Ceviz mi kirpi yavrusu mu?

Bu konuyu okuyanlar

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19

cevize benziyo di mi, hemen at ağzına :-[

Kirpilerin özellikleri
Yetkililer kirpilerin görüldükleri yerde kesinlikle rahatsız edilmemesi gerektiğini ifade ederek avlanmasının yasak olduğunu hatırlattılar. Yaklaşık 30 cm. boyunda olan ve ağırlığı cinsiyete, yaşa, yaşadığı koşullara bağlı olarak 500?1200 gram arasında değişebilen kirpilerin, gövdesinin üzeri 2?2,5 cm. uzunluğundaki kırçıl dikenlerle örtülüdür. Çalılıklı ormanlardan, büyük park ve bahçelere kadar pek çok yer de yaşayabilir. Nemli yerleri sever. Toprak içine açtığı tünellerde barınır. Türkiye?de avlanması yasaktır. İnanışa göre, Anadolu'nun çeşitli bölgelerin de cinsel gücü artırdığı için ve çocukların gece işemesini kesmek için eti yenilmektedir.

:)

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Oha, bu Anadolu'da da cinsel gücü artırmak için bi beni yemiyorlar herhalde.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Oha, bu Anadolu'da da cinsel gücü artırmak için bi beni yemiyorlar herhalde.

sen cinsel gücü artırıyon mu ki yesinler seni :D :D

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
İşte artırmadığımı düşünmüş olacaklar ki tek parçayım. Tırsıyorum forum halkı, ne zaman cinsel gücü düşük bir Anadolu delikanlısı görsem bana dadanacak diye tırsıyorum (o gücün düşük olduğunu da bi bakışta nasıl anlıyorsam artıkın).
Bugüne kadar cinsel gücü artırsın diye neler yendi bir göz atalım:
Baharat, ballı cevizli muz, mesir macunu, ballı kaymak, tahin pekmez, gül reçeli, bilmemnerenin suları, hamsi, Magnum bademli, Adana kebap vesaire. Kardeşim bunlar tamam, gider marketten veya tedarik edebileceğin yerden yersin. Ama kirpi nedir yahu. (Kendi lakabım olduğundan koruma içgüdüsüynen zıpladım). Ufacık hayvanı nasıl yakaladın, hadi yakaladın nasıl kurban ettin İslami usullere göre, hadi ettin (ki zor edersin) bak 500 gram diyor adam nerene doydun. Senin cinsel gücün 500 gramlık hayvana bağlıysa vay haline, hiç güçlenme, öyle sarkaç gibi takıl.
Neyse kirpilere dokundurmam velhasıl-ı kelam, bu böyle biline.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
İşte artırmadığımı düşünmüş olacaklar ki tek parçayım. Tırsıyorum forum halkı, ne zaman cinsel gücü düşük bir Anadolu delikanlısı görsem bana dadanacak diye tırsıyorum (o gücün düşük olduğunu da bi bakışta nasıl anlıyorsam artıkın).
Bugüne kadar cinsel gücü artırsın diye neler yendi bir göz atalım:
Baharat, ballı cevizli muz, mesir macunu, ballı kaymak, tahin pekmez, gül reçeli, bilmemnerenin suları, hamsi, Magnum bademli, Adana kebap vesaire. Kardeşim bunlar tamam, gider marketten veya tedarik edebileceğin yerden yersin. Ama kirpi nedir yahu. (Kendi lakabım olduğundan koruma içgüdüsüynen zıpladım). Ufacık hayvanı nasıl yakaladın, hadi yakaladın nasıl kurban ettin İslami usullere göre, hadi ettin (ki zor edersin) bak 500 gram diyor adam nerene doydun. Senin cinsel gücün 500 gramlık hayvana bağlıysa vay haline, hiç güçlenme, öyle sarkaç gibi takıl.
Neyse kirpilere dokundurmam velhasıl-ı kelam, bu böyle biline.
hiyoyayaaho :) :p