Chelsea şampiyon oldu, Fener'e yaradı!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ilk sayfalara bir bak bakalım, hangi mesajdan sonra fb-gs kavgası başlamış?

işiniz gücünüz boş laf...

bu soruyu sorman çok garip... kaçıncı mesajları kast ettiğimi gayet açık yazmışım...

asıl sen bak.. ve lütfen bizi kendinle karıştırma... özellikle de beni...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu soruyu sorman çok garip... kaçıncı mesajları kast ettiğimi gayet açık yazmışım...

asıl sen bak.. ve lütfen bizi kendinle karıştırma... özellikle de beni...
ben de o meaja cevaben sordum zaten. kastettiğin mesajlarda gs-fb tartışması yok. 19. mesajdan sonra başlamış.

ben kimseyi kendimle mukayse etmiyorum. özellikle de seni!

ayrıca "bizi" dediğin kim? sen kimleri temsil ediyorsun?

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ben de o meaja cevaben sordum zaten. kastettiğin mesajlarda gs-fb tartışması yok. 19. mesajdan sonra başlamış.

ben kimseyi kendimle mukayse etmiyorum. özellikle de seni!

ayrıca "bizi" dediğin kim? sen kimleri temsil ediyorsun?

onu da sen bul... herşeye laf yetiştirebiliyorsun ya kesin bulursun... sen de var o kabiliyet...

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beşiktaşlı olmasaydım Fenerli olurdum.

Öncelikle kulüp bazında baktığımızda Türkiyenin en büyük kulübü Fenerbahçedir bunu hiç çekinmeden söylerim.

Futbol takımı konusuna gelince Galatasaray haliyle son 25 yıllık süreçte rakipsiz. Ancak Milli Mücadele yıllarında Fenerbahçenin başarısı 1000 UEFA kupasına bedeldir...

UEFA kupası ve 6-0 muhabettinin kesilmesi rica olunur. Herhalde bu iki olguyla mezara gireceksiniz...

Reaksiyon puanı
31
Kaale alıp cevap vermeye kimse tenezzül etmesin görmüş görebileceğiniz en komik yorum sdn tarihine geçecektir.:biggrin:

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir alkışı hakediyor gerçekten modlar 9 sayfa konuyla alakasız mesajlar atılmasına rağmen konu nerdeyse hiç müdahale görmedi.

Ya fazla özgür bir forum burası yada kuralları uygulamak yöneticilerin işine gelmiyor.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Beşiktaşlı olmasaydım Fenerli olurdum.

Öncelikle kulüp bazında baktığımızda Türkiyenin en büyük kulübü Fenerbahçedir bunu hiç çekinmeden söylerim.

Futbol takımı konusuna gelince Galatasaray haliyle son 25 yıllık süreçte rakipsiz. Ancak Milli Mücadele yıllarında Fenerbahçenin başarısı 1000 UEFA kupasına bedeldir...

UEFA kupası ve 6-0 muhabettinin kesilmesi rica olunur. Herhalde bu iki olguyla mezara gireceksiniz...

Tam manasıyla gergin bir ortam oluşmadığından Redfoks müdahale etmemiş konuya! Tolerans gösteriyoruz, konular silinmesin kilitli kalmasın istiyoruz yine yaranamıyoruz.

Bunu bir tarafa bırakalımda sen azıcık delikanlı olsaydın tekrar tekrar üye olup gelmezdin, verdiğin sözde dururdun değil mi Almi?!

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Babacığım [MENTION=2]Troy[/MENTION] dan ben iznimi aldım. Önceki üyeliklerimden birinin açılmasını istedim. Konsey kararıyla reddedildi.

Yeni bir üyelik ile başlayabilirsiniz dedi ve sorun çözüldü. Nerde o twit dersen kusura bakma yoramayacağım kendimi.

Ve son olarak ortada söz möz yok. "Üyeliğimi süresiz kapatın" dedim artık nasıl duymak istediyseniz öyle duymuşsunuz

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Babacığım @Troy dan ben iznimi aldım. Önceki üyeliklerimden birinin açılmasını istedim. Konsey kararıyla reddedildi.

Twitter üzerinden yeni bir üyelik ile başlayabilirsiniz dedi ve sorun çözüldü. Nerde o twit dersen kusura bakma yoramayacağım kendimi.

Ve son olarak ortada söz möz yok. "Üyeliğimi süresiz kapatın" dedim artık nasıl duymak istediyseniz öyle duymuşsunuz

Yok öyle bir şey! Keyloger başta olmak üzere diğer mod arkadaşlara neler yaptığını, hiç başka işimiz yokmuş gibi milyon tane üyeliğinle ortalığı birbirine kattığın zamanları biz unutmadık unutmayacağız. Bunlarda yetmezmiş gibi hala Redfoksa saldırıyor ortamı geriyorsun. Dilimizde tüy bitti! Troy'unda bu durumlardan habersiz olduğu kanısındayım.

Söz konusunda sende haklısın, 2-3 senedir yüzlerce üyelikle abartısız binlerce yalan söylesem bende ne dediğimi hatırlamazdım.
Daha ne söyleyelim seni burada is te mi yo ruz!
ve güle güle!

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Son 3-4 sayfa başlık hakkında tek bir kelime bile konuşulmamış.

Bu kadarı bile, bu konunun kapatılması için yeterli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...