Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Cenk Tosun'a teklif yapan Crystal Palace'ın ödeme planında Beşiktaş'ın isteğini kabul etmeyince milli futbolcu siyah-beyazlı takımda kaldı.

cenk-47347.jpg

Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace’ın transfer etmek istediği Cenk Tosun Beşiktaş’ta kaldı.

9 milyon pound’dan kapıyı açan İngiliz ekibi, teklifini 12.5 milyon Pound’a kadar çıkardı. Ancak Beşiktaş ödeme şekli nedeniyle Beşiktaş teklifi geri çevirdi. 12.5 milyon Pound’u 24 ay taksitle ödemek isteyen Crystal Palace’a ret cevabı veren Beşiktaş, bonservisi en geç 6 ay içinde talep etti. İki kulüp arasında anlaşma sağlanamayınca Cenk Tosun Beşiktaş’ta kalmış oldu.

Cenk Tosun transferinde nokta konuldu

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Keşke verselerdi Cenk' i ama bir yandan da kaldığı iyi olmuş.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Şu boş futbol haberleriyle niye oyalıyorsunuz bu forumu ? Kurtulamıcaz dimi sizden futbol bağımlıları ?

Reaksiyon puanı
626
Şu boş futbol haberleriyle niye oyalıyorsunuz bu forumu ? Kurtulamıcaz dimi sizden futbol bağımlıları ?
Git onu yöneticilere söyle bu kategori açıldığına göre bu forumda önemli bir yeri var kaldırılmasını istiyorsan yöneticilere ulaşabilirsin.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Fanatiksiniz boşsunuz :) ülkenin yarısından çoğu boş insan zaten :) popülizmle çözemeyiz bunları :)

Anıl Bozkurt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Fanatiksiniz boşsunuz :) ülkenin yarısından çoğu boş insan zaten :) popülizmle çözemeyiz bunları :)
boş insanlığın ölçüsünü mr. baadereser belirliyor galiba. Canları futbol takip etmek ister onu takip eder. Boş insan terimi yapacak hiçbir şeyi olmayıp başkalarının konuşmasına,yaşantısına atlayan karışan insanlar için kullanılsa daha iyi olur.En azından anlamını karşılar.

Reaksiyon puanı
626
takım ona kalmış...
Kardeş beşiktaş taraftarımısın bilmiyorum fakat cenk gerçekten harika bir oyuncu milli takımda oynayınca üstüne düşeni yapıyor keza beşiktaşda forma buluncada öyle.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bence burda bu haberi okuyanlar,futbol takip edenler değil. işsiz işsiz gezip insanları eleştirip kendine dev aynasında görenler boş insan.

Reaksiyon puanı
16,118
Kardeş beşiktaş taraftarımısın bilmiyorum fakat cenk gerçekten harika bir oyuncu milli takımda oynayınca üstüne düşeni yapıyor keza beşiktaşda forma buluncada öyle.
kardeşim Beşiktaş'lı ben Galatasaray'lıyım...
Beşiktaş'a sempatim var sadece.

Son mesajlar