CHP ülkenin başına gelirse neler yaşanacak?

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Buyrun mikro bir örnek:

Ataşehir’deki bir kuaför işletmecisi, devamlı müşterileri olan CHP Milletvekili Gamze İlgezdi’nin sıra beklemek istemediği için olay çıkardığını ve Ataşehir Belediyesinin zabıta ekiplerinin dükkanını mühürlemek istediğini iddia etti. Kuaför işletmecisi sosyal medyadan paylaştığı mesajında, Gamze İlgezdi’nin eşi olan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile görüştüğünü ve belediye başkanının "Müşteri eşimi mağdur ediyor ve siz hiçbir şey yapmıyorsunuz, orayı mühürleyeceğim" dediğini de ileri sürdü.

CHP milletvekili ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin eşi Gamze Akkuş İlgezdi, yıllardır müşterisi olduğu Ataşehir'deki kuaföre geçtiğimiz Mayıs ayında yeniden gitti.

İddiaya göre, her gittiğinde kendisine manikür yapan çalışanın başkasına hizmet verdiğini görünce sinirlendi. Kuaför olayın büyümemesi için diğer müşteriye bakan elemanı İlgezdi'ye yönlendirdi. Olaya sinirlenen müşteri İlgezdi'ye "Sizin siyasi kimliğiniz bizi ilgilendirmiyor, bizi mağdur etmeye hakkınız yok." dedi.

1579167068078.png

Plazacılar prensi ve prensesi İlgezdi ailesinin yaptıkları bununla da sınırlı değil. Kendileri aynı zamanda bir infaz dosyasıyla da gündemde.

Kaynak: CHP Milletvekili Gamze İlgezdi gittiği kuaförde olay çıkardı: Kocası işletmeye mühürleme cezası kesti

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bu haberin doğru olup olmadığını bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki, bu olayı yapmaya pek müsait bir yapıları var, örneğin kanal İstanbul şayet yapılırsa(Allah'ın izniyle olacak) eğer iktidara gelirlerse o firmalara paralarını ödemeyeceklerini bizzat kk. TV de söyledi, Daha öncede sanırım özgür özeldi söyleyen, iktidara geldiğimizde o yandaş gazetelerin tepelerine bineceğiz hepsini kapatacağız demişti... Örnekler çok var... Bunların demokrasi anlayışı bu işte.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Millet asıl diktatoryayı chp ile görecek.
1984 kitabını yaşıyoruz şu an

sen hala chp diktatörlük diyorsun

size göre güya chp istanbulu kazanırsa mekke medine düşecekti, kadınların zorla başörtüsü alınacaktı, sayaç sayımı yapan ve ispark görevlileri dhkpc'li teröristlerden oluşacaktı

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
1984 kitabını yaşıyoruz şu an

sen hala chp diktatörlük diyorsun

size göre güya chp istanbulu kazanırsa mekke medine düşecekti, kadınların zorla başörtüsü alınacaktı, sayaç sayımı yapan ve ispark görevlileri dhkpc'li teröristlerden oluşacaktı
AKP zoraki baş örtüsü taktırmıyor ki. :) Asıl gerçek CHP baş örtüsünü istemiyor ve ısrarla baş örtüsünü indirme tutkusu var. Onun dışında batıya özeniyor CHP.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
CHP iktidar olursa olacakları yazayım. Kendi söylemleri ve benim düşüncelerim ile.
Daha İstanbul'u kazandılar her gün söyledikleri laf ben sıradan bir belediye başkanı değilim 16 milyonu temsil ediyorum. Canlı yayına katılıyor ben alelada birisi değilim gazetecilere dönüp siz seçildiniz bana soru sorma şerefine ulaştınız flan :) Bunlar nasıl uslup. Canlı yayına Celal Hoca bağlanıyor bana sormadan nasıl bağlarsınız diye birde ordan azarlıyor milleti. En iyi ben bilirim en çok bana soracaksınız mutavazilik akıyor belediye başkanından.

