CD'leri USB'den Yazın

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ücretsiz bir CD yazma programı bulmak çok zor değil. Peki bu programı gittiğiniz her yere yanınızda götürmek ister miydiniz?

Arkadaşınızın evinde beğendiğiniz şarkıları CD'ye çekmek istiyorsunuz ama birden kullandığınız bilgisayarda iyi bir CD yazma programı olmadığını fark ediyorsunuz. Paniğe kapılmayın. Eğer USB belleğinizde CDBurnerXP varsa, şarkıları kolayca optik medyaya aktarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretsiz olan yazılımı buraya tıklayarak indirip, sıkıştırma dosyasının içeriğini USB belleğinize atmak. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen program, Nero ve benzeri yazılımlardaki veri, ses ve ISO diskleri oluşturma işlemlerini sorunsuzca halledebiliyor. Gelecekte çıkacak yeni sürümler için ise gözünüz indirme klasöründe olsun.
cdburnerxp1227515319.jpg
:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : CDBurnerXP
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bence pek işe yarar görünmüyor cdye yazana kadar atarım flash belleğe daha iyi

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence gayet kullanışlı bazen nero gerekiyor okulumda bilgisayar odası var ancak her pcde nero yüklü değil habire nero var mı diye pc değiştirmeye son olabilecek bi çözüm bence gayet mantıklı:icon_::icon_::icon_:

tabiki flash diske de atılabilir ama hocaya vereceksen ve sürekli kalmasını istiyorsan flash diski hediye edemezsin ancak cd nin 3-5 tanesi 1ytl :D

kuzgun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
CDBurnerX kullanıcılarının yorumlarını bekliyoruz!!! :helpsmilie:

erkek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CDBurnerXP kullanıcılarının yorumlarını bekliyoruz!!! :helpsmilie:

CDBurnerXP Portable + InfraRecorder Portable

http://portableapps.com/news/2008-11-17_-_infrarecorder_portable_0.46.1

Nedense InfraRecorder Portable internet baglantisini bir defa kopariyor acilirken. Onun icin CDBurnerXP Portableyi tavsiye ediyorum.

Ücretsizler icinde de en iyi cd kopyalama programi:

5338.jpg

Ashampoo Burning Studio Free 6

Ashampoo Burning Studio blu ray disklerini de yazabilen başarılı bir CD, DVD yazma programıdır.

Çoğu kullanıcı CD, DVD yazma uygulamlarının zorluğundan şikayetçidir. Bazen doğru bir fonksiyonu ararken vaktinizi boşa harcadığınızı farkedersiniz. Ashampoo Burning Studio sizin ne istediğinizi bilir: Kolaylıkla, hızlı, maksimum kalitede ve minimum uğraşla CD, DVD yazmak.

Türkce ve Ücretsizdir.

Önemli Not: Yazilim ücretsizdir. Fakat bir cok sitede bu programin ismiyle ücretli olani verilmektedir. Ben bir sürü sitede o kadar aramama ragmen ücretsiz olanini sadece www.gezginler.net sitesinde bulabildim. Reklam yapiyorsun diyen arasin. Kolay gelsin.

Boyut: 5 MB

http://www.gezginler.net/modules/my...ownload=ashampoo-burning-studio-free&lid=5338

Yazilimlar bilgisayarlari yavaslattigi icin portable yani kurulum gerektirmeyen yazilimlari denemenizi öneririm.

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel bir yazılım ama benim kopyalama ihtiyacım olunca xp nin kendi özelliği ile anında kopyalama yapabiliyorum. eğer bu yönten sağlıklı değil derseniz bilmem ama aracı programları 2 senedir kullanmıyorum.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bencede kullanışlı bir program, ayrica sadece CDburnerXP değil, warez sitelerinde bir cok programin portable (install etmeden calistirlabilir) versiyonunu bulabilirsiniz, örneğin benim flash diskimde portable firefox var, baska pc'ye gectigim zaman hemen takiyorum oradan işimi görüyorum, paylaşım için tşk'ler..

Son mesajlar