CHP Metalci lere de Sahip Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

twilight_flame

Doçent
14 Mayıs 2008
618
20
18
Çıkmışın piyasaya iyi istediğin görüşü savunabilrsin istediğin partiyi destekleyebilirsin ama futbol takımı tutar gibi parti tutma git bi araştır bakalım deniz feneri adı altında toplanan paralarla neler döndüğünü ondan sonra gel küfürsüz hakaretsiz yazabiliyorsan yaz
Konuya gelince çocuğun ailesi yanlış yapmış niye 5 hastane dolaştırıyosun onların işimi bu önce bi değişimlerini tamamlasınlar sonra yaparlar işlerini baştan tutup elinden götürcektin o kardeşimi chp merkezlerine

Bitane hocamin cok guzel bir sozu vardi üstünüze alinmayin. Kendisi bize "Gencler istediginiz partiyi destekleyebilirsiniz. Ancak bir partinin karisi durumuna gelmeyin. Bir partinin karisi durumuna gelirseniz onu savunacam diye yanlislari gormezsiniz" demisti. O zaman hakli bulmustum simdi daha da cok hak verdim :)

ATmaCA53

Profesör
21 Nisan 2009
3,993
35
0
Çıkmışın piyasaya iyi istediğin görüşü savunabilrsin istediğin partiyi destekleyebilirsin ama futbol takımı tutar gibi parti tutma git bi araştır bakalım deniz feneri adı altında toplanan paralarla neler döndüğünü ondan sonra gel küfürsüz hakaretsiz yazabiliyorsan yaz
Konuya gelince çocuğun ailesi yanlış yapmış niye 5 hastane dolaştırıyosun onların işimi bu önce bi değişimlerini tamamlasınlar sonra yaparlar işlerini baştan tutup elinden götürcektin o kardeşimi chp merkezlerine

hadi ya öylemi ben ppartimide tutarım deniz fenerinide savunurum, benim derneğe yardım etmem kimseyi hiç alakader etmez, deniz fenerine güvenip tamdır, asıl szin takım tutar gibi bir parti tutuğunu ortadadır chp ağzıyla burda yorum yapıyorsunuz, deniz baykal nederse sizde aynen o ağızla yorum yapıyorsunuz yargısız infaz yani

^^Baykal'ın iddialarda bulunduğu Deniz Feneri Derneği'nde yapılan inceleme sonuçları açıklandı.

İçişleri Bakanlığı, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen Türkiye Deniz Feneri Derneği'ne yönelik adli soruşturma kapsamında istediği, derneğe ait denetim raporlarını başsavcılığa gönderdi.

Milliyet'in aldığı bilgiye göre, İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın geçen yıl eylülde verdiği onay üzerine Deniz Feneri Derneği'nde başlatılan denetim tamamlandı. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi denetçilerinin yaklaşık 6 aydır derneğin İstanbul'daki merkeziyle Ankara'daki şubesinde yaptıkları denetimler sonucu derneğin yürütme organlarınca yapılan iş ve işlemlerde herhangi bir suç unsuru bulunamadı. ^^

kaynak milliyetin haberi belki bu haber gözünüzden kaçmıştır

suphi

Öğrenci
12 Mart 2009
95
0
6
Sanırım haberi Dikkatli okumamışsın.Zira haberde CHP'nin metal geçlere kıyasla daha önemli olan bir soruna yani "kopan barmağa" neden ilgi göstermedikleri eleştiriliyor. Ve Suçlu Olan AKP iktidarından neden hesap sorulmadığı sorusu yöneltiliyor. Kısaca AKP'nin Dışladğı metalere sahip çıkacağına ondan daha önemli olan bir sağlık sorunuyla ilgilen ve ilgililere hesap sor diyor... AKP Mahsun CHP suçludur diye bir mantık yok kopan parmakla ilgili haberde...

Akp'nin suçlu olduğunu tek cümle ile belirtip diğer cümlelerinizde asıl suçlu Chp'miycesine Chp'yi yerden yere vurma girişimlerinizin mantıklılığını sorgulamanızı diliyorum,haberi dikkatli okuyup okumadığımı sorgulamanızdan önce.
Metalci gençleri,parmağı kopan vatandaş karşısında gereksiz,önemsiz kişiler olarak gösteremezsiniz.Yok yere gözaltına alınan bu gençlere,oy verdikleri partinin sahip çıkması kadar doğal bir şey olamaz.Kaldı ki sırf onlara oy verdiler diye gözaltına alınıyorlarsa kararı size bırakıyorum.
Daha öncede söylediğim gibi sanırım herkes Akp'den umudu kesmiş,adam gibi bir icraat görememiş ve Chp'nin bu saçma sapan icraatları neden soruşturmadığı konusunda Chp'yi eleştiriyor.Söylediğim gibi eğer durum böyleyse size hak verdiğimi bilmenizi isterim.

balcis

Doçent
19 Eylül 2006
514
0
16
sırf ****** atmak için haber yapmışsın, yol kenarındaki adam sırf metalci diye göz altına alınııyorsa bunun adı nedir? bu adil bir şey mi? o çocuklar chp'ye oy versin bu olay vermesin iktidarın, daha doğrusu demokrasi'de iktidar dediğimiz aslında sadece RTE'nin tek adam yönetiminin büyük bir hatası ve kendinden olmayana bakış açısını yansıtan ELİM ve VAHİM bir olaydır. buna "çocuklar chp'ye oy vermiş ondan" diye deste çıkmak kendi fikri hariç herkesin fikrini hor görmektir.

İŞTE akp'NİN VE TARAFTARLARININ DEMOKRASİ ANLAYIŞI.

aferin siz hep böyle açık edin kendinizi, ayrıca parmağı kopan ufaklığın konuyla ne ilgisi var anlamadım, kendisine acil şifalar, akpnin daha da beter ettiği sistemin bir an önce kendisinden kurtulup adam gibi bir hale gelmesi dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...