AKP'yi sürekli tek adamcılıkla suçluyorlar ben CHP'de ikinci birisini göremiyorum açıkçası azcık dikeleni sivrileni direk partiden ihraç. Sarı Gül vardı adam bitti. Muharrem İnce vardı bitti. İktidar olursan yandaş kanalları kapatacaz dendi. ( Şuan AKP muhalif hiçbir gazeteyi veya TV kanalını kapatmadı ama onlar kapatacaz diyor ) Buda sadece kendi kanalları olacak demek. Üstüne yandaş mutahitlerin paralarını vermeyecez onlara ihale vermeyecez dediler ( Alalen yerli mutahitleri batıracaz demek.) Yargıda ki yandaş (Sağ görüşlü) hakim ve savcıları görevden alacaz dediler. Yani kendi görüşüne yakın olanları yerleştirecekler. Askeriyede Hükümete yakın olan Komutanları Paşaları görevden alacaz dediler. ( Gene kendi adamlarını yerleştirecekler demek.) HDP ile dirsek temasındalar zaten onlara verecekleri tavizin ayrıcalığın haddi hesabı olmaz. ( PKK'ya katılımlar son 3-4 yılda rekor seviyede düşmüş. Dağa çıkanlarda İHA ve SİHA ile tespik edilip kısa sürede gebertilirken tekrar hortlayacaz terör ) Bizzat CHP içinde Milletvekilleri var neden devlet İHA SİHa kullanıyor diye kızan :).
Eğitim konusundada büyük ihtimal İmamhatiplerin yarısına yakınını kapatırlar. Yerli araç üretimini durdururlar. Kanal İstanbul'un tememleri atılırsa onun ihalesini yarsınıda iptal ederler. Yeni havalimanına baypas yapıp Atatürk Havalimanı tekrar açabilirler. 4 Milyon Suriyeli'yi büyük ihtimal tekme tokat ülkeden kovarlar. Ve bu inşallah olmaz Akdenizde kazandığımız mavi vatanı yabancılara peşkeş çekmez inşallah veya haklarımızdan vaz geçmezler.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Katılmıyorsan sana saygım sonsuz ama gerçek bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CHP iktidar olursa olacakları yazayım. Kendi söylemleri ve benim düşüncelerim ile.
Daha İstanbul'u kazandılar her gün söyledikleri laf ben sıradan bir belediye başkanı değilim 16 milyonu temsil ediyorum. Canlı yayına katılıyor ben alelada birisi değilim gazetecilere dönüp siz seçildiniz bana soru sorma şerefine ulaştınız flan :) Bunlar nasıl uslup. Canlı yayına Celal Hoca bağlanıyor bana sormadan nasıl bağlarsınız diye birde ordan azarlıyor milleti. En iyi ben bilirim en çok bana soracaksınız mutavazilik akıyor belediye başkanından.

AKP'yi sürekli tek adamcılıkla suçluyorlar ben CHP'de ikinci birisini göremiyorum açıkçası azcık dikeleni sivrileni direk partiden ihraç. Sarı Gül vardı adam bitti. Muharrem İnce vardı bitti. İktidar olursan yandaş kanalları kapatacaz dendi. ( Şuan AKP muhalif hiçbir gazeteyi veya TV kanalını kapatmadı ama onlar kapatacaz diyor ) Buda sadece kendi kanalları olacak demek. Üstüne yandaş mutahitlerin paralarını vermeyecez onlara ihale vermeyecez dediler ( Alalen yerli mutahitleri batıracaz demek.) Yargıda ki yandaş (Sağ görüşlü) hakim ve savcıları görevden alacaz dediler. Yani kendi görüşüne yakın olanları yerleştirecekler. Askeriyede Hükümete yakın olan Komutanları Paşaları görevden alacaz dediler. ( Gene kendi adamlarını yerleştirecekler demek.) HDP ile dirsek temasındalar zaten onlara verecekleri tavizin ayrıcalığın haddi hesabı olmaz. ( PKK'ya katılımlar son 3-4 yılda rekor seviyede düşmüş. Dağa çıkanlarda İHA ve SİHA ile tespik edilip kısa sürede gebertilirken tekrar hortlayacaz terör ) Bizzat CHP içinde Milletvekilleri var neden devlet İHA SİHa kullanıyor diye kızan :).
Eğitim konusundada büyük ihtimal İmamhatiplerin yarısına yakınını kapatırlar. Yerli araç üretimini durdururlar. Kanal İstanbul'un tememleri atılırsa onun ihalesini yarsınıda iptal ederler. Yeni havalimanına baypas yapıp Atatürk Havalimanı tekrar açabilirler. 4 Milyon Suriyeli'yi büyük ihtimal tekme tokat ülkeden kovarlar. Ve bu inşallah olmaz Akdenizde kazandığımız mavi vatanı yabancılara peşkeş çekmez inşallah veya haklarımızdan vaz geçmezler.
Aynen öyle, inşallah olmaz.

