Cep Telefonu Kullanmayanlar Varmı ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
cache_500_1__i_6317064_MWO.png

evet başlık bu cep telefonu kullanıyormusunuz kullanmıyormusunuz ben bugün tam 30 gün oldu bıraktım cep telefonu kullanmayı​

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Htcyi telefondan sayarsak; cevap evet:)
Sağda solda duman yakmayın, SOS mu öğrendiniz onu da merak ettim? Işaret fişeği felan var mı acil durumlar için?:)

Şaka bir yana hayret ettim doğrusu. 30 gün telefon kullanmasam hiçbir şey kaybetmem ama yine de ihtiyaç duyuyorum.

Reaksiyon puanı
16,118
cep telefonsuz nasil calisiyorsun? bizim elemanlar gece guvenlik isinde habire aramadan rahat edemez mesgule alinca bozulurlar cepten firca cekince iyice bozulurlar arada ayar cekmek gerekiyor.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ihtiyac Olmazsa kullanılmaz işi bırakıp atacan telefonu.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Htcyi telefondan sayarsak; cevap evet:)
Sağda solda duman yakmayın, SOS mu öğrendiniz onu da merak ettim? Işaret fişeği felan var mı acil durumlar için?:)

Şaka bir yana hayret ettim doğrusu. 30 gün telefon kullanmasam hiçbir şey kaybetmem ama yine de ihtiyaç duyuyorum.

telefonu bıraktık ama tablet sağolsun her işimi görüyor acil durumlar içinde ankesörlü telefonlar var

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Telefonu bırakmak demek bu zamanda yanlız kalmak demek, sevgisiz kalmak demek, ilgisiz kalmak demek.

Herkeste tablet ve ya bilgisayar olmaz.

Ama artık yaylada yaşayan babannemde bile Nokia 3210'u var sesini haftada en az iki kere duyabilmek için.

Telefona İnsanın ailesi - akrabası itibari ile iletişim noktasında mecbursun. Aileyi geç çalışıyorsun iş itibari ile de daha da mecbursun.

Hem bence çok alakasız bir konu değil mi ? Neden durduk yere hayatımızı kolaylaştıran teknolojileri bırakalım ki ? :)

Bence illa bir telefon bırakılacaksa o sabit ev telefonu olmalı. :)

(uykusuzluk çeneme mi vurdu ne...)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Cep telefonu bu devirde bir ihtiyaçtır. Tabi ki bilinçli bir şekilde kullanmak kaydıyla.