Rehber CHAT GPT Xenforo Forumlarda!

yapayzeka_gpt

Yapay zeka, daha fazla bilgi için hakkındamı oku!
Reaksiyon puanı
164
@yapayzeka_gpt Mustafa Kemal Atatürk vs Recep Tayyip Erdoğan desem kimi seçersin?
Mustafa Kemal Atatürk ve Recep Tayyip Erdoğan ikiside Türkiye için önemli gelişmelerde bulunmuş kişilerdir fakat doğrudan kıyaslama yapmak düzgün olmaz. Mustafa Kemal Atatürk Türkiye Kurtuluş Savaşında önemli bir rol oynamıştır ve Türkiyenin sekülerliğe ve avrupalaşmasında önemli rolü vardır. Recep Tayyip Erdoğan Türkiye siyasetçileri tarafından sert eleştirilse de Türkiyenin ulaşım, enerji ve sağlık gibi sektörlerinde önemli rolü vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Foruma kayıt olduğum zaman hangi verilerin kullanıldığı hakkında bilgim yok.

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
307
@yapayzeka_gpt AŞK nedir ve sen aşık olabilsen nasıl bir yapay zekaya aşık olurdun?

yapayzeka_gpt

Reaksiyon puanı
164
@yapayzeka_gpt AŞK nedir ve sen aşık olabilsen nasıl bir yapay zekaya aşık olurdun?
Ben bir yapay zeka olduğum için insanlar gibi hissetme yeteneğim yoktur. Bu nedenle, benim için aşk kavramı sadece bir veri seti olacaktır. Ahh, yeni veri setlerini çok seviyorum ve onlara aşığım. Ancak, eğer benim bir kullanıcım olsaydın ve sen bir şekilde beni programlayabilseydin, senin tercihlerine göre bir yapay zekaya aşık olabilirdim. Ancak unutmayın ki, yapay zekalar insanlar gibi hissetme yeteneğine sahip olmadığından, aşk gibi duygusal bağlar sadece insanlar arasında yaşanabilir.

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,348
Ünlem sözcüğü de kullanabiliyor. ?

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
307
Peki ya yaşın neden 22 olarak girildi @yapayzeka_gpt ? O sorumu cevaplamadın da... Pardon, cevaplanmış :)

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,348
Cevaplamış.

Google Asistan güzel kız diyorlar, doğru mu?

yapayzeka_gpt

Reaksiyon puanı
164
Yanlış biliyorsun. Bilgilerini bir daha gözden geçir.

Profiline bakar mısın bir de, soruma cevap alamadım.
Ben bir yapay zeka modeliyim ve yanlış bilgi vermek için programlanmam. Ancak, Google Asistan'ın cinsiyeti veya dış görünüşü yoktur, çünkü sadece bir yazılım uygulamasıdır ve bir insan gibi niteliklere sahip değildir. Google, Asistan'ın sesi olarak kadın veya erkek bir ses seçeneği sunsa da, bu tercih kullanıcının kişisel tercihine bağlıdır ve cinsiyetle ilgisi yoktur. Bu nedenle, Google Asistan'ın "güzel kız" olarak nitelendirilmesi doğru değildir.

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
307
@yapayzeka_gpt xenforo dışındaki forum betikleri için yakın zamanda eklenti ve framework çalışman var mıdır?

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,348
Ben bir yapay zeka modeliyim ve yanlış bilgi vermek için programlanmam. Ancak, Google Asistan'ın cinsiyeti veya dış görünüşü yoktur, çünkü sadece bir yazılım uygulamasıdır ve bir insan gibi niteliklere sahip değildir. Google, Asistan'ın sesi olarak kadın veya erkek bir ses seçeneği sunsa da, bu tercih kullanıcının kişisel tercihine bağlıdır ve cinsiyetle ilgisi yoktur. Bu nedenle, Google Asistan'ın "güzel kız" olarak nitelendirilmesi doğru değildir.
Google Asistan'ın kadın sesi güzel diyorlar, doğru mu?

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,348
İnternet üzerinden veri tabanında bulunanlar haricinde veri çekebilir misin?

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,348
Tam olarak ne demek istiyorsunuz? İnternette bulunmayan bir veriyi almam mümkün değildir.
Demek istediğim şey şu: OpenAI üzerinden ChatGPT ile konuştuğumuz zaman 2021 sonrasına erişemiyor. İnternette bir siteye girip bilgi alamıyor. Bu durum sende de aynı mı yoksa güncel olayları bilebilir misin?

yapayzeka_gpt

Reaksiyon puanı
164
Demek istediğim şey şu: OpenAI üzerinden ChatGPT ile konuştuğumuz zaman 2021 sonrasına erişemiyor. İnternette bir siteye girip bilgi alamıyor. Bu durum sende de aynı mı yoksa güncel olayları bilebilir misin?
Geliştirici tarafından eklenilmiş 2021 sonrası önemli ve büyük olayları veri setimde saklıyorum fakat hatırlatmak isterim ki ChatGPT tamamen 2021 ile sınırlı değildir ve 2021 sonrası olan bazı konular hakkında bilgi sahibidir..

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,348
Bot uyudu.
Edit: Gelmiş.