariya Bagimli Hale Gelmesindeki En Büyük Sebebi Ve Nedeni AKP'dir Ampulün Zaten Patlamasi Lazim. Ve Kim Oldugu Farketmez CHP Olsun İyi Parti Olsun AKP Olsun Hiçbir Partiye Bu Kadar Uzun İktidar Süresi Verilmemeli Bu İnsanları Güç Zehirlenmesi İle Otokrat Bir Kafa Yapisina Büründürür Tipki Referandum'da Ele Alinan Otokrat Yönetim Hakki Gibi Evvela Halkin Akillanip İktidari Sallayabilicegini Kanitlamasi Gerek.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Konu ile ilgili MSB açılama yapmış:

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin terörle mücadelesi artan bir şiddet ve tempoda azim ve kararlılıkla devam etmektedir.

Mehmetçiğin son derece onurlu ve şeffaf bir şekilde sürdürdüğü terörle mücadeleyi lekelemek, Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarısına gölge düşürmek isteyen çevrelerce periyodik bir şekilde gündeme getirilen "Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından ‘kimyasal silah’ kullanıldığına” yönelik iddialar tamamen asılsız ve gerçek dışıdır.

Daha önce defalarca açıklandığı gibi Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından uluslararası hukuk ve anlaşmalarca yasaklanmış mühimmat kullanılmamaktadır. Bu tür mühimmat, Türk Silahlı Kuvvetleri envanterinde bulunmamaktadır.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, bugüne kadar komşularımızın ve tüm dünyanın gözü önünde icra ettiği bütün harekât ve operasyonlarda uluslararası hukuktan doğan meşru müdafaa haklarımız kapsamında sadece teröristleri hedef almakta; sivillerin, tarihî, dinî ve kültürel varlıklar ile çevrenin zarar görmemesi için azami dikkat ve hassasiyet göstermektedir.

Tüm bu dezenformasyon çabaları Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kararlı mücadelesi sonucu çökme noktasına gelen ve bulunduğu zor durumdan kurtulmak için yalan ve ahlak dışı yollarla çıkış arayışında olan terör örgütü ve müzahirlerinin beyhude çırpınışlarıdır. Teröristler için adalete teslim olmaktan başka çare yoktur.

Türk Silahlı Kuvvetleri terörle mücadelesini en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar sürdürmeye azimli ve kararlıdır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Bunu sen mi yazıyorsun? Hem AKP avukatlığı yap sonra da takım tutar gibi parti tutulmamalı yaz.Özkan gibi sendede trollük var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin terörle mücadelesi artan bir şiddet ve tempoda azim ve kararlılıkla devam etmektedir.

Mehmetçiğin son derece onurlu ve şeffaf bir şekilde sürdürdüğü terörle mücadeleyi lekelemek, Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarısına gölge düşürmek isteyen çevrelerce periyodik bir şekilde gündeme getirilen "Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından ‘kimyasal silah’ kullanıldığına” yönelik iddialar tamamen asılsız ve gerçek dışıdır.

Daha önce defalarca açıklandığı gibi Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından uluslararası hukuk ve anlaşmalarca yasaklanmış mühimmat kullanılmamaktadır. Bu tür mühimmat, Türk Silahlı Kuvvetleri envanterinde bulunmamaktadır.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, bugüne kadar komşularımızın ve tüm dünyanın gözü önünde icra ettiği bütün harekât ve operasyonlarda uluslararası hukuktan doğan meşru müdafaa haklarımız kapsamında sadece teröristleri hedef almakta; sivillerin, tarihî, dinî ve kültürel varlıklar ile çevrenin zarar görmemesi için azami dikkat ve hassasiyet göstermektedir.

Tüm bu dezenformasyon çabaları Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kararlı mücadelesi sonucu çökme noktasına gelen ve bulunduğu zor durumdan kurtulmak için yalan ve ahlak dışı yollarla çıkış arayışında olan terör örgütü ve müzahirlerinin beyhude çırpınışlarıdır. Teröristler için adalete teslim olmaktan başka çare yoktur.

Türk Silahlı Kuvvetleri terörle mücadelesini en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar sürdürmeye azimli ve kararlıdır.

