CEBIT ile ilgilenen yok mu ?

Bu konuyu okuyanlar

alycann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
CEBIT açıldı . SDN niye yer vermiyor ?

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
CEBIT pek ilgi görmüyor bence artık. Shiftdelete bizim CEBITimiz :D

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
CEBIT pek ilgi görmüyor bence artık. Shiftdelete bizim CEBITimiz :D

uygar konuyla pek ilgisi yok ama avatarındaki htc logosundan dolayı sana birşey danışmak istiyorum :) . Ben birazdan Vodafone kampanyasından HTC Wildfire S alacağım. 24 ay boyunca ayda 10 tl vereceğim. Telefon nasıl. HTC olarak hiç telefonum olmadı. Önerir misin ? Teşekkür ederim şimdiden :)

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Herkes birşeyler anlatır şu marka şöyle bu marka böyle bunu al bunu alma diye. En doğru karar mümkünse bir test cihazı bul mağazalarda vardır, telefonu eline al menüleri kurcala kullanışlılığına, malzeme kalitesine bir bak, kendin beğen. İnsanlar kendi alışkanlıklarına göre yorum yaparlar.

Bana soracak olursan ben artık HTC kullanırım. Kalitesi ve kullanışlılığıyla benim için artık vazgeçilmez.

Eskiden Sagem kullanırdım. Farklı bir markaydı fakat rakiplerinden de bence kendi özelliklerine göre farklıydı ve fiyatı da uygundu. Pek kimselerde göremediğim içinde özeldi. HTC de onun gibi. Kendini özel hissedebilirsin. Sagem yeni model çıkarmadığı için bırakmak zorunda kaldım.

Fiyatına gelince, insan beğendikten sonra fiyatta 3 aşağı 5 yukarı farketmiyor, htc biraz pahalıdır fakat özeldir.

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Herkes birşeyler anlatır şu marka şöyle bu marka böyle bunu al bunu alma diye. En doğru karar mümkünse bir test cihazı bul mağazalarda vardır, telefonu eline al menüleri kurcala kullanışlılığına, malzeme kalitesine bir bak, kendin beğen. İnsanlar kendi alışkanlıklarına göre yorum yaparlar.

Bana soracak olursan ben artık HTC kullanırım. Kalitesi ve kullanışlılığıyla benim için artık vazgeçilmez.

Eskiden Sagem kullanırdım. Farklı bir markaydı fakat rakiplerinden de bence kendi özelliklerine göre farklıydı ve fiyatı da uygundu. Pek kimselerde göremediğim içinde özeldi. HTC de onun gibi. Kendini özel hissedebilirsin. Sagem yeni model çıkarmadığı için bırakmak zorunda kaldım.

Fiyatına gelince, insan beğendikten sonra fiyatta 3 aşağı 5 yukarı farketmiyor, htc biraz pahalıdır fakat özeldir.
,

Ya bu Wildfire S ın hepsiburadaki fiyatı 700 tlydi. Ben vodafonedan toplam 240 tl vererek alacağım :) . İyi yani. İşte dediğin gibi birazdan bayisine gidip inceleyeceğim telefonu elime alıp. Nokia kullandım hep. Şu an 5130c xpressmusic var. Yeni hattım içinde bu HTC yi almayı kafaya koydum.. Özelliklerini biliyorum çok hoşuma gitti. Önerirsen şimdi gidip bir deneyeyim :)

Yorumun için teşekkür ederim :)

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben yarın Cebit teyim abi gerisini bilmem :D

lostsailor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiyemi aldım bende cumartesi ordayım

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Android zaten babamada wildfire s almayı planlıyorum. Eşimde desire var. Çok memnun. Bence sense arayüzü çok güzel ve kullanışlı. Kesinlikle tavsiye ederim.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ekibimiz şu anda orada :)

Son mesajlar