CeBIT 2007'den İlk Video

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Birkaç gündür kamp kurduğumuz devasa fuardan kameramıza takılanları paylaşma vakti geldi. İlk bölümde, dikkat çeken stantlar ve ürünler yer alıyor, izleyin.

Daha önce paylaştığımız fotoğraflar, fuara gidemeyenler için oldukça faydalı olmuştur diye tahmin ediyoruz. Şimdi sıra geldi videolara. Fuar alanında dikkatimizi çeken stantlardan ve ilginç ürünlerden bir kısmını aşağıda görebileceksiniz. Hafta içinde daha çok kurumsal ziyaretçiler için tercih edilen fuarın, hafta sonu oldukça kalabalık geçmesi bekleniyor. En büyük sorun ise; fuar içindeki gürültü ve fuara gidiş gelişlerde yaşanan trafik sıkıntısı.

İzleyin

[flash=400,345]http://www.metacafe.com/fplayer/852947/cebit_2007_turkiye.swf[/flash]

:: Fuara gidenler, gidemeyenlere bu başlıkta kısaca tavsiyelerde bulunabilirler.

Bilgi için: CeBIT
SDN – http://shiftdelete.net

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Muhteşem.Keşke ben de orada olabilseydim.

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
asus'un oyun manyakları için hazırladığı ortam süpermiş, plazmalar, telefonlar, playerlar :}

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
video harika ama Linkin Park'n şarkıyı batırmışlar ;( :S

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
SDNtv den takip etmemin yanı sıra gazetelerden de takip ediyorum fuarı. Hatta biraz önce birşey dikkatimi çekti Panasonic firmasının
sergilediği 103 inçlik plazma tv varmış. :S Merak ettim doğrusu.

Fuarın yanısıra mini konserlerde var anlaşılan.. Ohhh valla hem gezin hemde keyfinize bakın bakalım. :)

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
aşmışlar harbıden bravo onlara yani SDN ekibine inanmıyorum süper ya süper bir video hazırlanmış kendimi bir an cebit te hissetimm müzik süper ellerinize sağlık

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
O kalabalıkta hırsızlık olmaz mı...?