Chp Yönetimi 128 Milyar Nerede Söyleminden Neden Vaz Geçti ?

Bu konuyu okuyanlar

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Manipülasyona Atatürk'ü kattım cümleleri güzel sıraladım şimdi de biraz ünlem. Forumun yarısı manipüle oldu şimdi.

Akıllı adamsın @OzkanK.
Ne yani sen şimdi ülkenin ana muhalefet partisine Atatürk'ün kurduğu partiye Korktular pıstılar ondan geri adım attılar ve 128 Milyar muhabbetini ondan mı söylemiyorlar diyorsun gerçekten !!! Bu mu yani :D

Daha şimdiden korkarsalar ilerde iktidar olunca nasıl Amerika -Rusya- Çin -İsrail gibi devletlerle aşık atacaklar !!!

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Manipülasyona Atatürk'ü kattım cümleleri güzel sıraladım şimdi de biraz ünlem. Forumun yarısı manipüle oldu şimdi.

Akıllı adamsın @OzkanK.

Adam gibi cevap verebilseniz konulara keşke. Cevap vermiyecekseniz hiç alıntılayıp cevap yazmayında karışmasın ortalık.

Konu ney sizin yazdıkların ney baksana. Sonra muhalefet SIĞ dedimi kızıyonuz...

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Adam gibi cevap verebilseniz konulara keşke. Cevap vermiyecekseniz hiç alıntılayıp cevap yazmayında karışmasın ortalık.

Konu ney sizin yazdıkların ney baksana. Sonra muhalefet SIĞ dedimi kızıyonuz...
Adam gibi soru sorulsa adam gibi cevap verilir

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Sebebi CHP zihniyeti olabilir mi :)

Şaka bir yana Konu ile ilgili TEK BİR KELİME YAZABİLİR MİSİNİZ ?

Bu kadar büyük bir iddia bu kadar sabah akşam söylemlerden ne olduda muhalefet vaz geçti caydı 1 haftadır konuşmuyor ? Kafa karıştır yalan yanlış salla nede olsa bulunur inanan siyaseti mi nedir bu yapılanlar...
Hadi bunu da ben söyleyim niye cevap vermiyor. Ben hep dediğim birşey var iktidar ve muhalafet kripto ittifak var.. bu kripto ittifakta birbirlerinin yalanını yalanla veya yanlışı yanlışla kapatıyorlar.. Kendi kitleyi dinamik tutuyor biz çocukken bile anamızın babamızın dediği şeyi keyfimize göre ya tersini yaparız... misal ayrılan anne baba düşünün anne iyi davransa anneyi karalasa baba anneyi tercih eder evlat. veya tam tersi.. ben 128 milyar dolar gündem değişikliği ve iki tarafa da yaradı kendi mahallesini dinamik tuttu. Gündem bayatladı ve yeni gündeme geçiyoruz...

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Şu muhalefet kadar muhalifliği beceremeyen Dünya'da başka hiçbir muhalefet yok.
Şuan ellerinde o kadar yapabilecekleri muhaliflik konusu varken hala Öküzün trene baktığı gibi İktidarın diyeceği lafı bekliyorlar.
Her gün yada iki günde bir iktidar bir konu buluyor.Medyada konuşuluyor.1 hafta sonra konudan eser yok.
Buna karşın her hafta muhalefet bir konu buluyor.Medyada konuşuluyor.1 ay sonra tık yok.