Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan b33g33
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende telefonumun şifresini unuttum markası samsung ve telefonum kapalı format atmak için verdiğiniz numaraları kabul etmiyor napabilirim ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim çin malı ıphone'm var durduk yere kendiliğine şifre koydu 1234 5678 0000 gibi bütün kodları denedim ama olmuyor yardımcı olabılecek kımse varmı buralarda acil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a arkadaslar bende samsung gt-s5610k var ve boot loader e nasıl girecem bilmiyorum yardım edermısınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung telefonuma model kodu girmiştim model kodunu unuttuğum için gmail adresi istiyor açılmıyor nasıl yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş gercekten ben cok ama cok teşekkur ederım
ALLAH SENDEN RAZİ OLSUN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar tel samsung gt s5360 ekran şifresi istiyor ben unuttum nasıl girebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:ARKADAŞLAR *2767*3865# deniyorum ama olmuyor. Telefonum samsung galaxy y acil aramadan tek numaralara girebiliyorum ordanda bu bir acil numarası degil diyor ne yapa bilirim.:cursing:

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
:cursing:ARKADAŞLAR *2767*3865# deniyorum ama olmuyor. Telefonum samsung galaxy y acil aramadan tek numaralara girebiliyorum ordanda bu bir acil numarası degil diyor ne yapa bilirim.:cursing:

Telefonun bataryasını çıkarıp takın.

Ses açma + home + güç tuşlarına basılı tutarak bootloader menüde açın. ( Normal açılırsa pili çıkarıp yeniden dikkatlice yapın. )

Samsung yazısı gelince tuşları bırakın. Bootloader menüsü gelecek. Buradan ses açma ve kapama tuşları ile Recovery'ye girin.

Bu bölümde ses açma ve kısma tuşları ile yukarı ve aşağı, güç tuşu veya home tuşu ile Onaylama işlemleri yapılır. Recovery menüsünden Full Wipe işlemlerini uygulayın.

Full Wipe = ''Wipe Cache'' ve ''Wipe Data / Factory Reset'' işlemleridir.

Son olarak Reboot System Now diyerek telefonu yeniden başlatın. Telefon hafızasındaki yüklü tüm veriler, uygulamalar, oyunlar vs. silinecektir. Sıfırlanacak yani.

Bu işlemler ile hafıza kartından herhangi bir şeyin silinmesi söz konusu değildir.

Cihaz ilk açılışı normalden biraz uzun sürebilir. Samsung yazısında bir süre kalır ve açılır. Panik yapmayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkdaşlar telefonum n70 telefonumun kilit kodunu unuttum giremiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevınırım .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim tlfn s3850 gformat atıyorum şifre istiyor yani bu ne anlama geliyor:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum samsung galaxy ace bn telefona koyduğum güvenlik kodunu unuttm model koymustm fakat google hesabı istiyor bn yeni google hesabı açtm fkt kabul etmiyor ne yapmalıyım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum acılmıyor kilit kodu istiyor ne yapmam lazım yardım edin lütfen?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaren burdan her telefonun olmuyor genelde nokıa 1100-1110-gibi cihazlarınki oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum nokia2700 numaramı başka hatta taşıdım ama hattı açmıyor güvenlik kodu soruyor ımeı denedim olmuyor hiç bir hattıda kabul etmiyor lütfen yadır
mmm :((((:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:)çoook teşekkürler sonunda telefonum eski haline döndü Allah razı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nokia c5-03 kilit kodunu unuttum lutfen yardim degistirdim bulamiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum galaxy ace bben buna şifre koymuştum ve hatırlıyorum akşam babamlar denemiş ve onbeş defadan fazla yazmış şimdi normal şifre istemiyor açtığımda google play ın oturumunu istiyor ve ben de onu unuttum ne yapabilirim yardımcı olun lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
model ayarlamıştım unutunca fazla deneme yaptım olmadı ve google hesabı açmamı istiyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon modelim samsung GT s5220 güvenlik kodumu unutum elden nasıl format atabilirim yardımcı olur musunuz