Çatlayan Oje

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
oje-catlak_450.jpg

Dünya kadınlarının tercihi yerli kozmetik devi Golden Rose, Graffiti Nail Art’ı üretti. Golden Rose Graffiti Nail Art’ın çatlayan renkleri ve farklı zemin tonlarıyla, birbirinden güzel görünümler elde edebilir, cıvıl cıvıl havasıyla yazı doyasıya yaşayabilirsiniz. Sanat eseri şıklığında tırnaklar için tek sınır sizin hayal gücünüz…

Dilediğiniz Graffiti Nail Art oje rengine kontrast renklerden seçeceğiniz herhangi bir renkte ojeyi temiz ve kuru tırnak üzerine kalın olarak sürdükten sonra 1-2 dakika kurumasını bekleyin. Üzerine Golden Rose Graffiti Nail Art ojeyi tek seferde ve bir kat olarak uygulayın. Oje kurumaya başladığında çatlayarak tırnağınızda sanat eseri şıklığında bir görünüm oluşturacak.

Son olarak Golden Rose Graffiti Nail Art üzerine Golden Rose Top Coat veya şeffaf cila uygulayarak parlak ve kalıcı olması sağlayabilirsiniz.

kaynak

yesil34

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ahşap boyama yöntemi resmen. ama fikir süper çok hoş

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Siz kafadan çatlamışınız ojeniz çatlasa nolcak... Paraya yazık :p

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Sen çok anlıyosun demek, hımmm :) Bu işte bi gariplik var :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İğrenç, ojenin yakıştığı bi tek kız görmedim göreceğimide zannetmiyorum

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
ahşap boyama yöntemi resmen. ama fikir süper çok hoş

Bayıldım bende :)

Kesinlikle ebruli gibide görünüyor :)

Siz kafadan çatlamışınız ojeniz çatlasa nolcak... Paraya yazık :p

Sen akıllı ol kafi arkadaşım ! Oldukça fütursuz konuşmandan pek ihtimal veremiyorum ama insanlık namına uyarıyorum ;)

bööğğğttt iğrenç :D

Kız sen bari yapma

Sen çok anlıyosun demek, hımmm :) Bu işte bi gariplik var :D

Genelde erkekler için sürülür o hanımefendi . kızlar kendi kendilerine güzel görünmek için süslenmezler :D

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İğrenç, ojenin yakıştığı bi tek kız görmedim göreceğimide zannetmiyorum

ben çok nadiren de olsa gördüm :D kırmızı renk bazı ellere yakışıyo hocam :D

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

Silence :D bu konulara girmeyelim :D valla çıkamayız.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Demek istediğim "boyaya hayır" :D

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
french-manicure.jpg

bu frenchli tırnaklar :)
buda sıradan

eller2505.jpg

boyaymış ne anlatayım ki başka :hammer:

Reaksiyon puanı
188
Her bayana yakışmıyor oje ama bazı bayanlara da acayip güzel oluyor :) Biraz da makyaj ile alakalı olsa gerek :) Uyumlu tonlar her zaman bayanları daha güzel gösterir :)

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
french-manicure.jpg

bu frenchli tırnaklar :)
buda sıradan

eller2505.jpg

boyaymış ne anlatayım ki başka :hammer:

İkisi de korkunç! Bula bula bu hastalıklı elleri mi buldun pınar yaa :D Erkek eli gibi. Belki de öyledir :D

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

images

İşte buuu
oje için maksimum alan :D :lol:

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
jackass teki sahne gelio insanın aklına

dünyanın en uzun tırnaklı adamı ve bira

izlemeyen izlemesede olur :D

:cursing::cursing::cursing::cursing:
[video=youtube;QPCh1wMIJIU]http://www.youtube.com/watch?v=QPCh1wMIJIU[/video]

evet onlar tırnak.

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
İstediğim gibi konuşurum yeşil bayan, ojeyle mojeyle makyajla felan bakım olmaz bunlar anca sahtekarlıktır düzenbazlıktır, ojesiz suratında 10 okka boyasız gayet güzel ve bakımlı bir çok bayan biliyorum. Asıl siz akıllı olun kozmetik şirketlerinin oyunlarına gelmeyin. Oltaya gelmişsiniz haberiniz yok, size resmen çirkinsiniz eğer bizim ürünlerimizi kullanırsanız güzel olursunuz diyorlar.:closedeyes:

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
İstediğim gibi konuşurum yeşil bayan, ojeyle mojeyle makyajla felan bakım olmaz bunlar anca sahtekarlıktır düzenbazlıktır, ojesiz suratında 10 okka boyasız gayet güzel ve bakımlı bir çok bayan biliyorum. Asıl siz akıllı olun kozmetik şirketlerinin oyunlarına gelmeyin. Oltaya gelmişsiniz haberiniz yok, size resmen çirkinsiniz eğer bizim ürünlerimizi kullanırsanız güzel olursunuz diyorlar.:closedeyes:
Dem, bu laflar kavgada adama söylenmez...Biraz ağır olmuş ama haklısın:D
Olaya bir de bu yönünden bakmak lazım...Hem çirkinsin hemde bu ürünlere para verecek kadar da "bonkör"sün...:D

Ebru'ya benzettim ben, tuval biterse tırnaklarla idare ederiz artık :D

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Geçen bir yerde görmüştüm az uz hatırlıyorum yazayım.. :D Siz içi güzel olan bayanı bulmaya çalışın gerisini L'Oréal Paris ve benzerleri halleder. :mrgreen: Benim yârim doğal olsun o yeter bana. :D

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Boyayla güzellik olsaydı palyaçoyla evlenirdim

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Siz boş boş konuşup makyajı boya olarak yada makyaj yapanları palyaço nitelendiren kişilikler ;

Doğallıktan yanasınız ; eyvallah ama adı bilinmeyen hatunlar bölümündeki kadınlara bakacak kadar zavallısınız . Şimdi araştırsam sayısız mesajlarınızı bulabilirim , ama değer mi hayır size laf yetiştirmek bile benim için zaman kaybıdır lakin sadece karşınızdaki insanı saf yerine koymayın diye yapıyorum bu açıklamayı !

Oje sürmüş diye kimseyi eleştiremezsiniz !
Kimseye okka boya sürmüş yüzüne diye hitap edemezsiniz . Ona palyaço da diyemezsiniz geçmişinizde de vardır tek seferlikte olsa anneniz ablanız kız kardeşiniz mutlaka sürmüştür bi düğünde bi nişanda her makyaj yapan palyaço mudur ayıp denen bir şey var
Lafınızı bilin , sizin üzerinize vazife değildir insanların neye para verdikleri ve ya ne oldukları para sizin cebinizdenmi çıkıyor cevap hayır mı o zaman susun !

Lafınızı bilipte konuşursanız hiç bir şekilde müdahale edilmez ama söylediğiniz sözlerin nereye gittiğini ölçüp tartmadan konuşuyorsunuz boş konuşup aşağılanmaya değmezmiş değil mi .

Sert eleştirmek istemezdim ama siz istediniz .

Saygılar :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
enteresan birşey :) bizim bir arkadaşımız şampiyonluktan sonra sürüp gelmişti sarı lacivert :) güzel duruyordu :)

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Siz boş boş konuşup makyajı boya olarak yada makyaj yapanları palyaço nitelendiren kişilikler ;

Doğallıktan yanasınız ; eyvallah ama adı bilinmeyen hatunlar bölümündeki kadınlara bakacak kadar zavallısınız . Şimdi araştırsam sayısız mesajlarınızı bulabilirim , ama değer mi hayır size laf yetiştirmek bile benim için zaman kaybıdır lakin sadece karşınızdaki insanı saf yerine koymayın diye yapıyorum bu açıklamayı !

Oje sürmüş diye kimseyi eleştiremezsiniz !
Kimseye okka boya sürmüş yüzüne diye hitap edemezsiniz . Ona palyaço da diyemezsiniz geçmişinizde de vardır tek seferlikte olsa anneniz ablanız kız kardeşiniz mutlaka sürmüştür bi düğünde bi nişanda her makyaj yapan palyaço mudur ayıp denen bir şey var
Lafınızı bilin , sizin üzerinize vazife değildir insanların neye para verdikleri ve ya ne oldukları para sizin cebinizdenmi çıkıyor cevap hayır mı o zaman susun !

Lafınızı bilipte konuşursanız hiç bir şekilde müdahale edilmez ama söylediğiniz sözlerin nereye gittiğini ölçüp tartmadan konuşuyorsunuz boş konuşup aşağılanmaya değmezmiş değil mi .

Sert eleştirmek istemezdim ama siz istediniz .

Saygılar :)

Sana PALYANÇO demedi kimse, niye gocundun ki hemen

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
o görüntü tamamiyle photoshopla yapılmış ...hiç almayın resmen iğrenç duruyor :) ayrıca evet ahşap boyama yöntemi onda bile çok geniş alan olması gerek ki düzgün görünsün yoksa küçük alanda feci bir görüntü veriyor tırnakta düşünemiyorum bile...

---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:46 ----------

bakımlı olmak çirkinlikleri kapatmak değildir...tamam aşırı makyaja bende karşıyım ama dediklerin çok saçma...erkektede bayandada bakımlı olmak önemli bir şey ... erkeklerde bunu bir önemsese (kendileri için tabiii)....