CeBIT 2009: Bu Klavye Başka Klavye

Fuardaki gezimize Genius'un standında devam ederken bir tane daha kendisine has ürün daha gördük. Üzerinde fare özelliği de barındıran LuxeMate T810'u Media Center kullanıcıları çok sevecek.

CeBIT'teki stantları gezerken gözümüze çarpan ilginç ürünleri size taşımaya devam ediyoruz. Genius LuxeMate T810, önceli Media Center klavyelerine kıyasla daha gelişmiş özellikler barındrıyor. Aynı zamanda üründeki tasarım da oldukça dikkat çekici. Daha önce de bildiğimiz bu tasarıma şimdi bir de optik bir fare görevi gören birim eklenmiş. Peki sonuçta ortaya ne çıkmış? Öğrenmenin bir yolu var!
İzleyin

[SDNTV]2009_03_05_genius_klavye.mp4[/SDNTV]

:: Media Center bilgisayarlarda ne tür ürünler kullanıyorsunuz?

Bilgi için: Genius
SDN - http://shiftdelete.net

alabula

Profesör
Bana göre ürünün nümerik klavyesinin bulunmuyor olması büyük bir eksiklik. Ve ülkemiz adına benim gibi bunu sorun yapacak kullanıcılar olması olasıdır diye düşünüyorum.

Yuzersif

Asistan
Aslında nümerik tuşlar olmasaydı gerek kalmazdı. Biz böyle alışmışız ondan olmuyor.

Neotiger

Profesör
Şu An O Klavye İle Benim Klavyem Adaş Oluyorlar. Pek Sevmediğim Ve Tutmadığım Bir Marka

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Alabula söyleyene kadar numerik tuşların olmadığını farketmemiştim. Ciddi bir eksiklik gerçekten.

JuGoLaTe

Asistan
Konuyu acan veya konu ile ilgisi olan arkadaslardan yardim istiyorum :)
Hangisi alinmali ?
Aradaki farklar neler(mouse farki disinda).
Aralarinda pek fiyat farki oalcagini zannetmiyorum.. Ikisinden birini, birine hediye olarak alacak olsaniz hangisi olurdu ?

810

T810

MegaWolt

Profesör
CEBİTe gitmeyi düşünüyorum bu sene, 7-11 ekim arası sanırım. şimdiden otobüs biletimi alsam iyi olur herhalde