Çatlak Kullansam Ne Olur

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu gun saat 16.00 siralari telefonum cok feci bir sekilde yere dustu ve caminin alt kismi patladi ust kisimlara dogru giden 4 tanede catlak var ama bunlar beni etkilemiyor.dokunmatiktede bir sorun yok.benim sorum ben bu telefonu boyle kullansam bir sorun olurmu diger parcalara zarar verir mi. Birde en ucuz ekran kac para ve nerde degistiriyolar arkadaslar acil yardim

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bir sorun olmaz kullan gitsin. telefonunun modelini kafanın içine girip öğrenebildiğimiz gün de ekran fiyatı söyleyebiliriz.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cok pardon unutmusum Samsung Galaxy S3 bende gittigi yere kadar boyle kullanmayi dusunuyorum

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bizim öğrenciler ön arka camı full çatlak iphone 4/4s lerini aylar boyu kullandılar. Hatta birinin ön camının parçaları da düşmüş ahizesinin metali görünüyordu içerden. Ama birşey olmadı sadece çirkin görünüyor. Geçmiş olsun

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
s3 mini kullanan vardı, parmağını kesmezsen bir problem yok. sorun çıkmıyor yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim telefonumun - galaxy e5-dün ekranı kırıldı.Dokunmatik çalışıyor böyle kullansam olur mu?