Son düzenleme:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Doğru söyle Konfik, haberi görür görmez araştırdında mı yalan dedin, yoksa partici damarların kabardığı için mi?! :D

Ahaha aynı şeyler sizin mesajınızı like edenler tarafından da yapılıyor güzel kardeşim. Partici damarları kabaranlar şu forumda SATAŞMADAN fikir belirtsin yeterli.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
AKP'den daha kötü bir yönetim görmedi bu ülke , ama her yerde :)

Son düzenleyen moderatör:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ahaha aynı şeyler sizin mesajınızı like edenler tarafından da yapılıyor güzel kardeşim. Partici damarları kabaranlar şu forumda SATAŞMADAN fikir belirtsin yeterli.
O yorumu ben de "beğeni" şeklinde değerlendirdim ve değerlendirmemin arkasındayım. Şimdi bundan sanane, sen niye herkesin fikrine, mesajına hatta beğenisine SATAŞARAK (!) milleti kışkırtmaya çalışıyorsun...? Kimi aktrol der, kimine "like - beğeni" batıyor...(mecaz Dokunmak, incitmek[modlar bu hakaret olarak değil, sırf bunun için ceza vermeyiniz]) Ne biçim bir anlayış bu ... Nerde özgürlük, nerde demokrasi ve çok seslilik anlayışı..?!

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
AKP'den daha kötü bir yönetim görmedi bu ülke , ama her yerde :)

AKP'ye hep suçluyorsunuz demek. Herkesi karalamıyorsunuz da yalnızca Erdoğan'ı karalıyorsunuz. AKP ülkenin başında ve sorunları düzeltiyor. Bu yalanları zaten CHP ve diğer düşman ülkelerimiz yapıyor. Karalamak amacıyla yapılıyor bu yalanlar. 2. Abdülhamid zamanında yapılanların neredeyse aynısı gibi yaşadığımız şey şu anlarda. CHP zaten hep yeni bir proje çıktığı zaman hemen çöpe atıp, eleştiri yapmadan asla rahat durmaz. Şu anda düşmanlarımız kuduruyor ve yalan haberler atıyor.

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
2 Parti iyi' de diyemeyiz , 2 parti ' kötü'de diyemeyiz..
Ama milletini soyup suvana çeviren, bir diktatör asla görmedim.
Ne varsa suriyeliye var.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
2 Parti iyi' de diyemeyiz , 2 parti ' kötü'de diyemeyiz..
Ama milletini soyup suvana çeviren, bir diktatör asla görmedim.
Ne varsa suriyeliye var.
Orada hala terör riski var, bu yüzden Suriyeli'ler çok burada. ;)

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
AKP'ye hep suçluyorsunuz demek. Herkesi karalamıyorsunuz da yalnızca Erdoğan'ı karalıyorsunuz. AKP ülkenin başında ve sorunları düzeltiyor. Bu yalanları zaten CHP ve diğer düşman ülkelerimiz yapıyor. Karalamak amacıyla yapılıyor bu yalanlar. 2. Abdülhamid zamanında yapılanların neredeyse aynısı gibi yaşadığımız şey şu anlarda. CHP zaten hep yeni bir proje çıktığı zaman hemen çöpe atıp, eleştiri yapmadan asla rahat durmaz. Şu anda düşmanlarımız kuduruyor ve yalan haberler atıyor.

Valla baya sorunlar düzeliyor ya.. insanlar ev geçiremiyor .. ekonomi zaten ülkede yok gibi birşey , ülke 5-10 sene sonra arap olacak sokakta deve kesen arap haberleri çıkmaya başladı zaten, ama bazıları da lüks ve sefa içerisinde yaşasın.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Ya güzel arkadaşım burası forum fikrimi söyledim. Ilgili kişi bana cevap vermiyor sen veriyorsun. Nefis vallahi.

Ha ak parti ha chp ha başka parti. Azıcık eleştirel olun yahu

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
E konu "CHP iktidar olursa..." başlığıyla açılınca ben de aslı, kökü, kökeni CHP'li olan bir yazarın şu yazdıklarını görünce buraya taşımak elzem oldu. Özetle CHP demek "Hiçbir şey yapmamak" demektir; Ama eğer kazara birşey yapmak istese de bu sadece "Yıkmak, yok etmek" olan bir parti veya zihniyet demek... Diye düşünüyorum! :)

Düzenlemek değil, yıkmak ve yasaklamak.. İnsanı ve onun isteklerini, ihtiyaçlarını zerre umursamadan, şehri şehir yapan güzellikleri, gelenekleri zerre aldırmadan yok etmek..
İstanbul arka arkaya tüylerimi ürperten çirkinlikler, rezillikler yaşıyor..
Yaşatan da başta "Her şey çok güzel olacak" diye halkın kalbini çalan ve müthiş bir oy farkı ile kazanan Ekrem İmamoğlu, CHP'nin kalesi ilçe Belediyeleri.. Şişli.. Adalar.. Kadıköy.. Maltepe..
İmamoğlu, İstanbul'u İstanbul yapan geleneklerden birini, Adalar'da faytonları yasakladı..
Sanıyor ki, faytonlar sadece, vapurdan inen Adalılar'ı evlerine götürmek için var.. Koyarsın faytonun yerine, plastik, elektrikli araçları olur biter..
Belediyeciliğin "B"si, Şehirciliğin "Ş"si olmazsa bir insanda.. Bir kentin ruhu nedir, o ruhu yaratan ve yaşatanlar nedir, haberi olmazsa, üç sosyal medya çığırtkanının peşine takılır "Cart" diye "Yasak" kararını alıverir işte..
Bilmez ki New York'ta Central Park, Viyana'da RingStrasse, Brugge'de Kanal Turları'ndan hiç farkı yoktur, Adalar'daki fayton turlarının..
Bilmez ki, işi "Yasaklamak" değil, "Yapmak"tır..
Bir geleneği, bir güzelliği, Ada'yı ada yapan bir ruhu yaşatmaktır..
Elin adamı dünyanın dört bir yanında nasıl yaşatıyorsa, öyle yaşatmaktır..
Düzenlemek..
Atların ahırlarını, bakımlarını, sağlıkları, çalışma saat ve sürelerini düzenlemek ve devamlı izlemek..
Kim uğraşacak bununla?. Niye maaş vereceksin bakımcı, denetçi ve veterinerlere..
"Yassah hemşerin" dersin biter gider..
Şişli Belediye Başkanı, adı nedir onu bile bilmiyorum ilk defa.. Şişli Belediye Başkanları oysa, İstanbul Belediye Başkanı'nından önde gelirlerdi.
İstanbul'un kalbi Şişli'de atardı çünkü. Sokmuş iş makinelerini Nişantaşı'na,, Yıktırmış bulvar kafelerini.. Efendim kaldırımı işgal ediyorlarmış..
Be Allahın adamı, hayatında Paris'e, Viyana'ya, oraya buraya gitmedin mi?.
Şehirciliğin temelidir, kaldırım kafeleri.. İnsanlar orada temiz hava alırlar.
Ucuza oturur, bir çay parasına eşleri, dostları ile iki çift laf ederler..
Paris'te bulvar da değil, ara sokaklarda, bir metre genişlikteki kaldırımlarda minnacık masalarla duvar arasında gene minnacık tek sıra sandalyelerle bile kafeler vardır, her semtte..
Efendim yoldan geçenlere engel oluyormuş!. Yuh olsun size..
Yuh kere yuh olsun!. Gel Sabah gazetesine de Fulya'ya inelim.
Ya da Bebek'ten İstinye'ye doğru yürüyelim de, olmayan kaldırımları, olanların da nasıl otopark gibi kullanıldığını göstereyim size..
Gücünüz yalıda oturan ama arabasını yalısının bahçesine değil, halkın kaldırımına park edenlere yetmiyor da, Nişantaşı'ndaki kafeye yetiyor öyle mi?.
O kafeler, binlerce İstanbullu'nun hele kapalı yerlerde sigara yasağından sonra tek keyif yeri.. Geçiniz?. Kaç kişi çalıştırıyor oralar, kaç aile geçiniyor, hem de iyi geçiniyor, oradaki bahşişlerle hiç düşündünüz mü?.
Cafe Fleur'ü, Cafe de la Paix'yi yıkmak neyse, odur Beymen Kafe'yi, Biber'i, Kırıntı'yı yıkmak Nişantaşı'nda.. Hem de gün ortasında.. Hem de iş makineleri ile dalarak!.
Ulan Hitler yaptı bir tek, sizin bu yaptığınızı..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kurdele keserken ben de ordaydım ve gözlerimdeki nemi siliyordum. Maltepe Belediyesi Fikret Otyam Müzesi'ni açıyordu.
Büyük gazeteci, büyük yazar, büyük ressam, büyük insan Fikret Otyam adına müze açıyordu. O müzeyi yok etmiş Maltepe Belediyesi iyi mi?. Otyam Müzesi artık yok..
Geçen hafta Ağaçlar Ayakta Ölür adlı oyunu izlemek için, Kadıköy Belediyesi'nin sahibi olduğu Kozzy'ye gittim. Muhteşem bir gece yaşadık.
Çıktık, en tepe kattan.. İneceğiz..
Yürüyen merdivenler çalışmıyor. O normal merdivenden çok yüksek basamaklı yürüyen merdivenden yürüyerek inmeyi denediniz mi hiç?. Bunun yaşlısı var, engellisi var, çocuğu var..
Efendim AVM gece onda kapanıyor.. Tiyatroya gidenlerin canı cehenneme.. Gitmesinler..
Aşağıda bir güvenlik var..
"Niye çalışmıyor" dedim..
"Birisi kasten düğmeye basmış, durdurmuş" dedi.. Beni gerzek yerine koyuyor, herif.. Ulan madem biri düğmeye basınca duruyor, sen de düğmeye basıp çalıştırsana, eğer bu halka hizmet için orada görevliysen?.
İstanbul Büyükşehir..
Adalar.. Şişli.. Kadıköy..
Maltepe..
Beş Belediye yazdım.
Beşi de CHP'li..
"Sözün bittiği yer" deyip nokta koyuyorum. Yorum yapmak, elimden de içimden de gelmiyor!.
İmamoğlu ve arkadaşları düşünürler mi acaba, ötesini?.
Güldürmeyin beni..

Hıncal ULUÇ, 21.01'20/Sabah

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Yönetime yandan girsin bir tek başörtülü Kamuda çalışamayacak. 28 Şubat mumla aranacak. Heryer militanlarla doldurulacak. Bu arada Chp değil , Chpkk...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu arada itiraz edemeyecekleri bir gazeteci yorumu daha almak istedim.

"Peki ya bugün?

Gerek Baykal'ın saf dışı bırakılması ve gerekse 17-25 Aralık operasyonu CHP'de teori/program anlamında kırılmaya sebep oldu. Yeni CHP yönetimi “düşmanımın düşmanı dostumdur” kaba mantığıyla FETÖ ile işbirliği yapmaya başladı…

Sonuçta:

“Emperyalizm dönemi bitmiştir!” diyerek her dönem yanılan sol liberaller ile, yeni CHP yönetimini masa etrafında toplanıverdi! CHP yönetimi de “emperyalizm çağı bitti” mi diyor?

Parti okulunda ne öğretiliyor merak ediyorum. Anti-emperyalist tam bağımsızlıkçı Kuvayı Milliye ruhu nerede?"

Soner YALÇIN, Oda tv.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
CHP adini pis ağızlarınıza almayin yobaz troll'ler! İftiraci yobazlar.
1579724397234.png