Verdiğiniz mücadeleyi Mersin’de gördük.Ecevit döneminde Abdullah Öcalan yakalanmış PKK kuzu olmuş,elini ayağını çekmişti.Kuzu olan PKK nın bir taraflarını kaldır,teröristleri Davullar Zurnalar ile karşıla,bitme noktasına gelen PKK ile masaya oturup ülkenin başına bela et sonra PKK ile mücadele ediyoruz.Yersen.Bütün Kürtlere PKK muamelesi yapıp insanları kutuplaştırmak tam size yakışan bir duruş.Senin Cumhurbaşkanın 3 çocuk yapın derken PKK yı örnek veriyor.Var mı bir eleştirin? Maden ocaklarındaki ölüme kader diyor.Var mı bir eleştirin? İşin gücün trollük,işin gücün boş yapmak.Senin yazdıklarına inanan bir insan kesinlikle kendine bir zeka testi yapmalı.?????????????

Recep Baltaş sana nasıl kapak yaptı? ??????? senin troll olduğunu oda farketmiş.???????

Ekli dosyalar

• C62CE974-9A64-48AA-B0B9-FFB030B65639.png
    C62CE974-9A64-48AA-B0B9-FFB030B65639.png
    172.7 KB · Görüntüleme: 40
  • 520EF9EC-B01E-46F4-A95A-13CAE000F131.png
    520EF9EC-B01E-46F4-A95A-13CAE000F131.png
    225.6 KB · Görüntüleme: 41
  • D3A8F0F5-EC6A-400C-B027-CD97F8EF6992.png
    D3A8F0F5-EC6A-400C-B027-CD97F8EF6992.png
    196.1 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Bunu sen mi yazıyorsun? Hem AKP avukatlığı yap sonra da takım tutar gibi parti tutulmamalı yaz.Özkan gibi sendede trollük var.

Verdiğiniz mücadeleyi Mersin’de gördük.Ecevit döneminde Abdullah Öcalan yakalanmış PKK kuzu olmuş,elini ayağını çekmişti.Kuzu olan PKK nın bir taraflarını kaldır,teröristleri Davullar Zurnalar ile karşıla,bitme noktasına gelen PKK ile masaya oturup ülkenin başına bela et sonra PKK ile mücadele ediyoruz.Yersen.Bütün Kürtlere PKK muamelesi yapıp insanları kutuplaştırmak tam size yakışan bir duruş.Senin Cumhurbaşkanın 3 çocuk yapın derken PKK yı örnek veriyor.Var mı bir eleştirin? Maden ocaklarındaki ölüme kader diyor.Var mı bir eleştirin? İşin gücün trollük,işin gücün boş yapmak.Senin yazdıklarına inanan bir insan kesinlikle kendine bir zeka testi yapmalı.?????????????

Recep Baltaş sana nasıl kapak yaptı? ??????? senin troll olduğunu oda farketmiş.???????

Sezgin Tanrıkulu'nu savunacan diye ne kastın bee...

Yuhh yani Atatürk'ün partisi bu kadar mı oldu CHP seçmeni bu halde mi gerçekten... Az daha konu çarpıt az daha saçmala savunacan diye. KK 'yi savunmak kesmedi birazda Sezgin Tanrıkulu savun hatta yarın öbürgün HDP savun sen.

İYİ parti kanadıda biraz geçte olsa sert tepkiler vermeye başlamış...

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Konu ile ilgili dün Tanju Özcan'da twitt atmış.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Konu ile ilgili Canan Kaftancıoğlu ne yazdı diye bakayım dedim. ( Bu iddiayı terör örgütünün kanalında ilk ortaya atan TTB başkanına sahip çıkmış.)

Heey gidi yılların CHP'si bu hallere mi düşecekti ya... Şu sözde Atatürkçü arkadaşların savunduğu isimler bunlar mı gerçekten ?

Aslında yazacak çok şey var ama susmak şu an için en doğrusu.En güzel cevabı sandıkta vereceğiz.

Yazacağın tek şey var ama onu yazma cesareti sende yok...

Sezgin Tanrıkulu veya Canan Kaftancıoğlu yanlış yapmıştır. CHP içersinde böyle isimlere yer yok demediğiniz sürece yüzde 20 bandında gezmeye devam edecek CHP işte...

Son düzenleme: