Cayma bedeli ödemeden sözleşmeyi İptal etme

Bu konuyu okuyanlar

maviemirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tt internetin taahütü devam ediyor. 10 ayı kaldı 24 aydan. Taahütü ücretsiz iptal ettirmek için altyapı olmayan bir yere nakil isticem. 180 gün boyunca altyapı sağlanmazsa ücretsiz cayma hakkım olacak. Bu 6 ayda eve türknet bağlatacağım. Sizce bu düşüncem işe yarar mı? Sıkıntı çıkarır mı bana? Bana şimdi nakil için 6 ayda altyapı çekilemeyecek bir yer lazım. Var mı bildiğiniz bir yer. Ama kesin net bağlanmayacak bir yer olması lazım.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Arkadaşlar tt internetin taahütü devam ediyor. 10 ayı kaldı 24 aydan. Taahütü ücretsiz iptal ettirmek için altyapı olmayan bir yere nakil isticem. 180 gün boyunca altyapı sağlanmazsa ücretsiz cayma hakkım olacak. Bu 6 ayda eve türknet bağlatacağım. Sizce bu düşüncem işe yarar mı? Sıkıntı çıkarır mı bana? Bana şimdi nakil için 6 ayda altyapı çekilemeyecek bir yer lazım. Var mı bildiğiniz bir yer. Ama kesin net bağlanmayacak bir yer olması lazım.
Ama 6 ay içinde parayı ödemek zorundasınız.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Türkcell e geç direk 300 tl ye kadar ödüyor

maviemirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Donuyorsa ıssız hat olmayan bir yere hizmeti taşıyın. Okul vb. bile olmayan 10 kişilik vb. bir köye taşıyın hattı. Ama taşımadan önce hat var mı diye sorgulayın.
İşte orası neresi varsa içinizden adresi versin oraya taşıyım.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Ödeyiceğiniz fatura en fazla 360 tl ne abarttınız ödeyin veya başka opöratöre geçin onlar ödesin

maviemirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ödeyiceğiniz fatura en fazla 360 tl ne abarttınız ödeyin veya başka opöratöre geçin onlar ödesin
300 tl olsa ödicem. 1300 tl cayma bedeli istiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Up

Son düzenleme: